Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2014 21:44

Οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής στην Γ΄Εθνική κατηγορία

Γράφτηκε από τον

 

 

 

 

Δείτε το πρόγραμμα και τους ρέφερι της 15ης αγωνιστικής της Γ΄ Εθνικής......


1ος ΟΜΙΛΟΣ
26/01/2014, 15:00

ΠΑΟ ΚΟΣΜΙΟΥ-ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Τρακαλιάνης, Γκαϊνταντζής-Αναστασιάδης (Σερρών)

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Κουρούλης, Μιχαηλίδης-Ταταρίδης (Μακεδονίας)

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Μαστοροδήμος, Ακριβός-Γεωργίου (Λάρισα)

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Παρχαρίδης, Ζήρδας-Μηναδάκης (Καβάλας)

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ (25/01/2014, 15:00)
Κουναλάκης, Χατζημωυσιάδης-Έμπλιουκ (Ξάνθης)

ΑΡΗΣ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Κετεσίδης, Ζιγκερίδης-Καμπούρης (Σερρών)

ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
Κουμπαράκης, Χαρίτσης-Μανάκης (Θράκης)

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Τρεβλάς, Πάντσης-Κελεσίδης (Ημαθίας).

2ος ΟΜΙΛΟΣ
26/01/2014, 15:00

ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
Τσιτσανούδης, Τσαπράζης-Κωτούλας (Λάρισας)

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
Βλώρας, Καρακώστας-Γκαρέλης (Λαρισας)

ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
Μάντζιος, Ράπτη-Κόλλιας (Ηπείρου)

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
Κάτης, Δημόπουλος-Μπίντης (Καστοριάς)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ-ΚΟΖΑΝΗ
Μουχλιανίτης,Βλάσσης-Γραϊκος (Κέρκυρας)

ΛΑΡΙΣΑ-ΚΑΣΤΟΡΑΣ
Μίσσας, Μανουράς Ν.-Τζάνης (Τρικάλων)

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
Τσετσίλας, Στεφούλης-Μωυσιάδης (Γρεβενών)

3ος ΟΜΙΛΟΣ
26/01/2014, 15:00

ΝΑΟΥΣΑ-ΧΑΛΚΙΔΑ
Δραγάτης, Γούτας-Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ-ΔΩΤΙΕΥΣ ΑΓΙΑΣ
Θεολόγου, Κεσίσογλου-Δεμερτζής (Πέλλας)

ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ-ΛΑΜΙΑ
Λυμπούδης, Αϊνάλης-Λιάρης (Μακεδονίας)

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
Ιωσηφίδης, Πασπάτης-Σκούρας (Αθηνών)

Α.Μ.Ε.Σ.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Τζουμαλάκης, Κωτούλας-Κρυώνας (Σερρών)

ΠΥΡΓΕΤΟΣ-ΛΕΥΚΑΔΙΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Χανίδης, Παπαναστασίου-Συμεωνίδης (Μακεδονίας)

ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ-ΚΥΜΗ
Τσαλουχίδης, Πεντζερέτζης-Νικηφορίδης (Κιλκίς)

4ος ΟΜΙΛΟΣ
26/01/2014, 15:00

ΚΟΡΙΝΘΟΣ-ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
Λάμπρου, Σπανός-Παντελάκης (Εύβοια)

ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟ
Σταματελόπουλος, Σαρλής-Μπουντούρης (Άρτας)

ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΪΚΩΝ
Αντωνίου, Μητάρης-Λάμπρου (Ανατολικής Αττικής),

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
Καρυοφίλλης, Ζησιμόπουλος-Κουρομιχελάκηε (Πειραιά)

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
Ψυχούλας, Φίλος-Πριόνας (Εύβοιας)

ΑΧΑΪΚΗ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Σταθόπουλος, Σαββόγλου-Πρέντζας (Δυτικής Αττικής)

ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ-ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Αναστασίου, Νίκζας-Ζάχος (Λάρισας)

ΔΟΞΑ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ-ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
Παπαγεωργίου, Αργυρός-Χριστοδούλου (Αθηνών).

5ος ΟΜΙΛΟΣ
26/01/2014, 15:00

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Μπακογιάννης, Κορωνιός-Γουνάρης (Αθηνών)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΙΩΝΙΚΟΣ
Σελίμος, Παλαμίδας-Σταματάκος (Λακωνίας)

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Μπινιχάκης, Παπαδοπετράκης-Φινοκαλιώτης (Λασιθίου)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
Σκουλάς, Πετρόπουλος-Τασσιόπουλος (Θεσσαλίας)

ΑΟΤ ΑΛΙΜΟΥ-ΠΟΑ
Τζοβάρας, Καραγιάννης-Μπούνος (Φθιώτιδας)

ΡΟΥΒΑΣ-ΠΕΥΚΗ:

Γιαννουλάκης, Κεζεμπόγλου-Πεταινάτος (Χανίων)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ-ΜΥΚΟΝΟΣ
Ψηλοπαναγιώτης, Σερεμέτης-Κυριακόπουλος (Μεσσηνίας)

6ος ΟΜΙΛΟΣ
26/01/2014, 15:00

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ-ΑΕΚ
Μάλαμας,Ρούντος-Γουργιώτης (Ανατολικής Αττικής)

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Τσαγκαράκης, Καλαράς-Σκούρτης (Κορινθίας)

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ
Βουράνης, Φλώτσιος-Σοφός (Βοιωτίας)

ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Σωτηριάδης, Πάγκαλος-Βυζιργιαννάκης (Λασιθίου)

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ
Γιαννόπουλος, Πασχαλίδης-Περιβολάρης (Μεσσηνίας)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ-ΑΟΑΝ
Βεργέτης Χρ., Βεργέτης Δημ.-Γεωργακόπουλος (Αρκαδίας)

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.