Oragiaspor-dramas.gr

Κυριακή, 30 Μαΐου 2021 20:38

Γ Εθνικη : Η ταυτότητα της 14ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο! Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους!

Γράφτηκε από τον

Με την 14η και προτελευταία αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής κατηγορίας ...και συγκεκριμένα στον 1ο όμιλο όπου σημειώθηκαν 21 γκολ και έτσι φθάσαμε συνολικά στα 269 τέρματα...

 

 

Στα αποτελέσματα της ημέρας τώρα , όσον αφορά τις δραμινές ομάδες , ο Πανδραμαϊκός με αρκετές αλλαγές στην σύνθεση του γνώρισε την ήττα (3η συνεχόμενη) απο τον Μέγα Αλέξ. Ορφανίου ενώ απο την άλλη πλευρά η Α.Ε. Αμπελοκήπων είχε εύκολο απόγευμα συντρίβωντας με το ευρύ σκορ 5-0 την ουραγό Αναγ. Θαλασσιάς και πλέον θα δώσει τον νυν υπερ πάντων αγώνα την ερχόμενη Κυριακή με αντίπαλο τον Ηρακλή Αμπελοκήπων...

 

 

Στους άλλους αγώνες , ο Ορφέας Ξάνθης γνώρισε την πρώτη ήττα εντός έδρας με σκορ 1-2 απο τον Νέστο Χρυσούπολης που σώθηκε και μαθηματικά.....ενώ ο Ηρακλής Αμπελοκήπων μετά την νίκη επί του Αετού Οφρυνίου με σκορ 1-0 ξαναμπήκε στο παιχνίδι της διεκδίκησης του τίτλου....

 

 

Η Αλεξανδρούπολη...ανανέωσε το ραντεβού της με την Γ΄Εθνική μετά τον (χ)ρυσό βαθμό που πήρε στις Σάππες (2-2) ενώ το Διδυμότειχο πέτυχε σημαντική νίκη επί του Παραλιμνίου με σκορ 1-0 ωστόσο θα πρέπει να έρθουν συνδυασμοί αποτελεσμάτων για να παραμείνει στην κατηγορία...

 

 

Ο Εύοσμος στον τελευταίο του αγώνα (την τελευταία αγωνιστική έχει ρεπό) επικράτησε με σκορ 2-1 του Αβάτου σε ένα ματς-εξάποντο και πλέον θα εύχεται στραβοπατήματα των συνδιεκδικητών για να παραμείνει ...

 

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής , οι σκόρερς , η βαθμολογία καθώς και στατιστικά απο τον 1ο όμιλο έχουν ως εξής : 

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΜΑΙΟΥ 2021
Σημειώθηκαν 21 τέρματα = σύνολο 269 τέρματα
Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1-0 83΄ΠΑΠΠΟΥΔΗΣ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ   ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1-0 70΄ΠΑΛΛΗΚΑΡΑΣ
Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ   ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 2-1 18΄ΚΙΛΙΝΤΑΡΗΣ , 84΄ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ – 39΄ΓΚΕΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 2-2 57΄ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ , 90΄ΡΟΜΠΕΡ – 61΄ΠΑΤΣΙΩΡΑΣ , 76΄ΜΑΛΤΕΖΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ   ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1-2 90΄ΤΟΡΟΜΑΝΙΔΗΣ – 16΄ΜΠΑΙΚΑΡΑ , 58΄ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ 1-0 29΄ΑΡΓΥΡΙΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΑΝΑΓ. ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ 5-0 20΄ΠΤΗΝΟΠΟΥΛΟΣ , 38΄ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ , 54΄ΣΑΙΝΙΔΗΣ , 67΄ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ , 88΄ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ   ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 3-0 α.α.  
Η βαθμολογία της Γ΄Εθνικής (σε 14 αγώνες)
  ΣΥΝΟΛΟ bet time   ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ   ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 32 14 10 2 2 24-10 +14 6 8   18 6 0 1 11-3 +8   14 4 2 1 13-7 +6
2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30 14 9 3 2 27-7 +20 7 7   17 5 2 0 18-4 +14   13 4 1 2 9-3 +6
3 ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ 27 14 8 3 3 26-10 +16 6 8   17 5 2 0 18-2 +16   10 3 1 3 8-8 0
4 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 25 14 8 1 5 18-11 +7 8 6   16 5 1 1 11-4 +7   9 3 0 4 7-7 0
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 23 14 7 2 5 16-10 +6 10 4   15 5 0 2 10-3 +7   8 2 2 3 6-7 -1
6 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 23 14 6 5 3 15-9 +6 9 5   11 3 2 2 7-5 +2   12 3 3 1 8-4 +4
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ FC 22 14 6 4 4 20-16 +4 7 7   14 4 2 1 10-7 +3   8 2 2 3 10-9 +1
8 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ 22 14 7 1 6 17-20 -3 6 8   13 4 1 2 10-9 +1   9 3 0 4 7-11 -4
9 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 19 14 4 7 3 17-12 +5 7 7   9 2 3 2 10-8 +2   10 2 4 1 7-4 +3
10 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 18 14 5 3 6 16-11 +5 7 7   14 4 2 1 11-3 +8   4 1 1 5 5-8 -3
11 ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ 18 14 5 3 6 16-18 -2 7 7   11 3 2 2 10-9 +1   7 2 1 4 6-9 -3
12 Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 17 14 4 5 5 13-18 -5 9 5   14 4 2 1 8-4 +4   3 0 3 4 5-14 -9
13 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17 14 5 2 7 19-24 -6 6 8   13 4 1 2 14-7 +7   4 1 1 5 4-17 -13
14 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 16 14 5 1 8 16-17 -1 7 7   10 3 1 3 6-4 +2   6 2 0 5 9-12 -3
15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ 6 14 2 0 12 8-35 -27 5 9   3 1 0 6 7-14 -7   3 1 0 6 1-21 -20
16 ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
 
Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15η…. ΚΥΡΙΑΚΗ 6  IOYNIOY 2021 ----ΩΡΑ 17:00 μ.μ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ   ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ    
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ   Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ    
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ   ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ    
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ   Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 0-3 α.α   
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ    
ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ   ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ    
ΑΝΑΓ. ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ   ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ    
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 11
ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ 269
ΤΕΡΜΑΤΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 161
ΤΕΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 108
ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 58
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 21
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 32
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 27 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 35 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ +20 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ -27 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 10 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 7 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 2 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ , ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 18 βαθμοί ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ (6-0-1)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 3 βαθμοί ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ (1-0-6)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ…….''ΔΡΑΣΤΗΣ'' 14 βαθμοί ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ (4-2-1)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ……..΄΄ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΄΄ 3 βαθμοί ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ (1-0-6) , Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ (0-3-4)

 

 

 

 

Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους 

επιμέλεια : Αργύρης Τσιγγενόπουλος / sportsup.gr

 

 

 

2ος όμιλος

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟ Κουφαλίων  4-0
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αναγέννηση Γιαννιτσών  2-1
Αετός Βαρβάρας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  6-3
Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός  0-1
Εθνικός Γιαννιτσών – Νίκη Αγκαθιάς  1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αναγέννηση Πλαγιάς  0-0
Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας  4-1
Ρεπό : ΠΟ Νέας Καλλικράτειας

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 13 12 1 0 27 6 21 37
2 Θύελλα Σαρακηνών 13 8 2 3 22 13 9 26
3 Θερμαϊκός 13 8 1 4 24 14 10 25
4 Αγροτικός Αστέρας 13 7 1 5 20 19 1 22
5 Μακεδονικός 13 5 6 2 22 10 12 21
6 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 13 6 3 4 20 13 7 21
7 Εδεσσαϊκός 13 6 2 5 16 19 -3 20
8 Αναγέννηση Πλαγιάς 13 5 4 4 18 11 7 19
9 Αναγέννηση Γιαννιτσών 13 6 1 6 19 15 4 19
10 Νίκη Αγκαθιάς 13 5 2 6 12 14 -2 17
11 Αετός Βαρβάρας 13 4 2 7 19 24 -5 14
12 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 13 3 3 7 13 19 -6 12
13 Εθνικός Γιαννιτσών 13 3 2 8 15 23 -8 11
14 ΠΑΟ Κουφαλίων 14 1 5 8 8 22 -14 8
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 13 1 1 11 10 43 -33 4

 

 

 

 

3ος όμιλος

ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά  3-1
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας  0-1
ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου  5-0
ΑΕ Καρίτσας – Αναγέννηση Καρδίτσας  1-3
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κοζάνη  2-2
Ερμής Αμυνταίου – Αετός Μακρυχωρίου  1-4
Μακεδονικός Φούφα – ΑΣ Μετέωρα  3-2
Ρεπό : Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 13 11 2 0 39 5 34 35
2 ΑΕ Καρίτσας 13 10 2 1 26 6 20 32
3 Αετός Μακρυχωρίου 13 7 3 3 23 9 14 24
4 Ατρόμητος Παλαμά 14 6 4 4 17 14 3 22
5 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 13 7 1 5 15 17 -2 22
6 Ηρακλής Λάρισας 13 6 2 5 23 14 9 20
7 ΠΟ Φήκης 13 6 2 5 21 14 7 20
8 Κοζάνη 13 5 5 3 16 15 1 20
9 ΑΟ Σελλάνων 13 5 1 7 15 14 1 16
10 ΠΟ Ελασσόνας 13 4 4 5 13 15 -2 16
11 Δίας Δίου 13 3 4 6 11 22 -11 13
12 Ερμής Αμυνταίου 13 3 3 7 10 33 -23 12
13 Οικονόμος Τσαριτσάνης 13 2 3 8 12 26 -14 9
14 ΑΣ Μετέωρα 13 1 4 8 8 22 -14 7
15 Μακεδονικός Φούφα 13 2 0 11 9 32 -23 6

 

 

4ος όμιλος

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 9 6 1 2 17 5 12 19
2 Ηρακλής Ψαχνών 9 5 2 2 13 8 5 17
3 ΑΟ Νέας Αρτάκης 9 4 4 1 14 8 6 16
4 ΑΟ Υπάτου 9 3 6 0 8 3 5 15
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 9 4 2 3 7 7 0 14
6 Θησέας Αγριάς 9 2 5 2 13 12 1 11
7 Φωκικός 10 3 2 5 9 14 -5 11
8 ΑΠΟ Αταλάντη 9 3 1 5 12 12 0 10
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 9 2 4 3 6 6 0 10
10 ΓΣ Αλμυρού 9 2 3 4 6 9 -3 9
11 Οπούντιος Μαρτίνου 4 1 0 3 1 7 -6 3

 

 

5ος όμιλος

Θύελλα Κατσικάς – Τηλυκράτης  2-2
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  3-0
Αναγέννηση Άρτας – Αμβρακικός Λουτρού  2-0
Παναγρινιακός – ΑΕ Μεσολογγίου  1-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Αχέρων Καναλακίου  0-3
ΠΑΣ Πρέβεζα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης  2-2
Κέρκυρα – ΑΕ Λευκίμμης  1-2

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 11 9 1 1 27 7 20 28
2 ΑΕ Λευκίμμης 11 7 3 1 16 7 9 24
3 Τηλυκράτης 11 7 2 2 18 7 11 23
4 Κτηνοτροφικός Αστέρας 11 6 3 2 21 9 12 21
5 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 11 6 1 4 13 15 -2 19
6 Παναγρινιακός 11 4 3 4 15 12 3 15
7 Αναγέννηση Άρτας 11 4 3 4 9 9 0 15
8 Αμβρακικός Λουτρού 11 4 2 5 7 9 -2 14
9 Κέρκυρα 11 4 1 6 11 23 -12 13
10 Θύελλα Κατσικάς 11 3 3 5 9 16 -7 12
11 ΠΑΣ Πρέβεζα 11 2 5 4 10 13 -3 8
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 11 2 2 7 8 16 -8 8
13 ΑΕ Μεσολογγίου 11 2 2 7 5 14 -9 8
14 Θύελλα Μοναστηρακίου 11 1 1 9 14 26 -12 4

 

 

6ος όμιλος

Πανιώνιος – Φωστήρας  2-0
ΑΕ Μυκόνου – ΑΕ Μοσχάτου  3-1
Πανναξιακός – Εθνικός  1-2
Προοδευτική – ΓΣ Μαρκό  2-0
Χαραυγιακός – Αήττητος Σπάτων  1-1
Ρεπό: ΓΣ Ηλιούπολης

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 9 7 2 0 18 6 12 23
2 ΓΣ Ηλιούπολης 8 6 1 1 17 8 9 19
3 Προοδευτική 8 5 1 2 13 6 7 16
4 Χαραυγιακός 8 4 2 2 12 9 3 14
5 Φωστήρας 9 4 0 5 11 11 0 12
6 Αήττητος Σπάτων 8 2 4 2 4 7 -3 10
7 Εθνικός 8 2 2 4 6 10 -4 8
8 ΑΕ Μυκόνου 8 2 1 5 8 10 -2 7
9 Πανναξιακός 8 2 1 5 8 13 -5 7
10 ΑΕ Μοσχάτου 8 1 3 4 5 13 -8 6
11 ΓΣ Μαρκό 8 0 3 5 2 11 -9 3

 

 

7ος όμιλος

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 9 9 0 0 17 2 15 27
2 ΠΑΟ Ρουφ 9 7 0 2 15 6 9 21
3 Άγιος Ιερόθεος 9 5 2 2 15 6 9 17
4 Παναρκαδικός 9 5 1 3 7 6 1 16
5 ΑΕ Ερμιονίδας 9 3 4 2 9 8 1 13
6 Άρης Σκάλας 9 2 5 2 7 10 -3 11
7 Ερμής Μελιγούς 9 3 2 4 6 9 -3 11
8 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 9 2 3 4 5 10 -5 9
9 Πανγυθεατικός 9 2 2 5 7 8 -1 8
10 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 9 2 2 5 7 16 -9 8
11 Πανναυπλιακός 10 1 4 5 8 11 -3 7
12 Μολαΐκός 9 1 4 4 6 12 -6 7
13 Κορωνίδα Κοιλάδας 9 0 4 5 3 10 -7 4

 

 

8ος όμιλος

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Θύελλα Ραφήνας 10 6 4 0 19 5 14 22
2 Αιολικός 10 7 1 2 15 6 9 22
3 Αίας Σαλαμίνας 10 5 2 3 15 8 7 17
4 Αστέρας Βάρης 10 4 4 2 18 9 9 16
5 Πανελευσινιακός 10 5 1 4 20 12 8 16
6 ΑΟ Πυλίου 10 5 1 4 12 8 4 16
7 ΑΟ Καραβά 10 4 3 3 14 10 4 15
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 10 4 2 4 11 12 -1 14
9 Ακράτητος 10 3 3 4 12 14 -2 12
10 Αετός Λουτρών 10 1 5 4 10 20 -10 8
11 Μικρασιατική Χίου 10 1 2 7 5 21 -16 5
12 Πυθαγόρας Κοντοκ. 10 0 2 8 11 37 -26 2

 

 

 

9ος όμιλος

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Παναιγιάλειος 10 5 3 2 11 7 4 18
2 ΠΑΟ Βάρδας 10 4 5 1 9 7 2 17
3 Ζάκυνθος 8 4 4 0 12 6 6 16
4 ΑΟ Διαβολιτσίου 9 5 1 3 12 10 2 16
5 Διαγόρας Βραχνεΐκων 9 5 1 3 12 10 2 16
6 Ναυπακτιακός 9 4 3 2 14 6 8 15
7 Αίας Γαστούνης 9 3 4 2 13 9 4 13
8 Αχαϊκή 9 3 4 2 6 5 1 13
9 Εθνικός Σκουλικάδου 9 4 1 4 10 10 0 13
10 Πάμισος Μεσσήνης 9 2 3 4 5 8 -3 9
11 Παλληξουριακός 9 2 1 6 4 9 -5 7
12 Θύελλα Πατρών 8 1 2 5 6 13 -7 5
13 ΑΟ Τσιλιβή 10 0 2 8 4 17 -13 2

 

 

10ος όμιλος

Άρης Σούδας – Γιούχτας  1-1
Ηρόδοτος – ΑΟ Αγίου Νικολάου  1-0
Ρεθυμνιακός – Αλμυρός Γαζίου  2-1
ΑΟ Δαμάστας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  2-2
ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης  3-1
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Πλατανιάς  3-0
Άρης Ρεθύμνου – Αστέρας Ρεθύμνου  0-3 α.α.
Ατσαλένιος – ΑΟ Παλαιόχωρας  3-0 α.α.

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ηρόδοτος 14 11 2 1 29 8 21 35
2 ΑΟ Αγίου Νικολάου 14 10 1 3 28 12 16 31
3 Ατσαλένιος 14 9 4 1 22 11 11 31
4 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 14 8 3 3 29 13 16 27
5 Αλμυρός Γαζίου 14 7 4 3 31 11 20 25
6 Γιούχτας 14 6 6 2 20 11 9 24
7 Άρης Σούδας 14 6 3 5 20 16 4 21
8 Ρεθυμνιακός 14 7 0 7 21 18 3 21
9 ΑΟ Πόρου 14 6 2 6 15 18 -3 20
10 Αναγέννηση Ιεράπετρας 14 6 1 7 30 29 1 19
11 ΑΕ Νεάπολης 14 6 1 7 14 18 -4 19
12 ΑΟ Δαμάστας 14 5 3 6 19 18 1 18
13 Αστέρας Ρεθύμνου 14 5 0 9 18 26 -8 15
14 ΑΟ Παλαιόχωρας 6 2 0 4 6 15 -9 6
15 Πλατανιάς 14 1 2 11 7 27 -20 5
16 Άρης Ρεθύμνου 6 0 0 6 1 17 -16 0
Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 30 Μαΐου 2021 22:12

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.