Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 11 Απριλίου 2014 12:38

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκυριακο 12 και 13 Απριλίου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινωθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών των αγώνων  των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  12 και  13 Απριλίου.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  29η  αγωνιστικη  (  Σαββάτο 12  Απριλίου     2014    ωρα   17:00  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
12/04/14 17.00   ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
12/04/14 17.00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ        Α. ΒΑΝΤΣΗΣ               Ι. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
12/04/14 17.00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ      Α. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ         Κ. ΜΙΜΑΝΗΣ             Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
12/04/14 17.00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ    Γ. ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ          Γ. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ         Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
12/04/14 17.00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ              Χ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ       Α. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Ε.
12/04/14 17.00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ              Θ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ         Κ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ               Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
12/04/14 17.00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ             Β. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ        Δ. ΚΕΛΙΔΗΣ                Χ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
12/04/14 17.00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ                Κ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ    Κ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ           Ι. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ Γ.
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ομιλος            23η  αγωνιστικη  (  Κυριακη  13 Απριλίου     2014    ωρα   17:00  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
13/04/14 17.00 ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ               Ε. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ    Γ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
13/04/14 17.00 ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ                    Χ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ       Χ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ       Π. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
13/04/14 17.00 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ             Α. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ     Δ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
13/04/14 17.00 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΖΗΡΔΑΣ                Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
13/04/14 17.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΜΠΥΡΟΣ                  Θ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ      Β. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ       Ρ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
13/04/14 17.00 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ            Π. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ        Κ. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ   Θ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χ.
13/04/14 17.00 ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ         Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ομιλος            23η  αγωνιστικη  (  Κυριακη  13  Απριλίου       2014    ωρα   17:00 )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
13/04/14 17.00 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ    Η. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ     Α. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ   Κ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
13/04/14 17.00 Κ.ΒΡΥΣΗΣ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ       Γ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ      Κ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ    Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
13/04/14 17.00 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ         Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       Σ. ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ    Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
13/04/14 17.00 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ     Ν. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
13/04/14 17.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ       Θ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ        Π. ΛΑΦΑΖΑΝΗ        Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
13/04/14 17.00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ      Α. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΚΑΡΝΕΖΟΣ         Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
13/04/14 17.00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ         Γ. ΜΙΜΑΝΗΣ           Α. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ    εξ αναβολής αγώνας      Β ΄φάσης  (  Κυριακη  13    Απριλίου     2014    ωρα   11:30 π.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
13/04/14 11:30 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ    Ρ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 1999-2000   Ημιτελικοι αγωνες 
12/04/14 11.00 Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ  Η. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
12/04/14 12.30 Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΧΑΣΙΩΤΗΣ          Ε. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ     Γ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ    Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
13/04/14 ΑΠΟ 10.00 ΕΩΣ 15.00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΡΙΤΑ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ    Ι. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ    Π.

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.