Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2014 20:44

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Δράμας το σαββατοκύριακο 25 και 26 Ιανουαρίου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δραμας οι ορισμοί των διαιτητών των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διαξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  25 και 26  Ιανουαρίου.

ΠΡΟΣΟΧΗ : Η ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΊΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΙΣ 15:15 μ.μ.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  18η  αγωνιστικη  (  Σαββάτο 25  Ιανουαρίου  2014    ωρα   15:15  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
25/01/14 15.15   ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
25/01/14 15.15 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ   Κ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ε. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ι.
25/01/14 15.15 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΜΑΜΣΑΚΟΣ                Θ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ           Ι. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ Π.
25/01/14 15.15 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ               Α. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ            Π. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
25/01/14 15.15 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ              Π. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ    Θ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ      Π. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
25/01/14 15.15 ΔΗΜ.ΣΤ.ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ                 Π. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       Σ. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ Π.
25/01/14 15.15 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΚΥΖΑΣ                           Γ. ΒΑΡΣΑΜΗΣ           Χ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ       Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
25/01/14 15.15 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ             Θ. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ         Γ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ     Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ομιλος            13η  αγωνιστικη  (  Κυριακη  26   Ιανουαρίου  2014    ωρα   15:15  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/01/14 15.15 ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ             Κ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ      Β. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ        Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
26/01/14 15.15 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ               Γ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ        Π. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
26/01/14 15.15 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ   Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ      Ν. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
26/01/14 15.15 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ         Γ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ           Μ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ          Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
26/01/14 15.15 ΔΗΜ.ΣΤ. ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ       Β. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ         Δ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
26/01/14 15.15 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ    Ν. ΤΣΑΚΙΡΗΣ               Κ. ΜΙΜΑΝΗΣ              Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
26/01/14 15.15 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ        Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ   Σ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ       Ζ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ομιλος            13η  αγωνιστικη  (  Κυριακη  26   Ιανουαρίου  2014    ωρα   15:15  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/01/14 15.15 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ                Χ.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ     Δ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
26/01/14 15.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΒΑΡΣΑΜΗΣ           Χ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ        Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
26/01/14 15.15 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ        Χ. ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ        Α. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ      Π. ΔΑΝΤΗΣ Ι.
26/01/14 15.15 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χ.
26/01/14 15.15 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ            Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ        Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
26/01/14 15.15 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ        Θ. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ    Θ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ      Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
26/01/14 15.15 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΧΑΣΙΩΤΗΣ              Ε. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ     Α. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  Ζ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ          14η  αγωνιστικη  (  Κυριακη  26   Ιανουαρίου  2014    ωρα   11:30   )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/01/14 11:30 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ    Π. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ      Δ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ         Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
26/01/14 11:30 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ             Χ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ      Π. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
26/01/14 15.15 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ      Θ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ    Κ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ    Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 2001-2002
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
26/01/14 11:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ   Σ.
26/01/14 11:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ           Γ.
26/01/14 11:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ        Β.
26/01/14 11:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ.
26/01/14 11:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ          Α.
26/01/14 11:00 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ.
26/01/14 11:00 ΦΤΕΛΙΑΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ         Γ.
26/01/14 11:00 Κ.ΑΓΡΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  ΧΑΣΙΩΤΗΣ             Ε.

 

 

 

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.