Oragiaspor-dramas.gr

Κυριακή, 25 Απριλίου 2021 17:40

Γ Εθνική...η ταυτότητα της 7ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο! Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους !

Γράφτηκε από τον

Με την 7η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα στον 1ο όμιλο της Γ΄Εθνικής Κατηγορίας όπου σημειώθηκαν 19 γκολ και συνολικά φθάσαμε στα 121 τέρματα ....

Στα αποτελέσματα της ημέρας , ο Πανδραμαϊκός ξεπέρασε και το εμπόδιο του Διδυμοτείχου με σκορ 1-0 χάρη σε τέρμα του Σάββα Μουδούρογλου στο 70ο λεπτό και ανέβηκε στην 2η θέση με 16 βαθμούς ....ενώ απο την άλλη πλευρά η Α.Ε. Αμπελοκήπων ηττήθηκε με σκορ 2-0 στο Παραλίμνιο απο τον τοπικό Απόλλων ...

 

Στην κορυφή μόνος πρώτος τώρα , βρίσκεται ο Ορφέας Ξάνθης που επικράτησε με σκορ 1-0 του Αετού Οφρυνίου στο ντέρμπι κορυφής και αποσπάστηκε στο +3 απο τους διώκτες του....

 

Σημαντικό διπλό - εξάποντο για τον Άρη Αβάτου που επικράτησε με σκορ 0-3 μέσα στο Ορφάνι ενώ χωρίς νικητή έληξαν οι αναμετρήσεις Εθνικός Σοχού-Νέστος Χρυσούπολης (0-0) και Α.Ε. Ευόσμου - Αλεξανδρούπολη (0-0)....

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα , οι σκόρερς , η βαθμολογία και η επόμενη εμβόλιμη αγωνιστική (Μεγ.Τετάρτη 28/4) καθώς και στατιστικά απο τον 1ο όμιλο έχουν ως εξής :

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021
Σημειώθηκαν 19 τέρματα = σύνολο 121 τέρματα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ   Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2-0 2’ ΓΑΪΔΑΡΤΖΗΣ , 78’ ΓΟΥΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ 5-0 (24/4) 50΄,63΄ΜΑΡΤΙΝΣ , 55΄ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ , 65’ ΤΣΙΤΑΣ , 73΄ΜΕΤΑΪ
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ   ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ 1-0 5’ ΜΕΛΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ   ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 0-0  
ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ   ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 3-0 α.α.  
Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 2-2 61’ ΜΠΟΝΕΡΗΣ , 87΄ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ – 68’ ΜΑΛΤΕΖΟΣ , 74’ ΠΑΤΣΙΩΡΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ   ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 0-3 44’ ΜΠΟΥΛΟΥΤ , 77΄ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ , 88΄ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ   Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 1-0 70΄ΜΟΥΔΟΥΡΟΓΛΟΥ 
Η βαθμολογία της Γ΄Εθνικής (σε 7 αγώνες)
  ΣΥΝΟΛΟ bet time   ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ   ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 19 7 6 1 0 14-3 +11 3 4   12 4 0 0 7-0 +7   7 2 1 0 7-3 +4
2 ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ 16 7 5 1 1 12-4 +8 4 3   7 2 1 0 7-2 +5   9 3 0 1 5-2 +3
3 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 16 7 5 1 1 9-2 +7 5 2   10 3 1 0 4-1 +3   6 2 0 1 5-1 +4
4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15 7 5 0 2 16-3 +13 3 4   9 3 0 0 12-1 +11   6 2 0 2 4-2 +2
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 12* 6 4 0 2 9-3 +6 5 1   9 3 0 1 7-1 +6   3 1 0 1 2-2 0
6 ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ 11* 6 3 2 1 7-4 +3 3 3   7 2 1 1 5-4 +1   4 1 1 0 2-0 +2
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ FC 10 7 3 1 3 7-9 -2 4 3   9 3 0 1 4-3 +1   1 0 1 2 3-6 -3
8 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ 10 7 3 1 3 6-12 -6 4 3   7 2 1 1 5-5 0   3 1 0 2 1-7 -6
9 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 7 7 1 4 2 7-7 0 4 3   2 0 2 1 2-4 -2   5 1 2 1 5-3 +2
10 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 7* 6 2 1 3 6-6 0 3 3   4 1 1 0 2-1 +1   3 1 0 3 4-5 -1
11 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 7* 6 2 1 3 5-5 0 4 2   3 1 0 2 2-2 0   4 1 1 1 3-3 0
12 Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 7* 6 1 4 1 6-8 -2 4 2   4 1 1 0 4-2 +2   3 0 3 1 2-6 -4
13 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7* 6 2 1 3 6-10 -4 3 3   7 2 1 0 6-2 +4   0 0 0 3 0-8 -8
14 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 6 7 2 0 5 8-8 0 3 4   3 1 0 2 3-3 0   3 1 0 3 5-5 0
15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ 0 7 0 0 7 1-17 -16 4 3   0 0 0 4 1-9 -8   0 0 0 3 0-8 -8
16 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ , ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ , Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ, ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ , ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ
Η ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η ….ΜΕΓ. ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021 ----ΩΡΑ 16:30 μ.μ.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ    
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ    
ΑΝΑΓ. ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ   ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ    
ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ   ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ    
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ    
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ   ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ 0-3 α.α.  
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ   Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ    
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ   ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ    
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 53
ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ 121
ΤΕΡΜΑΤΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 72
ΤΕΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 49
ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 28
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 9
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 16
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 16 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 2 ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 1 ΑΝΑΓ. ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 17 ΑΝΑΓ. ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ +13 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ -16 ΑΝΑΓ. ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους 

(επιμέλεια : Αργύρης Τσιγγενόπουλος / sportsup.gr) 

 

 

 

 

 

2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός  0-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αγροτικός Αστέρας  0-1
Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Πλαγιάς  1-1
Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Αγκαθιάς  2-0
Αετός Βαρβάρας – Εδεσσαϊκός  2-1
Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  7-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-0
Ρεπό : Θερμαϊκός Θέρμης

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 6 6 0 0 15 2 13 18
2 Αγροτικός Αστέρας 6 6 0 0 12 0 12 18
3 Θύελλα Σαρακηνών 5 4 1 0 9 2 7 13
4 Εδεσσαϊκός 7 3 2 2 9 8 1 11
5 Θερμαϊκός 6 3 1 2 11 8 3 10
6 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 6 3 1 2 9 6 3 10
7 Αναγέννηση Γιαννιτσών 7 3 1 3 9 7 2 10
8 Μακεδονικός 7 1 5 1 7 5 2 8
9 Αναγέννηση Πλαγιάς 7 2 2 3 5 7 -2 8
10 Νίκη Αγκαθιάς 6 2 1 3 5 8 -3 7
11 ΠΑΟ Κουφαλίων 7 1 3 3 5 7 -2 6
12 Αετός Βαρβάρας 7 2 0 5 7 12 -5 6
13

Εθνικός Γιαννιτσών

7 1 1 5 5 12 -7 4
14 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 6 1 1 4 3 10 -7 4
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 6 0 1 5 2 19 -17 1

 

 

 

3ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Ατρόμητος Παλαμά – Μακεδονικός Φούφα  3-0
Ερμής Αμυνταίου – ΑΣ Μετέωρα  2-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αετός Μακρυχωρίου  0-1
ΑΕ Καρίτσας – Κοζάνη  2-0
ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας  0-2
Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου  6-2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΟ Ελασσόνας  2-1
Ρεπό : ΠΟ Φήκης

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 7 5 2 0 18 4 14 17
2 ΑΕ Καρίτσας 6 4 2 0 9 2 7 14
3 Αετός Μακρυχωρίου 7 4 1 2 10 3 7 13
4 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 7 4 1 2 11 6 5 13
5 Ατρόμητος Παλαμά 6 3 3 0 8 3 5 12
6 ΠΟ Φήκης 6 4 0 2 7 5 2 12
7 Ηρακλής Λάρισας 6 3 2 1 14 5 9 11
8 ΑΟ Σελλάνων 7 3 0 4 5 7 -2 9
9 Ερμής Αμυνταίου 6 2 2 2 7 8 -1 8
10 Κοζάνη 5 1 2 2 5 8 -3 5
11 ΠΟ Ελασσόνας 6 1 2 3 6 10 -4 5
12 Δίας Δίου 6 1 2 3 3 9 -6 5
13 Οικονόμος Τσαριτσάνης 7 1 1 5 3 15 -12 4
14 ΑΣ Μετέωρα 6 0 2 4 2 7 -5 2
15 Μακεδονικός Φούφα 6 0 0 6 1 17 -16 0

 

 

 

 

4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Φωκικός – Αμβρυσσέας Διστόμου  0-1
Οπούντιος Μαρτίνου – ΓΣ Αλμυρού  0-3 α.α.
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς  2-1
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ηρακλής Ψαχνών  1-1
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΠΟ Αταλάντη  1-0
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 7 5 1 1 13 4 9 16
2 Ηρακλής Ψαχνών 6 4 1 1 11 5 6 13
3 ΑΟ Υπάτου 6 2 4 0 5 2 3 10
4 Αμβρυσσέας Διστόμου 6 3 1 2 5 4 1 10
5 ΑΟ Νέας Αρτάκης 6 2 3 1 9 8 1 9
6 Φωκικός 7 2 2 3 6 8 -2 8
7 Θησέας Αγριάς 7 1 4 2 8 9 -1 7
8 ΓΣ Αλμυρού 5 2 0 3 5 6 -1 6
9 Δήμητρα Ευξεινούπολης 5 1 2 2 3 5 -2 5
10 ΑΠΟ Αταλάντη 5 1 0 4 5 7 -2 3
11 Οπούντιος Μαρτίνου 6 1 0 5 1 13 -12 3

 

 

 

 

5ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Κατσικάς  4-1
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου  0-0
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Αμβρακικός Λουτρού  1-1
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΑΕ Λευκίμμης  0-1
Παναγρινιακός – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  1-1
Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης  1-0
Κέρκυρα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας  2-1

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 6 5 1 0 17 3 14 16
2 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 6 4 1 1 10 4 6 13
3 ΑΕ Λευκίμμης 6 4 1 1 10 5 5 13
4 Τηλυκράτης 6 4 0 2 7 4 3 12
5 Κτηνοτροφικός Αστέρας 6 3 1 2 9 6 3 10
6 Αναγέννηση Άρτας 6 3 1 2 7 6 1 10
7 Παναγρινιακός 6 2 3 1 9 4 5 9
8 Κέρκυρα 6 3 0 3 8 17 -9 9
9 Αμβρακικός Λουτρού 6 1 2 3 3 6 -3 5
10 ΠΑΣ Πρέβεζα 6 1 4 1 4 6 -2 4
11 Θύελλα Μοναστηρακίου 6 1 1 4 10 13 -3 4
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 5 0 2 3 3 8 -5 2
13 ΑΕ Μεσολογγίου 5 0 2 3 1 6 -5 2
14 Θύελλα Κατσικάς 6 0 1 5 3 13 -10 1

 

 

 

 

6ος όμιλος (6η αγωνιστική)

Εθνικός – Πανιώνιος  1-1
ΓΣ Μαρκό – ΓΣ Ηλιούπολης  0-2
Αήττητος Σπάτων – ΑΕ Μοσχάτου  0-0
Χαραυγιακός – Φωστήρας  2-1
Προοδευτική – ΑΕ Μυκόνου  1-0
Ρεπό: Πανναξιακός

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 6 5 1 0 11 4 7 16
2 ΓΣ Ηλιούπολης 6 5 0 1 13 5 8 15
3 Προοδευτική 6 4 1 1 9 2 7 13
4 Χαραυγιακός 6 3 1 2 8 7 1 10
5 Φωστήρας 6 3 0 3 6 5 1 9
6 Πανναξιακός 5 2 0 3 6 9 -3 6
7 Εθνικός 5 1 2 2 3 5 -2 5
8 Αήττητος Σπάτων 5 1 2 2 1 5 -4 5
9 ΑΕ Μοσχάτου 5 0 3 2 1 5 -4 3
10 ΓΣ Μαρκό 6 0 3 3 1 6 -5 3
11 ΑΕ Μυκόνου 6 0 1 5 2 8 -6 1

 

 

 

 

7ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – ΠΑΟ Ρουφ  1-2
Παναρκαδικός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου  2-0
Πανγυθεατικός – ΑΕ Ερμιονίδας  1-2
Ερμής Μελιγούς – Άγιος Ιερόθεος  1-4
Κορωνίδα Κοιλάδας – Άρης Σκάλας  0-0
ΑΕ Κηφισιάς – Μολαϊκός  2-1
Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 6 6 0 0 10 1 9 18
2 ΠΑΟ Ρουφ 7 5 0 2 12 6 6 15
3 Άγιος Ιερόθεος 6 4 1 1 11 3 8 13
4 Παναρκαδικός 6 4 0 2 6 4 2 12
5 ΑΕ Ερμιονίδας 7 2 3 2 5 6 -1 9
6 Άρης Σκάλας 7 2 3 2 6 9 -3 9
7 Πανγυθεατικός 7 2 1 4 6 6 0 7
8 Ερμής Μελιγούς 6 2 1 3 5 8 -3 7
9 Πανναυπλιακός 7 1 3 3 7 8 -1 6
10 Μολαΐκός 6 1 2 3 6 10 -4 5
11 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 6 1 2 3 4 8 -4 5
12 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 6 1 2 3 6 12 -6 5
13 Κορωνίδα Κοιλάδας 7 0 4 3 2 5 -3 4

 

 

 

 

8ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Βάρης  0-0
ΑΟ Καραβάς – ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων  5-0
ΑΠΟ Κερατσίνι – Θύελλα Ραφήνας  0-2
Αιολικός – Αετός Λουτρών  2-0
Μικρασιατική Χίου – Πανελευσινιακός  ΑΝΑΒΟΛΗ
Ακράτητος – ΑΟ Πυλίου  1-0

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αίας Σαλαμίνας 7 5 1 1 14 4 10 16
2 Αιολικός 7 4 1 2 8 4 4 13
3 Αστέρας Βάρης 6 3 3 0 11 4 7 12
4 ΑΟ Καραβά 7 3 2 2 10 6 4 11
5 ΑΟ Πυλίου 7 3 1 3 10 7 3 10
6 Θύελλα Ραφήνας 6 2 4 0 7 4 3 10
7 Ακράτητος 7 2 2 3 7 11 -4 8
8 Αετός Λουτρών 7 1 4 2 7 10 -3 7
9 ΑΠΟ Κερατσίνι 7 2 1 4 5 11 -6 7
10 Πανελευσινιακός 4 2 0 2 8 2 6 6
11 Μικρασιατική Χίου 6 1 1 4 4 9 -5 4
12 Πυθαγόρας Κοντοκ. 7 0 2 5 8 27 -19 2

 

 

 

 

9ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Παναιγιάλειος – Εθνικός Σκουλικάδου  0-1
Πάμισος Μεσσήνης – Παλληξουριακός  0-0
ΑΟ Τσιλιβή – Αίας Γαστούνης  2-2
Αχαϊκή – Θύελλα Πατρών  2-1
ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος  1-1
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Ναυπακτιακός Αστέρας  0-3
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ζάκυνθος 7 3 4 0 11 6 5 13
2 Ναυπακτιακός 6 3 2 1 12 5 7 11
3 Αίας Γαστούνης 6 3 2 1 11 6 5 11
4 Παναιγιάλειος 7 3 2 2 8 7 1 11
5 ΠΑΟ Βάρδας 7 2 4 1 6 6 0 10
6 Πάμισος Μεσσήνης 6 2 3 1 4 3 1 9
7 Εθνικός Σκουλικάδου 5 3 0 2 7 7 0 9
8 Αχαϊκή 6 2 3 1 4 4 0 9
9 ΑΟ Διαβολιτσίου 4 2 0 2 5 5 0 6
10 Θύελλα Πατρών 6 1 2 3 5 9 -4 5
11 Διαγόρας Βραχνεΐκων 5 1 1 3 7 9 -2 4
12 Παλληξουριακός 6 1 1 4 3 7 -4 4
13 ΑΟ Τσιλιβή 7 0 2 5 3 12 -9 2

 

 

 

 

10ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Γιούχτας – ΑΟ Πόρου  0-0
ΑΟ Δαμάστας – ΑΕ Νεάπολης  1-2
Ηρόδοτος – Αλμυρός Γαζίου  1-1
Ατσαλένιος – ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-1
Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιόχωρας  ΑΚΥΡΩΣΗ
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Αστέρας Ρεθύμνου  3-4
Πλατανιάς – Άρης Σούδας  0-1
Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  0-2

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 7 6 0 1 19 5 14 18
2 Ατσαλένιος 7 5 1 1 14 9 5 16
3 Ηρόδοτος 7 4 2 1 12 4 8 14
4 ΑΟ Αγίου Νικολάου 7 4 1 2 14 10 4 13
5 Αλμυρός Γαζίου 7 3 3 1 16 8 8 12
6 Γιούχτας 7 3 3 1 8 4 4 12
7 Άρης Σούδας 7 3 2 2 10 7 3 11
8 ΑΟ Δαμάστας 7 3 1 3 12 7 5 10
9 Αναγέννηση Ιεράπετρας 7 3 1 3 17 15 2 10
10 Ρεθυμνιακός 7 3 0 4 8 8 0 9
11 ΑΟ Πόρου 7 2 2 3 5 11 -6 8
12 ΑΕ Νεάπολης 7 2 1 4 6 12 -6 7
13 Αστέρας Ρεθύμνου 7 2 0 5 9 15 -6 6
14 ΑΟ Παλαιόχωρας 6 2 0 4 6 15 -9 6
15 Πλατανιάς 7 1 1 5 4 14 -10 4
16 Άρης Ρεθύμνου 6 0 0 6 1 14 -13 0
Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 25 Απριλίου 2021 19:23

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.