Oragiaspor-dramas.gr

Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2020 19:16

Κύπελλο Ερασσιτεχνών ΕΠΣ Δράμας.....2η φάση! Τελικά αποτελέσματα και σκόρερς!

Γράφτηκε από τον

 

Ολοκληρώθηκε η 2η φάση του κυπέλλου ερασσιτεχνών της ΕΠΣ Δράμας με οκτώ αναμετρήσεις όπου συνολικά σημειώθηκαν 31 τέρματα...

 

Στα αποτελέσματα της ημέρας τώρα , Α.Ε. Καλαμπακίου ...Ακρίτας Νέας Κρώμνης και Άρης Φωτολίβους είχαν άνετες νίκες ....Κύργια και Αλιστράτη επικράτησαν στα πέναλτι επί Νέας Αμισσού και Αρκαδικού αντίστοιχα ...η Προσοτσάνη ξεπέρασε το εμπόδιο του Καστρινού ενώ Καλή Βρύση και Νευροκόπι πήραν σημαντικές εκτός έδρας προκρίσεις !

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι σκόρερς των αγώνων ....

2η φάση ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
TΕΤΑΡΤΗ 7 ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ 2020
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 0-7 6΄,21’ , 50΄ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ , 23’ ΚΩΣΤΑΝΤΑΡΑΣ , 40΄ΠΑΤΕΝΤΑΛΗΣ , 75΄ΠΑΥΛΙΔΗΣ , 90’ BELMANI
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ  
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3-0 40΄, 60΄ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. , 42΄ΤΖΙΒΑΝΑΚΗΣ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 6-5 πεν. (κ.α. 0-0) Βιζυϊνός 0-1 , Τρελόπουλος 1-1 , Ζαγιάγκου 1-2 , Προκοπίου 2-2 , Παπακωσταντίνου 2-3 , Γαλάζιος 3-3 , Φερσιζίδης 3-4 , Παπαζώτος 4-4 , Ζορμπίδης Α. 4-5 , Πούλας 5-5 , Σιλλός ---απόκρουση Σαμουλαδά , Σαμουλαδάς 6-5
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 1-2 40΄ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ – 18΄ΛΑΜΠΡΟΥ , 41΄ΔΑΦΤΣΙΟΣ Α.
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 0-1 47’ ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Κ.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3-0 30΄,89΄ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ , 39΄ΣΑΜΟΥΛΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 5-2 28΄, 40΄Χ’’ΣΑΒΒΙΔΗΣ , 31΄ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ , 63΄ΓΚΟΥΖΗΣ , 82΄ΚΟΝΣΟΥΛΙΑ – 35΄ΠΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ , 85΄Χ’’ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 4-2 πεν. (κ.α. 0-0) Αθανασιάδης Π. ----αουτ , Γιάντσιος Π. 1-0 , Μελίδης 1-1 , Γιάντσιος Γ. 2-1 , Ματσίνης ---αούτ , Κοκοτσάκης 3-1 , Βασιλειάδης Γ. ---αουτ , Θεοφανίδης 4-2
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2-3 65΄ΤΟΥΚΜΑΚΤΣΗΣ , 86΄ΤΟΣΟΥΝΟΓΛΟΥ – 18΄ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. , 25΄,83΄ΜΟΥΖΕΝΙΤΟΒ
ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ Γ΄ΦΑΣΗ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΟΜΑΔΕΣ :
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ (ΠΡΟΑΣΤΕΙΟ)
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2020 19:18

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.