Oragiaspor-dramas.gr

Τετάρτη, 14 Οκτωβρίου 2020 19:03

Γ Εθνική...οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο ! Έξι (6) Δραμινοί διαιτητές σε Ορφάνι και Νέα Καλλικράτεια!

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής που θα διεξαχθεί - ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ- την ερχόμενη Κυριακή 18 Οκτωβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00 μ.μ. 

 

Στην εντός έδρας αναμέτρηση του Πανδραμαϊκού με τον Νέστο Χρυσούπολης ορίστηκε ο κ. Δραγούσης της ΕΠΣ Κιλκίς ενώ στην έξοδο των Αμπελοκήπων στον Εύοσμο ο κ. Κατεριάδης της ΕΠΣ Πέλλας!

 

Δραμινή ωστόσο παρουσία θα έχουμε στην αναμέτρηση Μέγ.Αλέξ. Ορφανίου - Αναγ.Θαλασσιάς με τους κ.κ. Παρχαρίδη - Κουβαλάκη και Ραβίκαλή να δίνουν το ''παρών'' όπως και στην αναμέτρηση Νέας Καλλικράτειας - Αγροτικός Αστέρας όπου ορίστηκαν οι κ.κ. Πουλικίδης , Τσακίρης και Οικονομίδης !

Αναλυτικά οι διαιτητές στον 1ο όμιλο .... 

 

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Διαιτητής: Λαπάτας (Θράκης)
Βοηθοί: Καραγιάννης-Δανδανίδης (Θράκης)

 

 

 

Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Διαιτητής: Κατσίνης (Καβάλας)
Βοηθοί: Καρασαββαΐδης-Δεδονάκης (Καβάλας)

 

 

 

Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος-Μαυρίδης (Κιλκίς)

 

 

 

ΑΕ Διδυμοτείχου – Αετός Οφρυνίου
Διαιτητής: Κωστούλας (Άρτας)
Βοηθοί: Γκιόση-Καρακασίδης (Θράκης)

 

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Διαιτητής: Παρχαρίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Κουβαλάκης-Ραβικάλης (Δράμας)

 

 

 

ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Διαιτητής: Κατεριάδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Σηπάκης-Αδραμάνης (Πέλλας)

 

 

 

Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Κηλικιώτης (Ξάνθης)-Χρυσελής Γ (Δυτικής Αττικής)

 

 

 

Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης
Διαιτητής: Κεφαλάς (Σερρών)
Βοηθοί: Σάββας-Αναστασιάδης (Σερρών)

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 14 Οκτωβρίου 2020 19:26

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.