Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2013 12:47

Οι διαιτητες της ΕΠΣ Δράμας το σαββατοκύριακο 14 και 15 Δεκεμβρίου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των αγώνων των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 14 και  15   Δεκεμβριου ....

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  (14η  αγωνιστικη -  Σαββάτο   14       Δεκεμβρίου    2013        ωρα  14:45 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
14/12/13 14:45 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ   Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
14/12/13 14:45 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ    Ν. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ       Γ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ         Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
14/12/13 14:45 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ            Κ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ        Μ. ΜΙΜΑΝΗΣ        Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
14/12/13 14:45 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΚΕΛΙΔΗΣ              Χ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ       Π. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
14/12/13 14:45 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ    Α. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Β. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ   Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
14/12/13 14:45 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ            Π. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  Ζ. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ Π.
14/12/13 14:45 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΒΑΡΛΑΜΗΣ           Β. ΒΑΡΣΑΜΗΣ         Χ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
14/12/13 14:45 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ         Θ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ       Δ. ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ       Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
 B  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος ομιλος  (9η αγωνιστικη -  Κυριακή  15  Δεκεμβρίου     2013        ωρα  14:45 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/12/13 14:45 ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ     Π. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. ΓΚΟΤΖΑΡΙΔΗΣ    Β. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
15/12/13 14:45 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ      Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ    Γ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ   Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Ε.
15/12/13 14:45 ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Θ. ΖΗΡΔΑΣ              Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
15/12/13 14:45 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ   Β. Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ     Σ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ        Δ. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ Γ.
15/12/13 14:45 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ    Θ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ      Ν. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χ.
15/12/13 14:45 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Α. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ      Ζ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ι.
15/12/13 14:45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ           Χ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
 B  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος ομιλος  (9η αγωνιστικη -  Κυριακή  15   Δεκεμβρίου     2013        ωρα  14:45 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/12/13 14:45 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ     Β. ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ      Γ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΔΑΝΤΗΣ Ι.
15/12/13 14:45 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ     Ν. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ   Π. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ        Κ. Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
15/12/13 14:45 Κ.ΒΡΥΣΗΣ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ     Γ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ           Ι. Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
15/12/13 14:45 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ        Γ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ     Α. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ        Κ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
15/12/13 14:45 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ      Α. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ    Θ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        Σ. Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
15/12/13 14:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ   Η. ΤΣΑΚΙΡΗΣ             Κ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε. Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
15/12/13 14:45 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΧΑΣΙΩΤΗΣ          Ε. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ       Α. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ    Β. Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
 Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ   (10η αγωνιστικη -  Κυριακή  15  Δεκεμβρίου     2013        ωρα  11:30 π.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/12/13 11:30 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ   Θ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
15/12/13 11:30 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ        Γ. Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
15/12/13 11.30 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ     Γ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ   Κ. Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 2001-2002      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
15/12/13 11:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ     Ν.      
15/12/13 11:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ     Χ.      
15/12/13 11:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ     Β.      
15/12/13 11:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ    Β.      
15/12/13 11:00 Κ.ΑΓΡΟΥ Α.Ο ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α.      
15/12/13 11:00 ΦΤΕΛΙΑΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 29/12/13      
15/12/13 11:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ      Π.      
15/12/13 11:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ            Ι.      

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.