Oragiaspor-dramas.gr

Κυριακή, 06 Ιουνίου 2021 18:54

Γ Εθνική : Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους!

Γράφτηκε από τον

 Ολοκληρώθηκε η αγωνιστική δράση σε όλους τους ομίλους της Γ΄Εθνικής κατηγορίας - εκτός του 9ου όπου υπολείπονται ακόμα δύο αγωνιστικές...

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα και τις τελικές βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους....

Αναλυτικά :

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ 2021
Σημειώθηκαν 25 τέρματα = σύνολο 294 τέρματα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ   ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2-2 13΄ΓΚΟΥΜΑΣ, 94΄ ΓΕΡΑΚΗΣ – 5΄πεν. , 6΄ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ   Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 4-1 57΄ΓΚΕΚΑΣ , 61΄ΓΚΟΥΤΣΙΔΗΣ , 82΄ΤΣΑΠΑΡΗΣ , 84΄ΙΣΠΥΡΛΙΔΗΣ – 87 ΤΖΕΛΕΠΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ   ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ 2-0 29΄ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ , 51΄ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ   Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 0-3 α.α.  
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ 0-0  
ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ   ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 1-1 95’ ΜΠΑΡΕΤΑΣ  - 42 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΓ. ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ   ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1-3 3΄ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ – 15΄ΠΑΣΧΑΛΑΚΗΣ , 33΄,60΄ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0-5 10΄ΜΑΝΤΙΚΗΣ , 14΄πεν. , 63΄ΤΣΙΤΑΣ , 22΄ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ , 65΄ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
Η τελική βαθμολογία του 1ου ομίλου στην Γ΄Εθνική (σε 15 αγώνες)
  ΣΥΝΟΛΟ bet time   ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ   ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 35 15 11 2 2 27-11 +16 6 9   18 6 0 1 11-3 +8   17 5 2 1 16-8 +8
2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 33 15 10 3 2 32-7 +25 7 8   17 5 2 0 18-4 +14   16 5 1 2 14-3 +11
3 ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ 28 15 8 4 3 27-11 +16 7 8   18 5 3 0 19-3 +16   10 3 1 3 8-8 0
4 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 26 15 8 2 5 20-13 +7 8 7   16 5 1 1 11-4 +7   10 3 1 4 9-9 0
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ FC 25 15 7 4 4 22-16 +6 8 7   17 5 2 1 12-7 +5   8 2 2 3 10-9 +1
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 24 15 7 3 5 18-12 +6 10 5   16 5 1 2 12-5 +7   8 2 2 3 6-7 -1
7 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 24 15 6 6 3 15-9 +6 10 5   12 3 3 2 7-5 +2   12 3 3 1 8-4 +4
8 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ 22 15 7 1 7 17-22 -5 7 8   13 4 1 2 10-9 +1   9 3 0 5 7-13 -6
9 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 21 15 6 3 6 20-12 +8 7 8   17 5 2 1 15-4 +11   4 1 1 5 5-8 -3
10 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 20 15 4 8 3 18-13 +5 8 7   9 2 3 2 10-8 +2   11 2 5 1 8-5 +3
11 Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 20 15 5 5 5 16-18 -2 9 6   14 4 2 1 8-4 +4   6 1 3 4 8-14 -6
12 ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ 19 15 5 4 6 16-18 -2 8 7   11 3 2 2 10-9 +1   8 2 2 4 6-9 -3
13 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17 15 5 2 8 18-29 -11 6 9   13 4 1 3 14-12 -2   4 1 1 5 4-17 -13
14 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 16 15 5 1 9 17-21 -4 7 8   10 3 1 3 6-4 +2   6 2 0 6 10-16 -6
15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ 6 15 2 0 13 9-38 -29 5 10   3 1 0 7 8-17 -9   3 1 0 6 1-21 -20
16 ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
 
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 120
ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ 294
ΤΕΡΜΑΤΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 171
ΤΕΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 123
  60
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 24
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 36
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 32 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 38 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ +25 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ -29 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 11 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 8 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 2 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ , ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 18 βαθμοί ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ (6-0-1) , ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ (5-3-0)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 3 βαθμοί ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ (1-0-7)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ…….''ΔΡΑΣΤΗΣ'' 17 βαθμοί ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ (5-2-1)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ……..΄΄ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΄΄ 3 βαθμοί ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ (1-0-6)

 

 

 

 

 Αποτελέσματα και βαθμολογίες 

σε όλους τους ομίλους 

Επιμέλεια : Αργύρης Τσιγγενόπουλος / sportsup.gr

 

 

 

 

2ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θερμαϊκός Θέρμης  4-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  1-2
Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας  0-0
Νίκη Αγκαθιάς – Αετός Βαρβάρας  3-2
Αναγέννηση Πλαγιάς – Θύελλα Σαρακηνών  2-1
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γιαννιτσών  3-2
Μακεδονικός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  5-0
Ρεπό : ΠΑΟ Κουφαλίων

Η τελική βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 14 12 2 0 27 6 21 38
2 Θύελλα Σαρακηνών 14 8 2 4 23 15 8 26
3 Θερμαϊκός 14 8 1 5 24 18 6 25
4 Αγροτικός Αστέρας 14 8 1 5 23 21 2 25
5 Μακεδονικός 14 6 6 2 27 10 17 24
6 Αναγέννηση Γιαννιτσών 14 7 1 6 23 15 8 22
7 Αναγέννηση Πλαγιάς 14 6 4 4 20 12 8 22
8 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 14 6 3 5 20 18 2 21
9 Εδεσσαϊκός 14 6 3 5 16 19 -3 21
10 Νίκη Αγκαθιάς 14 5 2 7 15 16 -1 17
12 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 14 4 3 7 15 20 -5 15
11 Αετός Βαρβάρας 14 4 2 8 21 27 -6 14
13 Εθνικός Γιαννιτσών 14 3 2 9 17 26 -9 11
14 ΠΑΟ Κουφαλίων 14 1 5 8 8 22 -14 8
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 14 1 1 12 11 45 -34 4

 

 

 

 

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΠΟ Ελασσόνας – ΠΟ Φήκης  3-1
Δίας Δίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  0-1
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας  1-0
Κοζάνη – ΑΟ Σελλάνων  1-0
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΕ Καρίτσας  1-2
ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης  3-2
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου  3-2
Ρεπό : Ατρόμητος Παλαμά

Η τελική βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 14 12 2 0 40 5 35 38
2 ΑΕ Καρίτσας 14 11 2 1 28 7 21 35
3 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 14 8 1 5 16 17 -1 25
4 Αετός Μακρυχωρίου 14 7 3 4 24 11 13 24
5 Κοζάνη 14 6 5 3 17 15 2 23
6 Ατρόμητος Παλαμά 14 6 4 4 17 14 3 22
7 Ηρακλής Λάρισας 14 6 2 6 23 15 8 20
8 ΠΟ Φήκης 14 6 2 6 22 17 5 20
9 ΠΟ Ελασσόνας 14 5 4 5 16 16 0 19
10 ΑΟ Σελλάνων 14 5 1 8 15 15 0 16
11 Δίας Δίου 14 3 4 7 11 23 -12 13
12 Ερμής Αμυνταίου 14 3 3 8 12 36 -24 12
14 ΑΣ Μετέωρα 14 2 4 8 11 24 -13 10
13 Οικονόμος Τσαριτσάνης 14 2 3 9 14 29 -15 9
15 Μακεδονικός Φούφα 14 3 0 11 12 34 -22 9

 

 

 

 

4ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Αρτάκης  2-1
ΑΠΟ Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου  3-3
ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου  3-0 α.α.
Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου  4-1
Θησέας Αγριάς – ΓΣ Αλμυρού  1-1
Ρεπό: Φωκικός

Η τελική βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 10 6 2 2 20 8 12 20
2 Ηρακλής Ψαχνών 10 6 2 2 17 9 8 20
3 ΑΟ Υπάτου 10 4 6 0 11 3 8 18
4 ΑΟ Νέας Αρτάκης 10 4 4 2 15 10 5 16
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 10 4 2 4 8 11 -3 14
6 Δήμητρα Ευξεινούπολης 10 3 4 3 8 7 1 13
7 Θησέας Αγριάς 10 2 6 2 14 13 1 12
8 ΑΠΟ Αταλάντη 10 3 2 5 15 15 0 11
9 Φωκικός 10 3 2 5 9 14 -5 11
10 ΓΣ Αλμυρού 10 2 4 4 7 10 -3 10
11 Οπούντιος Μαρτίνου 4 1 0 3 1 7 -6 3

 

 

 

 

5ος όμιλος (13η αγωνιστική)

Αναγέννηση Άρτας – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  0-1
Παναγρινιακός – Τηλυκράτης  1-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  1-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης  0-2
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αμβρακικός Λουτρού  0-0
ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου  0-3
Θύελλα Κατσικάς – Κέρκυρα  1-0

Η τελική βαθμολογία 

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 13 11 1 1 31 7 24 34
2 ΑΕ Λευκίμμης 13 8 4 1 18 7 11 28
3 Τηλυκράτης 13 8 2 3 19 8 11 26
4 Κτηνοτροφικός Αστέρας 13 6 3 4 21 12 9 21
5 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 13 6 2 5 15 18 -3 20
6 Παναγρινιακός 13 5 4 4 16 12 4 19
7 Αναγέννηση Άρτας 13 5 3 5 12 11 1 18
8 Αμβρακικός Λουτρού 13 5 3 5 9 10 -1 18
9 Θύελλα Κατσικάς 13 4 3 6 10 19 -9 15
10 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 13 4 2 7 12 16 -4 14
11 Κέρκυρα 13 4 1 8 11 25 -14 13
12 ΑΕ Μεσολογγίου 13 3 2 8 6 17 -11 11
13 ΠΑΣ Πρέβεζα 13 2 6 5 10 14 -4 9
14 Θύελλα Μοναστηρακίου 13 1 2 10 16 30 -14 5

 

 

 

 

6ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Πανναξιακός – ΑΕ Μυκόνου  0-1
Προοδευτική – Φωστήρας  1-2
Χαραυγιακός – ΑΕ Μοσχάτου  4-2
Αήττητος Σπάτων – ΓΣ Ηλιούπολης  1-2
ΓΣ Μαρκό – Εθνικός  2-1
Ρεπό: Πανιώνιος

Η τελική βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 10 8 2 0 20 7 13 26
2 ΓΣ Ηλιούπολης 10 8 1 1 21 9 12 25
3 Χαραυγιακός 10 5 2 3 17 14 3 17
4 Προοδευτική 10 5 1 4 14 10 4 16
5 Φωστήρας 10 5 0 5 13 12 1 15
6 Εθνικός 10 3 2 5 10 13 -3 11
7 ΑΕ Μυκόνου 10 3 1 6 10 12 -2 10
8 Αήττητος Σπάτων 10 2 4 4 6 11 -5 10
9 ΓΣ Μαρκό 10 2 3 5 6 13 -7 9
10 ΑΕ Μοσχάτου 10 2 3 5 8 17 -9 9
11 Πανναξιακός 10 2 1 7 8 15 -7 7

 

 

 

 

7ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – Κορωνίδα Κοιλάδας  0-4
ΑΕ Κηφισιάς – Ερμής Μελιγούς  2-0
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Παναρκαδικός  2-1
Μολαϊκός – ΠΑΟ Ρουφ  1-1
Άρης Σκάλας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου  3-1
ΑΕ Ερμιονίδας – Άγιος Ιερόθεος  2-2
Ρεπό: Πανγυθεατικός

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 10 10 0 0 19 2 17 30
2 ΠΑΟ Ρουφ 10 7 1 2 16 7 9 22
3 Άγιος Ιερόθεος 10 5 3 2 17 8 9 18
4 Παναρκαδικός 10 5 1 4 8 8 0 16
5 ΑΕ Ερμιονίδας 10 3 5 2 12 9 3 14
6 Άρης Σκάλας 10 3 5 2 10 11 -1 14
7 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 10 3 3 4 7 11 -4 12
8 Πανγυθεατικός 10 3 2 5 13 9 4 11
9 Ερμής Μελιγούς 10 3 2 5 6 11 -5 11
10 Μολαΐκός 10 1 5 4 7 13 -6 8
11 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 10 2 2 6 8 19 -11 8
12 Πανναυπλιακός 11 1 4 6 8 15 -7 7
13 Κορωνίδα Κοιλάδας 11 1 4 6 8 16 -8 7

 

 

 

 

8ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Μικρασιατική Χίου – Αίας Σαλαμίνας  0-0
Ακράτητος – Αιολικός  0-2
ΑΟ Πυλίου – ΑΠΟ Κερατσίνι  1-0
Πανελευσινιακός – ΑΟ Καραβάς  0-2
Αετός Λουτρών – Αστέρας Βάρης  1-0
Θύελλα Ραφήνας – ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων  5-1

Η τελική βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Θύελλα Ραφήνας 11 7 4 0 24 6 18 25
2 Αιολικός 11 8 1 2 17 6 11 25
3 ΑΟ Πυλίου 11 6 1 4 13 8 5 19
4 Αίας Σαλαμίνας 11 5 3 3 15 8 7 18
5 ΑΟ Καραβά 11 5 3 3 16 10 6 18
6 Αστέρας Βάρης 11 4 4 3 18 9 9 16
7 Πανελευσινιακός 11 5 1 5 20 14 6 16
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 11 4 2 5 11 13 -2 14
9 Ακράτητος 11 3 3 5 12 16 -4 12
10 Αετός Λουτρών 11 2 5 4 11 20 -9 11
11 Μικρασιατική Χίου 11 1 3 7 5 21 -16 6
12 Πυθαγόρας Κοντοκ. 11 0 2 9 12 42 -30 2

 

 

 

 

9ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας  1-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαϊκή  3-0
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πάμισος Μεσσήνης  0-2
Ναυπακτιακός Αστέρας – Εθνικός Σκουλικάδου  0-0
Ζάκυνθος – Παλληξουριακός  2-1
Αίας Γαστούνης – Θύελλα Πατρών ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβή

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναιγιάλειος 11 6 3 2 12 7 5 21
2 Ζάκυνθος 9 5 4 0 14 7 7 19
3 Διαγόρας Βραχνεΐκων 10 6 1 3 15 10 5 19
4 ΠΑΟ Βάρδας 11 4 5 2 9 8 1 17
5 Ναυπακτιακός 10 4 4 2 14 6 8 16
6 ΑΟ Διαβολιτσίου 10 5 1 4 12 12 0 16
7 Εθνικός Σκουλικάδου 10 4 2 4 10 10 0 14
8 Αίας Γαστούνης 9 3 4 2 13 9 4 13
9 Αχαϊκή 10 3 4 3 6 8 -2 13
10 Πάμισος Μεσσήνης 10 3 3 4 7 8 -1 12
11 Παλληξουριακός 10 2 1 7 5 11 -6 7
12 Θύελλα Πατρών 8 1 2 5 6 13 -7 5
13 ΑΟ Τσιλιβή 10 0 2 8 4 17 -13 2

 

 

 

 

10ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Αστέρας Ρεθύμνου – Άρης Σούδας  1-3
ΑΟ Παλαιόχωρας – Αναγέννηση Ιεράπετρας  0-3 α.α.
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Ρεθύμνου  3-0 α.α.
Αλμυρός Γαζίου – Ατσαλένιος  4-3
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος  1-1
ΑΕ Νεάπολης – Ρεθυμνιακός  2-0
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Δαμάστας  2-1
Γιούχτας – Πλατανιάς  2-1

Η τελική βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ηρόδοτος 15 11 3 1 30 9 21 36
2 ΑΟ Αγίου Νικολάου 15 11 1 3 31 12 19 34
3 Ατσαλένιος 15 9 4 2 25 15 10 31
4 Αλμυρός Γαζίου 15 8 4 3 35 14 21 28
5 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 15 8 4 3 30 14 16 28
6 Γιούχτας 15 7 6 2 22 12 10 27
7 Άρης Σούδας 15 7 3 5 23 17 6 24
8 ΑΟ Πόρου 15 7 2 6 17 19 -2 23
9 Αναγέννηση Ιεράπετρας 15 7 1 7 33 29 4 22
10 ΑΕ Νεάπολης 15 7 1 7 16 18 -2 22
11 Ρεθυμνιακός 15 7 0 8 21 20 1 21
12 ΑΟ Δαμάστας 15 5 3 7 20 20 0 18
13 Αστέρας Ρεθύμνου 15 5 0 10 19 29 -10 15
14 ΑΟ Παλαιόχωρας 6 2 0 4 6 15 -9 6
15 Πλατανιάς 15 1 2 12 8 29 -21 5
16 Άρης Ρεθύμνου 6 0 0 6 1 17 -16 0
Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 06 Ιουνίου 2021 20:30

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.