Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 16 Ιανουαρίου 2014 19:34

Οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής στην Γ΄εθνική !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 14ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Γ΄εθνικής κατηγορίας .

Τον αγώνα της Δόξας Πετρούσας με αντίπαλο τον Διγενή Λακκωματος ορίστηκε να διευθύνει ο κ. Κουμπαράκης του Σ.Δ. Θράκης .

Δείτε το πρόγραμμα και τους ρέφερι της 14ης αγωνιστικής της Γ΄ Εθνικής.

 


1ος όμιλος
Κυριακή 19/1, 15:00

Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟ Κοσμίου
Κουναλάκης, Χατζημωυσιάδης, Εμπλιούκ (Ξάνθης)

 

Νέστος Χρυσούπολης – Κιλκισιακός
Σιδηρόπουλος, Κεσίσογλου, Δεμερτζής (Πέλλας)

 

Μακεδονικός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Τσιοφλίκη, Γκαρέλης, Καρακώστας (Λάρισας)

 

Μουδανιά – Αγροτικός Αστέρας
Παπαργυρίου, Γιαμουζής, Θεοδώρου (Πιερίας)

 

Δόξα Πετρούσας – Διγενής Λακκώματος
Κουμπαράκης, Δημητριάδης, Χατζής (Θράκης)

 

Ορφέας Ελευθερούπολης – Πανσερραϊκός
Βρέσκας, Γιάντσης, Παπαδάκης (Ημαθίας)

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αρης Ακροποτάμου
Οικονόμου, Κελάζογλου, Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)

 

Εθνικός Αγιονερίου – Εβρος Σουφλίου
Θεοδωρακόπουλος, Δεμερτζής, Κουπαράνη (Πέλλας)

 

 

2ος όμιλος
Κυριακή 19/1, 15:00

Οδυσσέας Κορδελιού – Πυρσός Γρεβενών
Τζουμαλάκης, Γκαϊντατζής, Ζιγκερίδης (Σερρών)

 

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Δόξα Κρανούλας
Διώτης, Μπρέσιακας, Σπυριδόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

 

Δόξα Πενταλόφου – Καστοριά
Τρακαλιάνης, Καμπούρης, Κρυώνας (Σερρών)

 

Κοζάνη – Όλυμπος Κέρκυρας
Δροβατζήκας, Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

 

Κάστορας – Καμπανιακός
Αθανασίου, Σαρλής, Γαρδικιώτης (Άρτας)

 

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Εθνικός Φιλιππιάδας
Τζοβάρας, Καραγιάννης (Φθιώτιδας), Μπούνος (Φωκίδας)

 

Θεσπρωτός – ΑΕΛ
Ζούγρας, Τσιάμπαζης, Ξενακίδης (Κοζάνης)

 

 

3ος όμιλος
Κυριακή 19/1, 15:00

Χαλκίδα – Τρίκαλα (14:00)
Μανιώτης, Δουλγεράκς, Τσαλίκογλου (Ανατ. Αττικής)

 

Λαμία – Νάουσα
Κέκελος, Καλαμπόκης, Αντωνόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

 

Μακροχώρι – Αμπελωνιακός

Γκουγκούδης (Σερρών), Κούλα (Μακεδονίας), Αναστασιάδης (Σερρών)

 

ΑΟ Καρδίτσας – Μαχητής Τερψιθέας
Πάνος (Γρεβενών), Μωυσιάδης, Θανασιάς (Ηπείρου)

 

Λευκάδια – Αχιλλέας Δομοκού
Τσιμεντερίδης, Παπαδόπουλος, Τζιουβάρας (Κοζάνης)

 

Κύμη – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Γκάμαρης, Βασιλάκης, Δεληθοδωρής (Αθηνών)

 

Ρήγας Φεραίος – Πυργετός

Μανάσης, Νταλούκας, Νιώτη (Τρικάλων)

 

 

4ος όμιλος
Κυριακή 19/1, 15:00

ΠΦΟ Πανόπουλου – Κόρινθος
Αγγελάκος, Δημογέροντας, Νίκα (Αρκαδίας)

 

Εθνικός Σαγέικων – ΠΑΟ Βάρδας
Γκιάφης, Κολοσιώνης, Χουλιάρας (Αιτωλοαρκανανίας)

 

Ατρόμητος Αχαΐας – Αρης Αιτωλικού
Λαμπαδαρίου, Τίκας, Κιούσης (Πειραιά)

 

Πανναυπλιακός – Καλαμάτα
Κορδολαίμης, Γουργιώτης, Ρούντος (Ανατ. Αττικής)

 

Παναρκαδικός – Παναργειακός
Σχίζας, Σκούρας, Καραγιάννης (Αθηνών)

 

ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Ερμιονίδας
Τάσης, Παπαδημητρίου, Αντωνίου (Ηπείρου)

 

Μεσσηνιακός – Αχαϊκή
Τσαμούρης, Σινιοράκης, Κοτζαμανίδης (Πειραιά)

 

Δόξα Νέας Μανωλάδας – ΑΕ Καραϊσκάκης
Μάλαμας, Τζαφόλιας, Μπουξμπάουμ (Ανατ. Αττικής)

 

 

5ος όμιλος
Κυριακή 19/1, 15:00

Μύκονος – Τράχωνες (10:45)
Μανούχος, Γκριτζέπης, Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας)

 

Δόξα Βύρωνα – Εθνικός Αστέρας

Καλανζής, Γεωργακόπουλος, Ταμάλης (Αθηνών)

 

Γιούχτας – Νέα Ιωνία
Σταυρουλάκης, Κοκμοτός (Ρεθύμνου), Κομισοπούλου (Χανίων)

 

Πανελευσινιακός – Προοδευτική
Τζουανόπουλος, Τσιρινής, Γκοτσόπουλος (Αχαΐας)

 

ΠΟΑ – Κισσαμικός
Σωτηριάδης, Πάγκαλος (Λασιθίου), Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου)

 

Πεύκη – Ατρόμητος Πειραιά
Κακριδής, Μπουρτζοβίτης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

 

Ολυμπιακός Λαυρίου – Ρούβας
Αστέρης, Πυργάκης, Μπούμπας (Κορινθίας)

 

 

6ος όμιλος 
Κυριακή 19/1, 15:00

ΑΕΚ – Ερμής Ζωνιανών
Μαρκαντωνάτος (Ηλείας), Οικονόμου, Κότσα (Αχαϊας)

 

Περαμαϊκός – Πανναξιακός (13:00)
Νικολόπουλος, Λάμιας, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

 

Ηρόδοτος – Ηλυσιακός
Μπινιχάκης, Παπαδοπετράκης, Φινοκαλιώτης (Λασιθίου)

 

Αιγάλεω – Μανδραϊκός
Μίαρης (Δωδεκανήσου), Μπετσόγλου, Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

 

Αγιος Νικόλαος – ΠΑΟ Κρουσσώνα
Κασσελάκης, Καλφάκης, Μαρνέζος (Χανίων)

 

Κηφισιά – Θύελλα Ραφήνας
Καλογεράκος, Πήττας, Λάττας (Ηλείας)

 

ΑΟ Περιστερίου – Αστέρας Βάρης
Μακρυπόδης, Παπαδήμας, Μεσσήνης (Αχαϊας)

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 16 Ιανουαρίου 2014 19:34

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.