Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 16 Ιανουαρίου 2014 19:14

Οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής στην Β΄εθνική !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 16ης αγωνιστικής στην Β΄εθνική που θα πραγματοποιηθούν το ερχόμενο τριήμερο.

Τον αγώνα της Δόξας Δράμας με αντιπαλο τον Τίρναβο ορίστηκε να διευθύνει ο κ. Σελεμίδης του Σ.Δ. Πέλλας .

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων ειναι οι εξής :

1ος Όμιλος

Σάββατο (18/1)

 

15.00: Αστέρας Μαγούλας - Πανηλειακός
Διαιτητής: Σωσώνης (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δουδούμης (Φθιώτιδας), Δόσκορης (Φθιώτιδας)
4ος: Καρυοφύλλης (Πειραιά)

 

Κυριακή (19/1)

15.00: Επισκοπή - Αχαρναϊκός
Διαιτητής: Μαστάκας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κατσικογιάννης (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος Π. (Μακεδονίας)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

 

15.00: Φωστήρας - Βύζας Μεγάρων
Διαιτητής: Κωνσταντάκης (Αχαΐας)
Βοηθοί: Σπανός (Αχαΐας), Αναγνωστόπουλος (Αχαΐας)
4ος: Τσαγκαράκης (Κορινθίας)

 

15.00: Παναιγιάλειος - Γλυφάδα
Διαιτητής: Φώτης (Εύβοιας)
Βοηθοί: Κωνστάντιος (Εύβοιας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Μπλανας (Μεσσηνίας)

 

20.00: Φωκικός - Ηρακλής Ψαχνών
Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών)
Βοηθοί: Χριστοδούλου (Αθηνών), Ναρής (Αθηνών)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

 

 

2ος Όμιλος

Σάββατο (18/1)

15.00: Αιγινιακός - Αναγέννηση Γιαννιτσών
Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)
Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Κωτούλας (Σερρών)
4ος: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

 

Κυριακή (19/1)

15.00: Καβάλα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Κυριαζίδης (Έβρου)
Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Μανάκης (Θράκης)
4ος: Κιγιτζής (Θράκης)

 

15.00: Δόξα Δράμας - Τίρναβος
Διαιτητής: Σελεμίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος Ηλ. (Μακεδονίας), Πεικλείδης (Μακεδονίας)
4ος: Λυμπούδης (Μακεδονίας)

 

15.00: Ζάκυνθος - Εθνικός Γαζώρου
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Διαμάντης (Σάμου), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας)
4ος: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας)

 

15.00: Βατανιακός - Απόλλων Καλαμαριάς
Διαιτητής: Τίκας (Ευρυτανίας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου), Σιαμέτης (Ηπείρου)
4ος: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)

 

18.00: Ηρακλής - Πιερικός
Διαιτητής: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου (Λάρισας), Αναστασίου Γ. (Λάρισας)
4ος: Αναστασίου Ηλ. (Λάρισας)

 

Δευτέρα (20/1)

18.00: Νίκη Βόλου - Κέρκυρα
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Ρίγκος (Γρεβενών)
4ος: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 16 Ιανουαρίου 2014 19:14

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.