Oragiaspor-dramas.gr

Δευτέρα, 14 Μαρτίου 2022 22:09

Γ Εθνική (1ος όμιλος) : ο πίνακας των σκόρερς (μετά την 19η αγωνιστική)!

Γράφτηκε από τον

Δέκα (10) γκολ σημειώθηκαν στην 19η αγωνιστική του 1ου όμιλου της Γ΄Εθνικής κατηγορίας και συνολικά φθάσαμε στα 251 τέρματα απο την αρχή της αγωνιστικής περιόδου ...

Παρακάτω δείτε πως διαμορφώθηκε ο πίνακας των σκόρερς :

Α/Α ΓΚΟΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΟΜΑΔΑ
1 10 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Γ. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
2 7 ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
3 7 ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4 6 ΚΟΝΤΟΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
5 6 ΠΑΡΠΟΥΤΣΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
6 6 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
7 6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
8 5 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
9 5 ΓΚΙΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
10 5 ΓΚΕΚΑΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
11 5 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
12 5 ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
13 5 ΚΟΥΚΟΥΡΙΓΚΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
14 5 ΠΑΤΣΙΩΡΑΣ Κ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
15 4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
16 4 ΠΑΣΙAΡΔΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
17 4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Λ. ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
18 3 ΜΟΥΔΟΥΡΟΓΛΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
19 3 ΕΛΕΖΙ 1 ΕΘΝ. ΣΟΧΟΥ / 2 ΑΠΟΛΛ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
20 3 ΒΑΛΑΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
21 3 ΜΠΑΜΠΟΥΡΑΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
22 3 ΠΙΝΔΩΝΗΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
23 3 ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
24 3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
25 3 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
26 3 ΚΑΤΣΙΑΚΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
27 3 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
28 3 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
29 3 ΓΚΑΣΙΜΠΑΓΙΑΖΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
30 3 ΤΖΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
31 3 ΡΟΥΜΠΙΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
32 3 ΔΕΙΝΟΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
33 2 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
34 2 ΤΟΡΟΜΑΝΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
35 2 ΛΙΤΣΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
36 2 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
37 2 ΣΕΡΒΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
38 2 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
39 2 ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
40 2 ΣΤΟΪΝΟΒΙΤΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
41 2 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
42 2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
43 2 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
44 2 ΜΠΑΛΟΥΚΤΣΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
45 2 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
46 2 ΑΧΑΛΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
47 2 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
48 2 ΝΤΖΟΥΡΙΤΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
49 2 MΠΟΥΛΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
50 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
51 2 ΜΠΑΡΕΤΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
52 2 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
53 2 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
54 2 ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
55 2 ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
56 2 ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
57 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
58 2 ΤΕΝΕΚΕΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
59 1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
60 1 ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
61 1 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
62 1 ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
63 1 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
64 1 ΓΚΡΑΒΑΡΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
65 1 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
66 1 ΚΑΡΑΤΛΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
67 1 ΣΤΑΪΚΟΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
68 1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
69 1 ΓΚΑΤΖΟΛΑΡΙ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
70 1 ΚΑΛΛΙΔΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
71 1 ΣΙΟΝΤΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
72 1 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
73 1 ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
74 1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
75 1 ΠΑΤΣΙΩΡΑΣ Γ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
76 1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
77 1 ΜΕΝΙΚΟΥ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
78 1 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
79 1 ΨΕΜΜΑΤΑΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
80 1 KOYTΣΟΥΜΠΑΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
81 1 ΜΠΑΪΚΑΡΑ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
82 1 OMASERE 1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ / 0 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
83 1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
84 1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
85 1 BROWN ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
86 1 ΑΛΩΠΟΥΔΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
87 1 ΣΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
88 1 ΖΟΥΛΟΥMΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
89 1 ΤΣΕΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
90 1 ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
91 1 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
92 1 ΡΕΒΥΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
93 1 ΔΟΡΟΥΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
94 1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
95 1 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
96 1 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
97 1 ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
98 1 ΛΟΥΤΣΙ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
99 1 ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
100 1 ΧΑΤΖΗΠΑΠΠΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
101 1 ΒΑΒΛΙΑΚΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
102 1 ΤΣΑΠΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
103 1 ΑΝΤΡΙΤΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
104 1 ΚΩΣΤΑΡΕΛΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
105 1 ΠΙΠΕΡΤΖΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΟΡΦΑΝΙΟΥ
106 1 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
107 1 ΠΑΣΧΑΛΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
108 1 ΠΟΛΥΖΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
109 1 ANΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
110 1 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
111 1 ΤΣΟΜΑΧΑΣΒΙΛΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
112 1 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
113 1 ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
  247 ΣΥΝΟΛΟ
       
ΑΥΤΟΓΚΟΛ
Α/Α ΓΚΟΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΟΜΑΔΑ
1 1 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ υπέρ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
2 1 ΜΠΑΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ υπερ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ ‘
3 1 ΟMASERE ΟΡΦΑΝΙ υπερ ΑΒΑΤΟΥ
4 1 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΝΑΓ. ΠΛΑΓΙΑΣ υπερ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΥ

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.