Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 04 Απριλίου 2014 12:23

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 5 και 6 Απριλίου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο   5 και  6  Απριλίου  .

Αναλυτικα οι διαιτητες των αγώνων είναι οι εξής :

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  28η  αγωνιστικη  (  Σαββάτο 5  Απριλίου     2014    ωρα   17:00  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
05/04/14 17.00   Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
05/04/14 17.00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ         Α. ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ           Γ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ    Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 
05/04/14 17.00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ     Α. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ   Α. ΚΑΡΝΕΖΟΣ             Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 
05/04/14 17.00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ            Κ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ           Δ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ     Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 
05/04/14 17.00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ            Θ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ          Π. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  Ζ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ    Ε.
05/04/14 17.00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ                Π. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ        Ν. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ    Χ.
05/04/14 17.00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ     Ν. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ    Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 
05/04/14 17.00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ        Ν. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ομιλος            22η  αγωνιστικη  (  Κυριακη  6  Απριλίου     2014    ωρα   17:00  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
06/04/14 17.00 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ           Γ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ        Β. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 17.00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ                   Χ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Β. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ            Δ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 17.00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ     Ν. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  Ζ. ΜΑΜΣΑΚΟΣ             Θ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 17.00 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ         Χ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ   Σ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 17.00 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ           Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ             Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ          Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 17.00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ        Β. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ        Δ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ     Κ.  
06/04/14 17.00 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ          Α. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ        Ν. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ       Π. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ομιλος            22η  αγωνιστικη  (  Κυριακη  6 Απριλίου       2014    ωρα   17:00 )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
06/04/14 17.00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ       Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    Λ. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ        Ρ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 17.00 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΒΑΡΣΑΜΗΣ          Χ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ   Μ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 17.00 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ        Θ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ           Π. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ        Γ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 17.00 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ         Α. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ       Ι. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 17.00 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΜΙΜΑΝΗΣ            Α. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ      Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 17.00 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ   Α. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ     Β. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 17.00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ           Π. ΛΑΦΑΖΑΝΗ      Μ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ            Κ.  
 Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     7η  αγωνιστικη     Β ΄φάσης     (  Κυριακη  6  Απριλίου     2014    ωρα   11:30 π.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
06/04/14 11:30 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ    Β. ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ    Θ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ   Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 11:30 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. ΚΕΛΙΔΗΣ             Χ. ΒΑΡΣΑΜΗΣ         Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
06/04/14 17.00 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ      Κ. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ   Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ

 

Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 2001-2002 - Ημιτελικοί αγώνες 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
06/04/14 11:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΜΑΜΣΑΚΟΣ      Θ.
06/04/14 12.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ        Π.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 1999-2000   (14η αγωνιστικη )
05/04/14 11.00 ΚΥΡΓΙΩΝ  Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ      Ν.
05/04/14 11.00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β.

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.