Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 09 Ιανουαρίου 2014 14:38

Οι διαιτητες της 13ης αγωνιστικης στην Γ΄εθνικη

Γράφτηκε από τον

 Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 13ης αγωνιστικής που θα διεξαχθουν την Κυριακή 12 Ιανουαρίου.

Τον αγώνα της Δόξας Πετρούσας με αντίπαλο το Βυζάντιο στο Κοκκινόχωμα ορίστηκε να διευθύνει ο κ. Δραγούσης ενώ μια δραμινή τριάδα θα ΄΄σφυρίξει΄΄ στον αγώνα Κόσμιο - Χρυσούπολη και θα αποτελείται απο τους κ.κ. Παρχαρίδη - Βαντση και Ζηρδα .

Όλοι οι αγώνες θα γίνουν την Κυριακή (12/1) στις 15.00, εκτός από τον αγώνα του 1ου ομίλου μεταξύ ΠΑΟ Κοσμίου και Νέστου Χρυσούπολης, που θα γίνει το Σάββατο (11/1) στις 15.00.

Αναλυτικά:


1oς ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΑΟ Κοσμίου - Νέστος Χρυσούπολης

Παρχαρίδης, Βάντσης, Ζήρδας (Δράμας)

 

Εθνικός Σιδηροκάστρου - Μακεδονικός

Υφαντίδης, Νικηφορίδης (Κιλκίς), Δεμερτζής (Πέλλας)

 

Κιλκισιακός - Μουδανιά

Τζουμαλάκης, Σάββας, Κρυώνας (Σερρών)

 

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Δόξα Πετρούσας

Δραγούσης (Κιλκίς), Γκαϊνταντζής, Αναστασιάδης (Σερρών)

 

Αγροτικός Αστέρας - Ορφέας Ελευθερούπολης

Θεολόγου, Κεσίσογλου, Δεμερτζής (Πέλλας)

 

Διγενής Λακκώματος - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καρατέρπος, Παπαδόπουλος, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

 

Πανσερραϊκός - Εθνικός Αγιονερίου

Κατής, Δημόπουλος (Φλώρινας), Μπιντής (Καστοριάς)

 

Άρης Ακροποτάμου - Έβρος Σουφλίου

Κιγιτζής, Χατζής, Δημητριάδης (Θράκης)

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

Πυρσός Γρεβενών - Κεραυνός Θεσπρωτικού

Μελτζανίδης, Παπαδάκης, Μαλούτας (Ημαθίας)

 

Οδυσσέας Κορδελιού - Δόξα Πενταλόφου

Κουμπαράκης, Μανάκης (Θράκης), Χαρισμανίδης (Δωδεκανήσου)

 

Δόξα Κρανούλας - Πρέβεζα

Τσιάκος, Τίκας (Θεσπρωτίας), Σκορδίλης (Κέρκυρας)

 

Καστοριά - Κοζάνη

Τάσης, Παπαδημητρίου, Αντωνίου (Ηπείρου)

 

Όλυμπος Κέρκυρας - Οικονόμος Τσαριτσάνης

Σταματελόπουλος, Γαρδικιώτης, Μπουντούρης (Άρτας)

 

Καμπανιακός - Θεσπρωτός

Κωνσταντινίδης, Καμπερίδης, Μηναδάκης (Καβάλας)

 

Εθνικός Φιλιππιάδας - ΑΕΛ

Καραλιόλιος, Ρίγκος, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

 

 


3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

Τρίκαλα - Δωτιέας Αγιάς

Πάνος, Στεφούλης (Γρεβενών), Θανασιάς (Ηπείρου)

 

Χαλκίδα - Λαμία

Ζαραβίνος, Σαμοΐλης, Ντάλλας (Αθηνών)

 

Νάουσα - Α.Ο. Καρδίτσας

Σωτηριάδης (Λασιθίου), Τσιάμπαζης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)

 

Αμπελωνιακός - Λευκάδια

Λυμπούδης, Αϊναλής, Ταταρίδης (Μακεδονίας)

 

Μαχητής Τερψιθέας - Κύμη

Τίκας (Ευρυτανίας), Καραλής, Σιαμέτης (Ηπείρου)

 

Αχιλλέας Δομοκού - Ρήγας Φεραίος

Χαλδαίος, Ταμαλής, Χαλιάσος (Αθηνών)

 

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Πυργετός

Κουκουλάς, Κούλα, Λιάρης (Μακεδονίας)

 

 


4oς ΟΜΙΛΟΣ

 

 

Κόρινθος - Εθνικός Σαγέικων

Δριτσάκης, Κουτσουμπού, Κιούσης (Πειραιά)

 

ΠΦΟ Πανόπουλου - Ατρόμητος Αχαΐας

Νίκας, Σερεμέτης, Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

 

ΠΑΟ Βάρδας - Πανναυπλιακός

Κακριδής, Παπανικολάου, Καλαράς (Κορινθίας)

 

Άρης Αιτωλικού - Παναρκαδικός

Μάντζιος, Κόλλιας, Ράπτη (Ηπείρου)

 

Καλαμάτα - Α.Ε. Μεσολογγίου

Φωτόπουλος, Κορτέσης, Πασπάτης (Αθηνών)

 

Παναργειακός - Μεσσηνιακός

Δημητρόπουλος, Μαντής, Νάκος (Δυτικής Αττικής)

 

Α.Ε. Ερμιονίδας - Δόξα Νέας Μανωλάδας

Τσουκαλάς, Δεληθοδωρής, Ρηγόπουλος (Αθηνών)

 

Αχαϊκή - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Σφακιανάκης, Γιαννουγλίδης, Φωτόπουλος (Αθηνών)

 

 


5ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

Εθνικός Αστέρας - Ιωνικός

Μάλαμας, Ρούντος, Δουλγεράκης (Ανατολικής Αττικής)

 

Δόξα Βύρωνα - Γιούχτας

Γιαννόπουλος, Χαραλαμπόπουλος, Γκριτζέπης (Αρκαδίας)

 

Νέα Ιωνία - Ατααλένιος

Αστέρης, Μπουρτζοβίτης, Μπούμπας (Κορινθίας)

 

Προοδευτική - Πεύκη

Κρητικός, Τσιγγινές (Θεσσαλίας), Καραγιάννης (Φθιώτιδας)

 

Κισσαμικός - Μύκονος

Κοκκινάκης, Παπαδοπετράκης, Φινοκαλιώτης (Λασιθίου)

 

Ατρόμητος Πειραιά - Ολυμπιακός Λαυρίου

Λάμπρου, Σπανός, Παντελάκης (Εύβοιας)

 

Τράχωνες - Ρούβας

Μαρκαντωνάτος, Πήττας, Λάττας (Ηλείας)

 

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

Ερμής Ζωνιανών - Τριγλία Ραφήνας

Χρυσός, Κομισοπούλου, Μαραγκουδάκης (Χανίων)

 

ΑΕΚ - Περαμαϊκός

Αναστασίου, Ακρίβος, Γεωεργίου (Λάρισας)

 

Πανναξιακός - Αιγάλεω

Τσαγκαράκης, Πυργάκης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

 

Ηλυσιακός - Άγιος Νικόλαος

Κόλλιας (Αργολίδας), Δημογέροντας, Νίκα (Αρκαδίας)

 

Μανδραϊκός - Κηφισιά

Παπαδόπουλος, Γκαβέρας, Κότσα (Αχαΐας)

 

ΠΑΟ Κρουσώνα - Α.Ο. Περιστερίου

Μπερτάκης, Κεζεμπόγλου, Αναστασάκης (Χανίων)

 

Θύελλα Ραφήνας - Αστέρας Βάρης

Φώτης, Κωνστάντιος, Τακόπουλος (Εύβοιας)

 

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 09 Ιανουαρίου 2014 14:38

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.