Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 07 Φεβρουαρίου 2014 15:25

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Δράμας το σαββατοκύριακο 8 και 9 Φεβρουαρίου - ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο    8 και  9  Φεβρουαρίου .

ΠΡΟΣΟΧΗ :  ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ....ΣΤΙΣ 15:30 μ.μ. !!!!

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  20η  αγωνιστικη  (  Σαββάτο 8   Φεβρουαρίου   2014    ωρα   15:30  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
08/02/14 15.30   ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   MATAIOYTAI    
08/02/14 15.30 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ              Θ. ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ        Θ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ Π.
08/02/14 15.30 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         Σ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χ.
08/02/14 15.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ             Π. ΖΗΡΔΑΣ                  Α. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ            Π. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
08/02/14 15.30 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ                  Ε. ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ       Α. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ    Ζ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Ε.
08/02/14 15.30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ             Κ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ       Δ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
08/02/14 15.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ   Α. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ        Α. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ         Κ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ι.
08/02/14 15.30 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ             Α. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ       Γ. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ       Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ομιλος            15η  αγωνιστικη  (  Κυριακη  9   Φεβρουαρίου   2014    ωρα   15:30  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
09/02/14 15.30 ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ           Ε. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
09/02/14 15.30 ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΚΕΛΙΔΗΣ              Χ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ    Β. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ   Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
09/02/14 15.30 ΔΗΜ.ΣΤ. ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ      Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗ         Μ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
09/02/14 15.30 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ    Χ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ       Ζ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ         Π. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ Γ.
09/02/14 15.30 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΜΠΥΡΟΣ             Θ. ΚΑΡΝΕΖΟΣ             Κ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. ΔΑΝΤΗΣ Ι.
09/02/14 15.30 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ    Β. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ       Ν. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
09/02/14 15.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ      Κ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ       Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ     Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ομιλος            15η  αγωνιστικη  (  Κυριακη  9  Φεβρουαρίου    2014    ωρα   15:30 )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
09/02/14 15.30 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΒΑΡΣΑΜΗΣ        Χ. ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ        Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ. ΝΟΥΣΚΑΣ Α.
09/02/14 15.30 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ       Θ. ΜΙΜΑΝΗΣ           Α. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  Ζ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
09/02/14 15.30 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ    Β. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ        Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
09/02/14 15.30 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ        Θ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
09/02/14 15.30 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ      Α. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ         Ι. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ       Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
09/02/14 15.30 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ    Η. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ   Θ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
09/02/14 15.30 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α. ΖΗΡΔΑΣ             Α. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ      Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 2001-2002
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
09/02/14 11:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.
09/02/14 11:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ      Ζ.
09/02/14 11:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ     Β.
09/02/14 11:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ    Γ.
09/02/14 11:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ      Α.
8/2/2014  ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ      Γ.
09/02/14 11:00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β.
09/02/14 11:00 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ      Γ.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων   1999-2000
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
08/02/14 11:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ      Γ.
08/02/14 11:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΜΠΥΡΟΣ             Θ.
08/02/14 11:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ   Π.
08/02/14 11:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ     Ν.
08/02/14 11:00   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ MATAIOYTAI
08/02/14 11:00 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ.
08/02/14 11:00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ      Β.
08/02/14 11:00   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ

 

 

 

 

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 07 Φεβρουαρίου 2014 15:25

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.