Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 10 Ιανουαρίου 2014 15:06

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Δράμας το σαββατοκύριακο 11 και 12 Ιανουαρίου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητων για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα πραγματοποιηθούν αυτό το σαββατοκύριακο 11 και  12  Ιανουαρίου 2014.

ΠΡΟΣΟΧΗ :  Η ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΊΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΙΣ  15:00 μ.μ.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  (16η  αγωνιστικη -  Σαββάτο   11  Ιανουαρίου   2014       ωρα  15:00  μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
11/01/14 15:00   ΑΡΗΣ   ΦΤΕΛΙΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
11/01/14 15:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡ. ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ          Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ          Σ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ     Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
11/01/14 15:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ  ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΚΥΖΑΣ                         Γ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ                Κ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ            Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
11/01/14 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ    ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Ν. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ   Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ   Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
11/01/14 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ  ΒΩΛΑΚΑ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ   Α. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ           Α. ΚΑΡΝΕΖΟΣ               Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
11/01/14 15:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΚΟΤΣΑΝΗΣ              Κ. ΣΙΑΜΑΝΗΣ             Α. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ          Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
11/01/14 15:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε.    ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ    Ν. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   Β. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ              Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
11/01/14 15:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ         Κ. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ          Α. ΧΑΣΙΩΤΗΣ               Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 B  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος ομιλος  (11η αγωνιστικη -  Κυριακή  12   Ιανουαριου   2014        ωρα  15:00  μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
12/01/14 15:00 ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ         Π. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΒΑΡΣΑΜΗΣ        Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
12/01/14 15:00 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ          Χ. ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ         Γ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ     Π. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ    Π.
12/01/14 15:00 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ          Α. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ    Ζ.  Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
12/01/14 15:00 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ                     Χ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    Λ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ        Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
12/01/14 15:00 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ ΚΟΤΣΑΝΗΣ                Κ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ          Κ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ    Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
12/01/14 15:00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΒΑΡΛΑΜΗΣ           Β. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ          Σ. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ      Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
12/01/14 15:00 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ         Γ. ΚΑΡΝΕΖΟΣ          Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 B  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος ομιλος  (11η αγωνιστικη -  Κυριακή  12   Ιανουαριου   2014        ωρα  15:00  μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
12/01/14 15:00 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ    Η. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ι.
12/01/14 15:00 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ           Π. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ       Ν. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ       Χ.
12/01/14 15:00 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ          Κ. ΜΙΜΑΝΗΣ           Α. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ        Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
12/01/14 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  Ζ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ        Δ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
12/01/14 15:00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ        Θ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ      Κ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ    Σ.
12/01/14 15:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ      Θ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ       Μ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ        Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
12/01/14 15:00 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ      Α. Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ      Σ. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ      Ρ. ΔΑΝΤΗΣ           Ι.
 Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ   (12η αγωνιστικη -  Κυριακή  12  Ιανουαρίου  2014        ωρα  11:30 π.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
12/01/14 11:30 ΒΩΛΑΚΑ  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ    Π. ΓΚΟΤΖΑΡΙΔΗΣ Β. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ         Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
12/01/14 11:30 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ. ΚΕΛΙΔΗΣ     Χ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
12/01/14 11:30 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ  Β. ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Α. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ      Π.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 2001-2002      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
12/01/14 11:00 Κ.ΑΓΡΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ      Γ.      
12/01/14 11:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ          Ι.      
12/01/14 11:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ       Ρ.      
12/01/14 13:00 ΦΤΕΛΙΑΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ               Κ.      
12/01/14 11:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ    Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ.      
12/01/14 11:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ     Β.      
12/01/14 11:00 ΔΟΞΑΣ  ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.      
12/01/14 11:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ       Ν.      
                 
                 
                 
                 
                 
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 1999-2000      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
11/01/14 11:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     Λ.      
11/01/14 11:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ε.      
11/01/14 11:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ      Β.      
11/01/14 11:00 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ 1 ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ         Γ.      
11/01/14 11:00 Κ.ΑΓΡΟΥ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ 2 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ         Γ.      
11/01/14 11:00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ    Π.      
11/01/14 11:00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ          Ι.      
11/01/14 11:00   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ      
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 10 Ιανουαρίου 2014 15:06

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.