Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 02 Σεπτεμβρίου 2021 10:01

ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ: Η κλήρωση της Α κατηγορίας!

Γράφτηκε από τον

Εκτός της ΕΠΣ Δράμας και στις άλλες περιφερειακές ενώσεις έχουν αρχίσει τον αγωνιστικό τους σχεδιασμό με την διενέργεια των κληρώσεων στα τοπικά τους πρωταθλήματα!

Έτσι την   Δευτέρα  πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α΄ κατηγορίας ΕΠΣ Καβάλας.

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος - ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ- η ''Ο'' θα είναι παρών σε όλες τις ενώσεις της Ανατ.Μακεδονίας και Θράκης  βήμα-βήμα για να βλέπουμε την εξέλιξη τους !

Αναλυτικά το πρόγραμμα στην μεγάλη κατηγορία του καβαλιώτικου ποδοσφαίρου: 

1η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών-Άρης Ζυγού  
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Αετός Οφρυνίου  
Ορφέας-Βυζάντιο  
Δόξα Θεολόγου-Βύρων Καβάλας  
Βρασίδας-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Άρης Πηγών-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας  
Ρεπό: Άρης Πρίνου  
2η αγωνιστική  
Άρης Πρίνου-Κεραυνός Ελευθερών  
Άρης Ζυγού-Δόξα Αμυγδαλεώνα  
Αετός Οφρυνίου-Δόξα Θεολόγου  
Βυζάντιο-Βρασίδας  
Βύρων Καβάλας-Άρης Πηγών  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ενωση Παγγαιϊκού Δρυάδας  
Ρεπό: Ορφέας Ελευθερούπολης  
3η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών-Δόξα Αμυγδαλεώνα  
Ορφέας-Άρης Πρίνου  
Δόξα Θεολόγου-Άρης Ζυγού  
Άρης Πηγών-Αετός Οφρυνίου  
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Βυζάντιο  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρων Καβάλας  
Ρεπό: Βρασίδας  
4η αγωνιστική
Ορφέας –Κεραυνός Ελευθερών  
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Δόξα Θεολόγου  
Άρης Πρίνου-Βρασίδας  
Άρης Ζυγού-Άρης Πηγών  
Αετός Οφρυνίου-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Βυζάντιο-Βύρων Καβάλας  
Ρεπό: Ένωση Παγ. Δρυάδας  
5η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών-Δόξα Θεολόγου  
Βρασίδας-Ορφέας  
Άρης Πηγών-Δόξα Αμυγδαλεώνα  
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Αρης Πρίνου  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Ζυγού  
Βυζάντιο-Αετός Οφρυνίου  
Ρεπό: Βύρωνας Καβάλας  
6η αγωνιστική
Βρασίδας-Κεραυνός Ελευθερών  
Δόξα Θεολόγου-Άρης Πηγών  
Ορφέας-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας  
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Αρης Πρίνου-Βυρων Καβάλας  
Αρης Ζυγού-Βυζάντιο  
Ρεπό: Αετός Οφρυνίου  
7η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών-Άρης Πηγών  
Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας-Βρασίδας  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Θεολόγου  
Βύρων Καβάλας-Ορφέας  
Βυζάντιο-Δόξα Αμυγδαλεώνα  
Αετός Οφρυνίου-Άρης Πρίνου  
Ρεπό: Άρης Ζυγού  
8η αγωνιστική
Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας-Κεραυνός Ελευθερών  
Άρης Πηγών-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Βρασίδας-Βύρων Καβάλας  
Δόξα Θεολόγου-Βυζάντιο  
Ορφέας-Αετός Οφρυνίου  
Άρης Πρίνου-Άρης Ζυγού  
Ρεπό: Δόξα Αμυγδαλεώνα  
9η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Βύρων Καβάλας- Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας  
Βυζάντιο-Άρης Πηγών  
Αετός Οφρυνίου-Βρασίδας  
Άρης Ζυγού-Ορφέας  
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Άρης Πρίνου  
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου  
10η αγωνιστική
Βύρων Καβάλας-Κεραυνός Ελευθερών  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βυζάντιο  
Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας-Αετός Οφρυνίου  
Βρασίδας-Άρης Ζυγού  
Δόξα Θεολόγου-Άρης Πρίνου  
Ορφέας –Δόξα Αμυγδαλεώνα  
Ρεπό: Άρης Πηγών  
11η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών-Βυζάντιο  
Αετός Οφρυνίου-Βύρων Καβάλας  
Άρης Ζυγού- Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας  
Άρης Πρίνου-Άρης Πηγών  
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Βρασίδας  
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας  
Ρεπό: Αναγέννηση Λιμεναρίων  
12η αγωνιστική
Αετός Οφρυνίου-Κεραυνός Ελευθερών  
Βύρων Καβάλας-Άρης Ζυγού  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Πρίνου  
Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας-Δόξα Αμυγδαλεώνα  
Άρης Πηγών-Ορφέας  
Βρασίδας-Δόξα Θεολόγου  
Ρεπό: Βυζάντιο  
13η αγωνιστική
Άρης Ζυγού-Αετός Οφρυνίου  
Άρης Πρίνου-Βυζάντιο  
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Βύρων Καβάλας  
Ορφέας-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Δόξα Θεολόγου-Ένωση Παγγαϊκού Δρυάδας  
Άρης Πηγών-Βρασίδας  
Ρεπό: Κεραυνός Ελευθερών  
**Τα παιχνίδια στον 2ο γύρο διεξάγονται αντίστροφα.  

 

 
Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 02 Σεπτεμβρίου 2021 10:01

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.