Oragiaspor-dramas.gr

Τετάρτη, 29 Ιανουαρίου 2014 20:28

Οι διαιτητές της 18ης αγωνιστικής στην Β΄εθνικη !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 16ης αγωνιστικης στην Β΄Εθνική.

Τον αγώνα της Δόξας Δράμας με αντίπαλο τον Απόλλωνα Καλαμαριάς ορίστηκε να διευθύνει ο κ. Μαλούτας του Σ.Δ. Ημαθιας ενώ παρακάτω μπορείτε να δείτε τους διαιτητές των αγώνων...:

 

 

Νότιος Ομιλος 

Παρασκευή (31/1)


18.00 Φωστήρας – Αστέρας Μαγούλας
Διαιτητής: Tζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής), Μητάρης (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Μάλαμας (Ανατολικής Αττικής)

 

Κυριακή (2/2)


15.00: Παναχαϊκή - Ηρακλής Ψαχνών
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Ναλμπάντης (Κιλκίς), Πεντσερέτζης (Κιλκίς)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)

 

15.00: Αχαρναϊκός - Βύζας 
Διαιτητής: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Κοκμοτός (Ρεθύμνου), Κουρομιχελάκης (Πειραιά)
4ος: Τσαμούρης (Αθηνών)

 

15.00: Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Σαββόγλου (Δυτικής Αττικής), Νικολάδος (Αθηνών)
4ος: Σταθόπουλος (Δυτικής Αττικής)

 

15.00: Επισκοπή - Γλυφάδα
Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Μαρνέζος (Χανίων)
4ος: Φουκάκης (Ηρακλείου)

 

18.00: Καλλιθέα – Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Αναστασίου (Λάρισας), Παπαδημητρίου (Λάρισας)
4ος: Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής)

 

Δευτέρα (3/2)


14.00 Χανιά - Πανηλειακός 
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
4ος: Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου)

 

 

Bόρειος Όμιλος

Κυριακή (2/2)

 

 

15.00: Καβάλα - Πιερικός
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας) 
Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας) 
4ος: Μηλιάδης (Μακεδονίας)

 

15.00: Δόξα Δράμας – Απόλλων Καλαμαριάς
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Σίπκας (Πέλλας)
4ος: Φωτιάδης (Σερρών)

 

15.00: Ζάκυνθος - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Μπετσόγλου (Κορινθίας), Παπανικολάου (Κορινθίας)
4ος: Κωνσταντάκης (Αχαΐας)

 

15.00: Νίκη Βόλου - Αιγινιακός 
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Σιαμέτης (Ηπείρου), Γεωργάκης (Ηπείρου)
4ος: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)

 

15.00: Ηρακλής - Βατανιακός
Διαιτητής: Μανούρας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Νιώτη (Τρικάλων)
4ος: Τσαλουχίδης (Κιλκίς)

 

Δευτέρα (3/2)


16.00: Τίρναβος – Κέρκυρα 
Διαιτητής: Γκράνας (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Εμπλιούκ (Ξάνθης)
4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)

 

18.00: Εθνικός Γαζώρου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Σελεμίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Χαρίτσης (Θράκης), Χούσκογλου (Θράκης)
4ος: Κιγιτζής (Θράκης).

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 29 Ιανουαρίου 2014 20:28

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.