Oragiaspor-dramas.gr

Τρίτη, 10 Μαΐου 2022 09:02

Μπαράζ πρωταθλητών ΕΠΣ : Η ταυτότητα της πρεμιέρας σε όλους τους ομίλους !

Γράφτηκε από τον

Πρεμιέρα στους αγώνες μπαράζ για την άνοδο στην Γ΄Εθνική κατηγορία ...ανάμεσα στους πρωταθλητές των Ενώσεων , όπου σε 24 αναμετρήσεις σημειώθηκαν 71 γκολ !

Πάμε όμως να δούμε τι έγινε σε κάθε όμιλο , με την βοήθεια του καλού φίλου Αργύρη Τσιγγενόπουλου (sportsup.gr) , με τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες !

Αναλυτικά :

1ος όμιλος

1η Αγωνιστική (ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5)

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2-1 70΄,87΄ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - 43΄ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΞΑΝΘΗΣ 4-1 11΄,16’ ΤΣΙΤΑΣ , 18’ ΚΟΠΑΤΣΙ , 88΄ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΟΠΟΥΛΟΣ - 29΄ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 1-1 5’ ΔΟΥΜΑΝΗΣ – 45΄ΑΜΕΤ ΕΡΚΑΝ
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 1 1 0 0 4-1 +3
2 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 3 1 1 0 0 2-1 +1
3 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 1 1 0 1 0 1-1 0
4 ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 1 1 0 1 0 1-1 0
5 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 0 1 0 0 1 1-2 -1
6 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 0 1 0 0 1 1-4 -3
7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ 0 0 0 0 0 0-0 0

 

2η Αγωνιστική (ΤΕΤΑΡΤΗ 11/5)
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    
ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ ΞΑΝΘΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΜΟΥΔΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΘΕΣΝΙΚΗΣ    
ΡΕΠΟ : Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

 

 

 

 

 2ος όμιλος

2oς ΌΜΙΛΟΣ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΠΣ
 
1η Αγωνιστική (ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5)
ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 1-2
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 7-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΝΑΓ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1-2
ΡΕΠΟ : Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 3 1 1 0 0 7-0 +7
2 ΑΝΑΓ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ 3 1 1 0 0 2-1 +1
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 1 0 0 2-1 +1
4 ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ 0 1 0 0 1 1-2 -1
5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 1 0 0 1 1-2 -1
6 ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 0 1 0 0 1 0-7 -7
7 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 0 0 0 0 0 0-0 0

 

2η Αγωνιστική (ΤΕΤΑΡΤΗ 11/5)
ΑΝΑΓ. ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΠΑΟΚ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ  
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ  
ΡΕΠΟ : ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

 

 

 

3ος όμιλος

3oς ΌΜΙΛΟΣ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΠΣ
 
1η Αγωνιστική (ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5)
ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ 0-1
Α.Ε. ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ 0-1
Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ 0-2
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ 3 1 1 0 0 2-0 +2
2 ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ 3 1 1 0 0 1-0 +1
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ 3 1 1 0 0 1-0 +1
4 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0 1 0 0 1 0-1 -1
5 Α.Ε. ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 0 1 0 0 1 0-1 -1
6 Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ 0 1 0 0 1 0-2 -2
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 0 0 0 0 0 0-0 0

 

2η Αγωνιστική (ΤΕΤΑΡΤΗ 11/5)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑ Α.Ε. ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΕΛΕΥΚΕΙΑΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ  
ΡΕΠΟ : ΑΝΑΓ. ΣΤΑΝΟΥ

 

 

4ος όμιλος

4oς ΌΜΙΛΟΣ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΠΣ
 
1η Αγωνιστική (ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5)
ΠΥΡΑΣΟΣ Ν. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 9-0
ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3-0
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΠΥΡΑΣΟΣ Ν. ΑΓΧΙΑΛΟΥ 3 1 1 0 0 9-0 +9
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 3 1 1 0 0 3-0 +3
3 ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ 1 1 0 1 0 1-1 0
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 0 1 0 1-1 0
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0 1 0 0 1 0-3 -3
6 ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0 1 0 0 1 0-9 -9
7 Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ 0 0 0 0 0 0-0 0

 

2η Αγωνιστική (ΤΕΤΑΡΤΗ 11/5)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΥΡΑΣΟΣ Ν. ΑΓΧΙΑΛΟΥ  
ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ  
Α.Ο. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ  
ΡΕΠΟ : ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

 

 

5ος όμιλος

5oς ΌΜΙΛΟΣ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΠΣ
 
1η Αγωνιστική (ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5)
ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0-0
Α.Ο. ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 3-0
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΗ 3-0 α.α.
ΡΕΠΟ : ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 Α.Ο. ΠΑΤΡΩΝ 3 1 1 0 0 3-0 +3
2 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 3 1 1 0 0 3-0 +3
3 ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ 1 1 0 1 0 0-0 0
4 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 1 1 0 1 0 0-0 0
5 ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 0 1 0 0 1 0-3 -3
6 ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΗ ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΑΡΑΖ

 

2η Αγωνιστική (ΤΕΤΑΡΤΗ 11/5)
Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο. ΠΑΤΡΩΝ 0-3 α.α.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ  
ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ  
ΡΕΠΟ : ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

 

 

6ος όμιλος

6oς ΌΜΙΛΟΣ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΠΣ
 
1η Αγωνιστική (ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5)
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 1-1
ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ Α.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 1-3
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ Α.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-4
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 Α.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 1 1 0 0 4-0 +4
2 Α.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 3 1 1 0 0 3-1 +2
3 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 1 1 0 1 0 1-1 0
4 ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ 1 1 0 1 0 1-1 0
5 ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ 0 1 0 0 1 1-3 -2
6 ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 0 1 0 0 1 0-4 -4
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 0 0 0 0 0 0-0 0

 

2η Αγωνιστική (ΤΕΤΑΡΤΗ 11/5)
Α.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ  
Α.Ο.ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ  
ΡΕΠΟ : ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

 

 

7ος όμιλος

7oς ΌΜΙΛΟΣ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΠΣ
 
1η Αγωνιστική (ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5)
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1-1
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2-0
ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ Α.Ο. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 0-1
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 3 1 1 0 0 2-0 +2
2 Α.Ο. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 3 1 1 0 0 1-0 +1
3 ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 1 1 0 1 0 1-1 0
4 Α.Ο. ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1 1 0 1 0 1-1 0
5 ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ 0 1 0 0 1 0-1 -1
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0 1 0 0 1 0-2 -2
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 0 0 0 0 0 0-0 0

 

2η Αγωνιστική (ΤΕΤΑΡΤΗ 11/5)
Α.Ο. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ  
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

 

 

8ος όμιλος

8oς ΌΜΙΛΟΣ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΠΣ
 
1η Αγωνιστική (ΚΥΡΙΑΚΗ 8/5)
Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1-1
ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ Α.Ε. ΒΑΘΥΛΛΟΥ / ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ 3-0
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ 2-2
ΡΕΠΟ : ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ 3 1 1 0 0 3-0 +3
2 ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 1 0 1 0 2-2 0
3 ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ 1 1 0 1 0 2-2 0
4 Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ 1 1 0 1 0 1-1 0
5 ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 0 1 0 1-1 0
6 Α.Ε. ΒΑΘΥΛΛΟΥ / ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ 0 1 0 0 1 0-3 -3
7 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 0 0 0 0 0-0 0

 

2η Αγωνιστική (ΤΕΤΑΡΤΗ 11/5)
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ Γ.Σ. ΜΑΡΚΟ  
Α.Ε. ΒΑΘΥΛΛΟΥ / ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ  
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 12 Μαΐου 2022 14:00

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.