Oragiaspor-dramas.gr

Κυριακή, 11 Απριλίου 2021 19:57

Η ταυτότητα της 5ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο της Γ Εθνικής! Αποτελέσματα , σκόρερς , βαθμολογία και στατιστικά...

Γράφτηκε από τον

Επιστροφή στην αγωνιστική δράση για τις ομάδες του 1ου ομίλου ( αλλά και των υπολοίπων ομίλων τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες θα δείτε στην συνέχεια του άρθρου) απο την 5η αγωνιστική , όπου σημειώθηκαν 18 γκολ και συνολικά φθάσαμε στα 87 τέρματα απο την αρχή του φετινού πρωταθλήματος!

 

Στα αποτελέσματα της ημέρας τώρα , ο Πανδραμαϊκος πέρασε άνετα απο την Θεσσαλονίκη επικρατώντας με σκορ 0-2 επί του Εθνικού Σοχού χάρη σε τέρματα των Μουδούρογλου (13΄) και Μπερούκα (39΄) και παρέμεινε σε απόσταση αναπνοής απο την κορυφή....ενώ η Α.Ε. Αμπελοκήπων πήρε ξεκούραστα το τρίποντο αφού είχε ρεπό....

 

Στους υπόλοιπους αγώνες , ο Ορφέας Ξάνθης επικράτησε με σκορ 1-0 στο ξανθιώτικο ντέρμπι επί του Άρη Αβάτου χάρη σε τέρμα του Μελισσόπουλου και παρέμεινε στην κορυφή ....όπως και ο Αετός Οφρυνίου που πέτυχε σημαντικό διπλό μέσα στο Παραλίμνιο με σκορ 0-1 επί του τοπικού Απόλλωνα με τέρμα του Σαλπιγγίδη...

 

Στο θρακιώτικο ντέρμπι , η Ελπίδα Σαππών επικράτησε με σκορ 2-1 επί του Διδυμοτείχου....ενώ με το ίδιο σκορ πέρασε απο την Θαλασσιά και ο Νέστος Χρυσούπολης ...

 

Ο Ηρακλής Αμπελοκήπων αν και δύσκολα επικράτησε με σκορ 2-1 επί της Αλεξανδρούπολης ενώ γκολ και βαθμούς μοιράστηκαν Ορφάνι και Εύοσμος....

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα , οι σκόρερς , η βαθμολογία και στατιστικά του 1ου ομίλου έχουν ως εξής:

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021
Σημειώθηκαν 18 τέρματα = σύνολο 87 τέρματα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ   ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ 0-1 64’ ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ
ΑΝΑΓ. ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ   ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1-2 29΄ΚΑΖΑΚΗΣ – 40΄ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ , 45΄ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 3-0 α.α.  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 2-1 12΄ΠΟΡΤΟΥΛΙΔΗΣ , 72΄ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – 71’ ΜΑΛΤΕΖΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ   ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1-0 70΄ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ   ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 0-2 13΄ΜΟΥΔΟΥΡΟΓΛΟΥ , 39΄ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ   Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 2-1 35΄,50΄ΕΜΡΕ – 79΄ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ   Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 1-1 15΄ΛΩΛΗΣ – 30΄ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
Η βαθμολογία της Γ΄Εθνικής (σε 5 αγώνες)
  ΣΥΝΟΛΟ bet time   ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ   ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 13 5 4 1 0 10-3 +7 2 3   9 3 0 0 6-0 +6   4 1 1 0 4-3 +1
2 ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ 13 5 4 1 0 8-3 +5 3 2   4 1 1 0 3-2 +1   9 3 0 0 5-1 +4
3 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 12 5 4 0 1 8-2 +6 3 2   6 2 0 0 3-1 +2   6 2 0 1 5-1 +4
4 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ 10 5 3 1 1 6-7 -1 3 2   7 2 1 0 5-2 +3   3 1 0 1 1-5 -4
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 9 5 3 0 2 10-3 +7 2 3   6 2 0 0 7-1 +6   3 1 0 2 3-2 +1
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ FC 9 5 3 0 2 5-4 +1 4 1   9 3 0 0 4-0 +4   0 0 0 2 1-4 -3
7 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 7* 4 2 1 1 6-4 +2 2 2   7 2 1 0 6-2 +4   0 0 0 1 0-2 -2
8 ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ 7* 4 2 1 1 4-4 0 2 2   4 1 1 1 2-4 -2   3 1 0 0 2-0 +2
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 6* 4 2 0 2 5-3 +2 3 1   6 2 0 1 5-1 +4   0 0 0 1 0-2 -2
10 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 6* 4 2 0 2 5-4 +1 2 2   3 1 0 1 2-1 +1   3 1 0 1 3-3 0
11 Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ 5* 4 1 2 1 4-6 -2 3 1   3 1 0 0 2-0 +2   2 0 2 1 2-6 -4
12 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 3 5 1 0 4 6-7 -1 1 4   0 0 0 2 1-3 -2   3 1 0 2 5-4 +1
13 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 5 0 3 2 4-7 -3 3 2   1 0 1 1 2-4 -2   2 0 2 1 2-3 -1
14 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 3* 4 1 0 3 3-6 -3 2 2   3 1 0 0 2-1 +1   0 0 0 3 1-5 -4
15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ 0 5 0 0 5 1-10 -9 3 2   0 0 0 3 1-7 -6   0 0 0 2 0-3 -3
16 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ , ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ , Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ, ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ , ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ
Η ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η ….ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021 ----ΩΡΑ 16:30 μ.μ.)
ΑΝΑΓ. ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ    
ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ   Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ   ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ    
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ   ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ    
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ   ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ    
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ   Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ    
Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ   ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ    
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 37
ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ 87
ΤΕΡΜΑΤΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 52
ΤΕΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 35
ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 21
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 5
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 11
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 10 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ , ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 2 ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 1 ΑΝΑΓ. ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 10 ΑΝΑΓ. ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ +7 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ , ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ -9 ΑΝΑΓ. ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους 

(πηγή : sportsup.gr)

 

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Πλαγιάς  0-1

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς  3-0
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός  1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  2-2
Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Γιαννιτσών  0-2
Αετός Βαρβάρας – Θερμαϊκός Θέρμης  2-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Ποσειδών Μηχανιώνας  0-1
Ρεπό : Θύελλα Σαρακηνών

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ποσειδών Μηχανιώνας 5 5 0 0 8 2 6 15
2 Αγροτικός Αστέρας 3 3 0 0 8 0 8 9
3 Εδεσσαϊκός 5 2 2 1 5 5 0 8
4 Θύελλα Σαρακηνών 3 2 1 0 5 2 3 7
5 Νίκη Αγκαθιάς 4 2 1 1 5 4 1 7
6 Θερμαϊκός 5 2 1 2 7 7 0 7
7 Αναγέννηση Γιαννιτσών 5 2 1 2 6 6 0 7
8 Μακεδονικός 5 1 3 1 7 5 2 6
9 Αναγέννηση Πλαγιάς 5 2 0 3 4 6 -2 6
10 ΠΑΟ Κουφαλίων 5 1 2 2 5 5 0 5
11 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 3 1 1 1 4 5 -1 4
12 Αετός Βαρβάρας 5 1 0 4 5 8 -3 3
13 Εθνικός Γιαννιτσών 5 1 0 4 3 8 -5 3
14 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 2 0 1 1 1 2 -1 1
15 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 4 0 1 3 2 10 -8 1

 

 

 

3ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου  1-0
ΑΣ Μετέωρα – Κοζάνη  1-1
Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας  1-4
Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου  0-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΠΟ Ελασσόνας  0-2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας  2-0
ΑΟ Σελλάνων – ΠΟ Φήκης (14/4)
Ρεπό : ΑΕ Καρίτσας

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αναγέννηση Καρδίτσας 5 3 2 0 10 4 6 11
2 Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 5 3 1 1 9 4 5 10
3 ΑΕ Καρίτσας 4 3 1 0 7 2 5 10
4 Αετός Μακρυχωρίου 5 2 1 2 7 3 4 7
5 ΑΟ Σελλάνων 4 2 0 2 4 4 0 6
6 Ηρακλής Λάρισας 4 1 2 1 4 3 1 5
7 Ατρόμητος Παλαμά 4 1 2 1 3 3 0 5
8 ΠΟ Ελασσόνας 4 1 2 1 5 7 -2 5
9 Δίας Δίου 3 1 1 1 1 1 0 4
10 Ερμής Αμυνταίου 4 1 1 2 3 6 -3 4
11 Οικονόμος Τσαριτσάνης 5 1 1 3 3 8 -5 4
12 ΠΟ Φήκης 3 1 0 2 2 5 -3 3
13 ΑΣ Μετέωρα 4 0 1 3 1 4 -3 1
14 Κοζάνη 2 0 1 1 1 4 -3 1
15 Μακεδονικός Φούφα 2 0 0 2 1 5 -4 0

 

 

 

4ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Φωκικός – Θησέας Αγριάς  2-2
ΓΣ Αλμυρού – Ηρακλής Ψαχνών  0-2
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου  0-0
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΠΟ Αταλάντη  0-3 α.α.
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δημήτρα Ευξεινούπολης  2-0
Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Διαγόρας Στεφανοβικείου 5 4 1 0 11 2 9 13
2 Ηρακλής Ψαχνών 4 3 0 1 7 4 3 9
3 Φωκικός 5 2 2 1 5 5 0 8
4 ΑΟ Υπάτου 5 1 4 0 4 2 2 7
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 4 2 1 1 4 3 1 7
6 ΑΟ Νέας Αρτάκης 4 1 2 1 5 6 -1 5
7 Θησέας Αγριάς 5 0 4 1 6 7 -1 4
8 ΑΠΟ Αταλάντη 3 1 0 2 4 3 1 3
9 Οπούντιος Μαρτίνου 4 1 0 3 1 7 -6 3
10 Δήμητρα Ευξεινούπολης 4 0 2 2 2 5 -3 2
11 ΓΣ Αλμυρού 3 0 0 3 0 5 -5 0

 

 

 

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικάς  2-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – ΠΑΣ Πρέβεζα  1-1
Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου  0-0
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου  0-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – ΑΕ Λευκίμμης  0-0
Τηλυκράτης – ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου  2-0
Κέρκυρα  – Αμβρακικός Λουτρού  1-0

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αχέρων Καναλακίου 4 3 1 0 10 1 9 10
2 Κτηνοτροφικός Αστέρας 4 3 0 1 7 2 5 9
3 Τηλυκράτης 4 3 0 1 6 3 3 9
4 Παναγρινιακός 4 2 1 1 8 3 5 7
5 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 3 2 1 0 7 3 4 7
6 ΠΑΣ Πρέβεζα 3 2 1 0 4 2 2 7
7 ΑΕ Λευκίμμης 4 2 1 1 6 5 1 7
8 Αναγέννηση Άρτας 4 1 1 2 3 4 -1 4
9 Θύελλα Μοναστηρακίου 4 1 0 3 7 8 -1 3
10 Αμβρακικός Λουτρού 4 1 0 3 2 5 -3 3
11 Κέρκυρα 4 1 0 3 2 14 -12 3
12 Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 2 0 1 1 1 4 -3 1
13 ΑΕ Μεσολογγίου 3 0 1 2 1 5 -4 1
14 Θύελλα Κατσικάς 3 0 0 3 2 7 -5 0

 

 

 

 

6ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Φωστήρας – ΑΕ Μυκόνου  2-0
Πανναξιακός – ΓΣ Ηλιούπολης  3-2
Αήττητος Σπάτων – Πανιώνιος  0-1
Χαραυγιακός – ΓΣ Μαρκό  1-1
Προοδευτική – Εθνικός  2-0
Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

Η βαθμολογία

 

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Πανιώνιος 4 4 0 0 9 3 6 12
2 ΓΣ Ηλιούπολης 4 3 0 1 9 5 4 9
3 Χαραυγιακός 4 2 1 1 6 4 2 7
4 Προοδευτική 3 2 0 1 7 2 5 6
5 Φωστήρας 4 2 0 2 4 3 1 6
6 Πανναξιακός 4 2 0 2 6 8 -2 6
7 Εθνικός 3 1 0 2 2 4 -2 3
8 ΓΣ Μαρκό 4 0 3 1 1 3 -2 3
9 Αήττητος Σπάτων 3 1 0 2 1 5 -4 3
10 ΑΕ Μυκόνου 4 0 1 3 2 6 -4 1
11 ΑΕ Μοσχάτου 3 0 1 2 1 5 -4 1

 

 

 

7ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός – ΑΕ Ερμιονίδας  0-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Άγιος Ιερόθεος  1-3
ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Σκάλας  3-1
Παναρκαδικός – Μολαϊκός  2-1
Πανγυθεατικός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  0-1
Κορωνίδα Κοιλάδας – ΑΕ Κηφισιάς  0-1
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕ Κηφισιάς 5 5 0 0 8 0 8 15
2 Άγιος Ιερόθεος 4 3 1 0 7 1 6 10
3 ΠΑΟ Ρουφ 5 3 0 2 9 5 4 9
4 Ερμής Μελιγούς 4 2 1 1 3 2 1 7
5 Άρης Σκάλας 5 2 1 2 5 8 -3 7
6 Πανγυθεατικός 5 2 0 3 4 3 1 6
7 Πανναυπλιακός 5 1 3 1 4 3 1 6
8 ΑΕ Ερμιονίδας 5 1 3 1 3 4 -1 6
9 Παναρκαδικός 4 2 0 2 3 4 -1 6
10 Φοίνικας Ν.Επιδαύρου 5 1 1 3 3 7 -4 4
11 Κορωνίδα Κοιλάδας 5 0 2 3 1 4 -3 2
12 Μολαΐκός 4 0 2 2 3 7 -4 2
13 Ατρόμητος Χιλιομοδίου 4 0 2 2 3 8 -5 2

 

 

 

8ος όμιλος (5η αγωνιστική)

ΑΟ Καραβάς – ΑΟ Πυλίου  3-2
Αιολικός – Μικρασιατική Χίου  1-0
Αίας Σαλαμίνας – Θύελλα Ραφήνας  0-1
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιίκων – Αετός Λουτρών  2-2
Αστέρας Βάρης – Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ακράτητος  1-0

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Αίας Σαλαμίνας 5 4 0 1 8 4 4 12
2 Αστέρας Βάρης 4 3 1 0 11 4 7 10
3 Αιολικός 5 3 1 1 6 3 3 10
4 ΑΠΟ Κερατσίνι 5 2 1 2 5 6 -1 7
5 ΑΟ Καραβά 5 2 1 2 5 6 -1 7
6 Θύελλα Ραφήνας 4 1 3 0 5 4 1 6
7 Αετός Λουτρών 5 1 3 1 7 8 -1 6
8 ΑΟ Πυλίου 4 1 1 2 6 6 0 4
9 Μικρασιατική Χίου 5 1 1 3 4 7 -3 4
10 Πανελευσινιακός 3 1 0 2 5 2 3 3
11 Πυθαγόρας Κοντοκ. 4 0 2 2 8 13 -5 2
12 Ακράτητος 5 0 2 3 4 11 -7 2

 

 

 

9ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Παλληξουριακός – Θύελλα Πατρών  0-1
ΑΟ Τσιλιβή – ΑΟ Διαβολιτσίου  0-1
Εθνικός Σκουλικάδου – Ζάκυνθος  1-3
Παναιγιάλειος – Αίας Γαστούνης  0-2
Πάμισος Μεσσήνης – Ναυπακτιακός Αστέρας  1-0
ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων  2-1
Ρεπό: Αχαϊκή

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Ζάκυνθος 5 2 3 0 9 5 4 9
2 ΠΑΟ Βάρδας 5 2 3 0 4 2 2 9
3 Παναιγιάλειος 5 2 2 1 6 6 0 8
4 Ναυπακτιακός 4 2 1 1 8 4 4 7
5 Αίας Γαστούνης 3 2 1 0 5 1 4 7
6 Πάμισος Μεσσήνης 4 2 1 1 4 3 1 7
7 Αχαϊκή 4 1 2 1 1 2 -1 5
8 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3 1 1 1 7 4 3 4
9 Θύελλα Πατρών 4 1 1 2 4 7 -3 4
10 Εθνικός Σκουλικάδου 3 1 0 2 3 5 -2 3
11 Παλληξουριακός 4 1 0 3 3 5 -2 3
12 ΑΟ Διαβολιτσίου 3 1 0 2 2 4 -2 3
13 ΑΟ Τσιλιβή 5 0 1 4 1 9 -8 1

 

 

 

10ος όμιλος (5η αγωνιστική)

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  2-0
ΑΕ Νεάπολης – Αλμυρός Γαζίου  0-0
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου  0-2
ΑΟ Δαμάστας – ΑΟ Παλαιόχωρας  3-0 α.α.
Ρεθυμνιακός – Αστέρας Ρεθύμνου  1-0
Ατσαλένιος – Άρης Σούδας  2-2
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Ρεθύμνου  3-0 α.α.
Ηρόδοτος – Πλατανιάς  3-0

Η βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 5 4 0 1 11 4 7 12
2 ΑΟ Δαμάστας 5 3 1 1 11 4 7 10
3 Αναγέννηση Ιεράπετρας 5 3 1 1 14 8 6 10
4 Ηρόδοτος 5 3 1 1 8 3 5 10
5 ΑΟ Αγίου Νικολάου 5 3 1 1 11 8 3 10
6 Ατσαλένιος 5 3 1 1 10 7 3 10
7 Ρεθυμνιακός 5 3 0 2 8 4 4 9
8 Αλμυρός Γαζίου 5 2 2 1 14 7 7 8
9 Γιούχτας 5 2 2 1 7 4 3 8
10 ΑΟ Πόρου 5 2 1 2 4 5 -1 7
11 ΑΟ Παλαιόχωρας 5 2 0 3 6 12 -6 6
12 Άρης Σούδας 5 1 2 2 6 7 -1 5
13 ΑΕ Νεάπολης 5 1 1 3 4 10 -6 4
14 Αστέρας Ρεθύμνου 5 1 0 4 4 10 -6 3
15 Πλατανιάς 5 0 1 4 1 13 -12 1
16 Άρης Ρεθύμνου 7 0 0 7 1 11 -10 0

 

 

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 11 Απριλίου 2021 20:37

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.