Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 23 Σεπτεμβρίου 2021 16:18

Κύπελλο Ελλάδας: Οι διαιτητές της 3ης φάσης! (Σάββατο 25-Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου)

Γράφτηκε από τον

Με την 3η φάση συνεχίζεται το ερχόμενο σαββατοκύριακο 25-26 Σεπτεμβρίου το Κύπελλο Ελλάδος και η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών !

Οσον αφορά την δραμινή διαιτησία , οι κ.κ. Χατζηνάκος και Τσακίρης ορίστηκαν ως βοηθοί διαιτητές στην αναμέτρηση Βέροιας-Αναγ. Καρδίτσας!

Αναλυτικά :

Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου

 

 

Εθνικός-Προοδευτική (15.00, Δημ. Αγ. Αναργύρων)

Διαιτητής: Αν. Βλάχος (Ανατ. Αττικής)

Βοηθοί: Γουρνιάς, Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής)

 

 

 

Άρης Σούδας - Διαγόρας Ρόδου (16.00, Δημ. Περιβολίων)

Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

 

 

 

Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου (16.00)

 

 

ΟΦ Ιεράπετρας - Καλαμάτα (Βουζουνεράκειο, 15.00)

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)

 

 

 

Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος (Δημ. Αρχανων)

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Πάγκαλος, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

 

 

 

Διαγόρας Βραχνέικων-Παναχαϊκή (Δημ. Βραχνέικων)

Διαιτητής: Αντωνίου (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Κάλλης, Καραθανάσης (Αν. Αττικής)

 

 

 

Αχέρων Καναλακίου - Ολυμπιακός Βόλου (Δημ. Καναλακίου)

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθήνας)

Βοηθοί: Ζήρδας, Τσολακίδης (Αθήνας)

 

 

 

Λευκίμμη - Απόλλων Πόντου (Δημ. Λευκίμμης)

Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Διαμαντής, Λιόντος (Ηπείρου)

 

 

 

Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας - Λεβαδειακός (Δημ. Νέας Μηχανιώνας)

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

 

 

 

Καραϊσκάκης Άρτας - Ξάνθη (Δημ. Άρτας)

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθήνας)

Βοηθοί: Ίσσα, Νικολάου (Αθήνας)

 

 

 

Απόλλων Λάρισας - ΑΕΛ (Φιλιππούπολης)

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Δίπλαρης, Βογιατζής (Καρδίτσας)

 

 

 

Εδεσσαϊκός-Κοζάνη (Δημ. Ριζαρίου)

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Αϊναλής, Κουφός (Μακεδονίας)

 

 

 

Πιερικός - Ηρακλής (Α' ΔΑΚ Κατερίνης)

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Καμπερίδης, Κουκούμης (Καβάλας)

 

 

 

Θησέας Αγριάς - Πανσερραϊκός (Δημ. Νεάπολης)

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Μάνος, Νίκζας (Λάρισας)

 

 

 

Φήκη - Νίκη Βόλου (Δημ. Τρικάλων)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Χριστοδούλου (Ημαθίας), Παραφέστας (Λάρισας)

 

 

 

Παναγρινιακός - Τρίκαλα (Παναιτωλικού)

Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας / Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας / Λευκάδας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

 

 

 

Βέροια - Αναγέννηση Καρδίτσας (Δημ. Βέροιας)

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Χατζηνάκος, Τσακίρης (Δράμας)

 

 

 

Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας (ΠΕΑΚΙ Ανατολής)

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

 

 

 

ΠΑΟ Ρουφ - Εργοτέλης (Πανιωνίου)

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Δημόπουλος, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

 

 

 

Νέα Αρτάκη - Κηφισιά (Δημ. Νέας Αρτάκης)

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Χρηστάκος (Πειραιά)

 

 

 

Αιγάλεω - Χανιά («Στ. Μαυροθαλασσίτης»)

Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)

Βοηθοί: Κωνστάντιος, Πριόνας (Εύβοιας)

 

 

 

Καλλιθέα - Επισκοπή (Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κακαφώνης, Οικονόμου (Αχαΐας)

 

 

 

Ηλιούπολη - Αστέρας Βλαχιώτη (Δημ. Ηλιούπολης)

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

 

 

 

Εθνικός Σοχού-ΑΟ Υπάτου (Δημ. Σοχού)

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Τζιώτζιος (Θράκης), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 23 Σεπτεμβρίου 2021 16:31

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.