Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 16 Σεπτεμβρίου 2021 14:31

Α Εθνική Γυναικών : η κλήρωση του πρωταθλήματος σε Βορρά και Νότο!

Γράφτηκε από τον

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης , η κλήρωση του γυναικείου πρωταθλήματος ποδοσφαίρου της Α΄Κατηγορίας όπου στον Βόρειο όμιλο συμμετέχει για 2η συνεχόμενη χρονιά και η ομάδα της Δόξας 2016!

Η δραμινή ομάδα θα ξεκινήσει την φετινή της προσπάθεια απο την Θεσσαλονίκη και τον Εύοσμο απέναντι στον δυνατό Αγροτικό Αστέρα...

Αναλυτικά η κλήρωση του πρωταθλήματος και στους δύο ομίλου έχει ως εξής :

 

Βόρειος Όμιλος

 

1η Αγωνιστική
ΓΠΟ Καστοριάς-Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ  
Αγροτικός Αστέρας – Ευόσμου Δόξα 2016  
Ελπίδες Καρδίτσας -ΓΠΟ Γιάννενα  
ΠΑΟΚ - ΑΕΛ 64  
ΡΕΠΟ : Άρης Θεσσαλονίκης  
2η Αγωνιστική
Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ - Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου  
Άρης Θεσσαλονίκης - ΓΠΟ Καστοριάς  
ΓΠΟ Γιάννενα – ΑΕΛ 64  
Δόξα 2016 - ΠΑΟΚ  
ΡΕΠΟ : Ελπίδες Καρδίτσας  
3η Αγωνιστική
ΓΠΟ Καστοριάς - Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου  
Ελπίδες Καρδίτσας - Άρης Θεσσαλονίκης  
ΠΑΟΚ - Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ  
ΓΠΟ Γιάννενα - Δόξα 2016  
ΡΕΠΟ : ΑΕΛ 64  
4η Αγωνιστική
Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ - ΓΠΟ Γιάννενα  
Άρης Θεσσαλονίκης - ΑΕΛ 64  
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου - ΠΑΟΚ  
Ελπίδες Καρδίτσας - ΓΠΟ Καστοριάς  
ΡΕΠΟ :Δόξα 2016  
5η Αγωνιστική
ΓΠΟ Καστοριάς - ΠΑΟΚ  
ΑΕΛ 64 - Ελπίδες Καρδίτσας  
ΓΠΟ Γιάννενα – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου  
Δόξα 2016 - Άρης Θεσσαλονίκης  
ΡΕΠΟ : Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ  
6η Αγωνιστική
Άρης Θεσσαλονίκης - Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ  
Ελπίδες Καρδίτσας - Δόξα 2016  
ΠΑΟΚ - ΓΠΟ Γιάννενα  
ΑΕΛ 64 - ΓΠΟ Καστοριάς  
ΡΕΠΟ : Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου  
7η Αγωνιστική
Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ - Ελπίδες Καρδίτσας  
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου - Άρης Θεσσαλονίκης  
ΓΠΟ Γιάννενα - ΓΠΟ Καστοριάς  
Δόξα 2016 - ΑΕΛ 64  
ΡΕΠΟ : ΠΑΟΚ  
8η Αγωνιστική
ΓΠΟ Καστοριάς - Δόξα 2016  
Ελπίδες Καρδίτσας - Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου  
ΠΑΟΚ - Άρης Θεσσαλονίκης  
ΑΕΛ 64 - Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ  
ΡΕΠΟ : ΓΠΟ Γιάννενα  
9η Αγωνιστική
Άρης Θεσσαλονίκης - ΓΠΟ Γιάννενα  
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου - ΑΕΛ 64  
ΠΑΟΚ - Ελπίδες Καρδίτσας  
Δόξα 2016 - Τρίκαλα ΘΕΟΝΗ  
ΡΕΠΟ : ΓΠΟ Καστοριάς  
Στον β΄γυρο οι αγώνες είναι αντίστροφα

 

 

 

 

Νότιος Όμιλος

 

1η αγωνιστική
Αγ. Παρασκευή-Ολυμπιάδα Υμηττού  
Φείδων Άργους-ΟΦΗ  
Οδυσσέας Μοσχάτου-Αβαντίδες Χαλκίδας  
Αστέρας Ρεθύμνου-Εργοτέλης  
Ρεπό: ΑΕΚ Μεσολογγίου  
 
2η αγωνιστική
Ολυμπιάδα Υμηττού-Φείδων Άργους  
ΑΕΚ Μεσολογγίου-Αγ. Παρασκευή  
Αβαντίδες Χαλκίδας-Αστέρας Ρεθύμνου  
ΟΦΗ-Εργοτέλης  
Ρεπό: Οδυσσέας Μοσχάτου  
 
3η αγωνιστική
Αγ. Παρασκευή-Φείδων Άργους  
Οδυσσέας Μοσχάτου-ΑΕΚ Μεσολογγίου  
Εργοτέλης-Ολυμπιάδα Υμηττού  
Αβαντίδες Χαλκίδας-ΟΦΗ  
Ρεπό: Αστέρας Ρεθύμνου  
 
4η αγωνιστική
Ολυμπιάδα Υμηττού-Αβαντίδες Χαλκίδας  
ΑΕΚ Μεσολογγίου-Αστέρας Ρεθύμνου  
Φείδων Άργους-Εργοτέλης  
Οδυσσέας Μοσχάτου-Αγ. Παρασκευή  
Ρεπό: ΟΦΗ  
 
5η αγωνιστική
Αγ. Παρασκευή-Εργοτέλης  
Αστέρας Ρεθύμνου-Οδυσσέας Μοσχάτου  
Αβαντίδες Χαλκίδας-Φείδων Άργους  
ΟΦΗ-ΑΕΚ Μεσολογγίου  
Ρεπό: Ολυμπιάδα Υμηττού  
 
6η αγωνιστική
ΑΕΚ Μεσολογγίου-Ολυμπιάδα Υμηττού  
Οδυσσέας Μοσχάτου-ΟΦΗ  
Εργοτέλης-Αβαντίδες Χαλκίδας  
Αστέρας Ρεθύμνου-Αγ. Παρασκευή  
Ρεπό: Φείδων Άργους  
 
7η αγωνιστική
Ολυμπιάδα Υμηττού-Οδυσσέας Μοσχάτου  
Φείδων Άργους-ΑΕΚ Μεσολογγίου  
Αβαντίδες Χαλκίδας-Αγ. Παρασκευή  
ΟΦΗ-Αστέρας Ρεθύμνου  
Ρεπό: Εργοτέλης  
 
8η αγωνιστική
Αγ. Παρασκευή-ΟΦΗ  
Οδυσσέας Μοσχάτου-Φείδων Άργους  
Εργοτέλης-ΑΕΚ Μεσολογγίου  
Αστέρας Ρεθύμνου-Ολυμπιάδα Υμηττού  
Ρεπό: Αβαντίδες Χαλκίδας  
 
9η αγωνιστική
ΑΕΚ Μεσολογγίου-Αβαντίδες Χαλκίδας  
Φείδων Άργους-Αστέρας Ρεθύμνου  
Εργοτέλης-Οδυσσέας Μοσχάτου  
ΟΦΗ-Ολυμπιάδα Υμηττού  
Ρεπό: Αγ. Παρασκευή  
Στον β΄γυρο οι αγώνες ειναι αντίστροφα.

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.