Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 20 Δεκεμβρίου 2013 11:54

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Δράμας το σαββατοκύριακο 21 και 22 Δεκεμβρίου

Γράφτηκε από τον

 

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικων και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  21 και 22 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  (15η  αγωνιστικη -  Σαββάτο   21       Δεκεμβρίου    2013        ωρα  14:45 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
21/12/13 14:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
21/12/13 14:45 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ     Θ. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ      Α. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ε. Ε.Δ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
21/12/13 14:45 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ        Κ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ     Χ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ          Ι. Ε.Δ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
21/12/13 14:45 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΧΑΣΙΩΤΗΣ         Ε. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΚΕΛΙΔΗΣ              Χ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
21/12/13 14:45 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΖΑΣ              Γ. ΒΑΡΣΑΜΗΣ         Χ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       Σ. Ε.Δ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
21/12/13 14:45 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ    Β. Ε.Δ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
21/12/13 14:45 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α. ΜΙΜΑΝΗΣ          Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. Ε.Δ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
21/12/13 14:45 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ       Α. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ    Γ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ    Κ. Ε.Δ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 B  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος ομιλος  (10η αγωνιστικη -  Κυριακή  22  Δεκεμβρίου     2013        ωρα  14:45 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/12/13 14:45 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ    Ρ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
22/12/13 14:45 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ      Κ. ΜΠΥΡΟΣ            Θ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ     Π. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
22/12/13 14:45 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ     Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. ΓΚΟΤΖΑΡΙΔΗΣ     Β. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ     Χ.
22/12/13 14:45 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ        Κ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ Α. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ       Γ.
22/12/13 14:45 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ     Γ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
22/12/13 14:45 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ  Γ. ΖΗΡΔΑΣ               Α. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ    Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
21/12/13 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:45 ΔΗΜ.ΣΤ.ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΛΑΦΑΖΑΝΗ         Μ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ        Γ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ     Ι. 
 B  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος ομιλος  (10η αγωνιστικη -  Κυριακή  22   Δεκεμβρίου     2013        ωρα  14:45 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/12/13 14:45 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΣΙΑΜΑΝΗΣ      Α. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  Γ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ        Π.
22/12/13 14:45 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ           Χ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ    Δ. Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ    Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
22/12/13 14:45 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ   Β. ΤΣΑΚΙΡΗΣ       Κ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  Β. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ     Σ.
22/12/13 14:45 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ    Κ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
22/12/13 14:45 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ   Ν. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ    Α. ΜΙΜΑΝΗΣ         Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
22/12/13 14:45 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Ν. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ   Δ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
22/12/13 14:45 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ      Α. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ   Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ   (11η αγωνιστικη -  Κυριακή  22  Δεκεμβρίου     2013        ωρα  11:30 π.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/12/13 11:30 ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ      Π. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
22/12/13 11:30 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΠΥΡΟΣ            Θ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ            Γ. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ   Π.
22/12/13 14.45 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ     Θ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ    Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 2001-2002      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
22/12/13 11:00 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ     Κ.      
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 1999-2000      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
21/12/13 11:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ        Α.      
21/12/13 11:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α.      
21/12/13 11:00 Κ.ΑΓΡΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΖΗΡΔΑΣ                 Α.      
21/12/13 11:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΔΙΕΞΗΧΘΗ 18/12/2013      
21/12/13 11.00 ΦΤΕΛΙΑΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ       Γ.      
22/12/13 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α.      
21/12/13 11.00   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ      
21/12/13 11:00   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ      

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.