Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2013 07:12

Οι διαιτητές της 12ης αγωνιστικής στην Β΄εθνική

Γράφτηκε από τον

ΚΟΤΣΑΝΗΣ - ΒΑΝΤΣΗΣ -ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ

ΟΡΙΣΤΗΚΑΝ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ 

Aνακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές των αγώνων της 12ης αγωνιστικής της Β΄εθνικής που θα πραγματοποιηθεί το ερχόμενο τριήμερο 13-15/12.

Τον αγώνα της Δόξας Δράμας ,ορίστηκε να διευθύνει ο κ.Τίκας του Σ.Δ. Ευρυτανίας ενώ για μια ακόμη φορά η δραμινή διαιτησία θα εκπροσωπηθεί επάξια απο τους κ.κ. Κοτσάνη , Βάντση και Χατζηνάκο που ορίστηκαν στον αγώνα Ολυμπιακός Βόλου  -  Αχαρναϊκός.

Αναλυτικά οι διαιτητές και οι βοηθοί:

 Νότιος Όμιλος

 Κυριακή 15/12

14.00: Πανηλειακός – Επισκοπή
Διαιτητής:Ι. Μπλούνας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Π.Νακόπουλος,Π. Χριστοδούλου (Αθηνών)
4ος:Ν. Παπαγεωργίου (Αθηνών)Κ.Φλωράκης Φωκίδας 


15.00: Παναγιάλειος – Φωστήρας
Διαιτητής: Ρούσσος - Μπεκερτζής (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Α.Κολοσιώνης,Ε. Τσίκνας (Αιτ/νίας)
4ος:Π. Κέκελος (Αιτ/νίας)Α.Κόκκοτου Αργολίδας 


15.00: Αστέρας Μαγούλας – Χανιά
Διαιτητής: Α.Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί:Θ. Καραμπούλας, Α.Αναστασίου (Λάρισας)
4ος:Κ. Αντωνίου (Αθηνών)Ν.Αθανασίου Θεσπρωτίας 


15.00: Γλυφάδα – Φωκικός
Διαιτητής:Χ. Ανδρονικίδης (Πειραιά)
Βοηθοί: Δ.Πρέντζας (Δυτ. Αττικής), Τσιμπρίδης (Σάμου)
4ος:Σ. Δημητρόπουλος (Δυτ. Αττικής) Σ.Τυλιγάδας


15.00: Ολυμπιακός Βόλου - Αχαρναϊκός
Διαιτητής:Κ. Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί:Ι. Βάντσης, Γ.Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος:Ε. Γρατσάνης (Τρικάλων)Α.Νικολακόπουλος

 

Δευτέρα 16/12

16.00: Βύζας Μεγάρων – Παναχαϊκή
Διαιτητής: Γ.Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
Βοηθοί:Α. Φωτόπουλος (Αθηνών), Λ.Διαμάντης (Σάμου)
4ος: Π.Γαβρίλης (Αθηνών) Χ.Κότσαρης Μεσσηνίας


18.00: Καλλιθέα - Ηρακλής Ψαχνών
Διαιτητής: Ι. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Η. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Π.Πολυχρονιάδης (Ανατ. Αττικής)
4ος:Β. Κορδολαίμης (Ανατ. Αττικής)Γ.Τσούκας Αρκαδιας

 

 

 Βόρειος Όμιλος

 Παρασκευή 13/12

15.00: Αιγινιακός - Ζάκυνθος
Διαιτητής:Ι. Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)
Βοηθοί:δ. Βαφειάδης, Α.Διπλάρης (Καρδίτσας) 
4ος: Χ.Τσαλουχίδης (Κιλκίς)Μ.Εβραίζογλου Ηπείρου

 

Σάββατο 14/12


15.00: Πιερικός - Τίρναβος
 Διαιτητής: Μ.Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Κ.Κατσικογιάννης, Π. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
4ος:Δ. Κρητικός (Θεσσαλίας)Ι.Κρίκης Τρικάλων

 

Κυριακή 15/12


15.00: Ηρακλής - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής:Φ. Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Π.Κύφος,Χ. Καραμπούλας (Πιερίας)
4ος:Λ. Παπαργυρίου (Πιερίας)Δ.Κωνσταντάρας Καβάλας 


15.00: Αναγέννηση Γιαννιτσών - Δόξα Δράμας
Διαιτητής:Α. Τίκας (Ευρυτανίας)
Βοηθοί: Μ.Χαρίτσης, Α.Χούσκογλου (Θράκης)
4ος: Ε.Κιπτζής (Θράκης)Χ.Ιωαννίδης Σερρών 


15.00: Απόλλων Καλαμαριάς – Καβάλα
Διαιτητής:Δ. Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: χ.Παπαδημητρίου (Λάρισας), Γ.Πετρίδης (Χίου)
4ος: Η.Αναστασίου (Λάρισας) Ι.Παπαδημητρίου Πιερίας 


18.00: Κέρκυρα - Εθνικός Γαζώρου
Διαιτητής:Κ. Καρυοφύλλης (Πειραιά)
Βοηθοί:Γ. Σγαντζός, Α.Σινιοράκης (Πειραιά)
4ος:Γ. Τάσης (Ηπείρου)Γ.Μητροφάνης Αθηνών

 

Δευτέρα 16/12


15.00: Βατανιακός - Νίκη Βόλου
Διαιτητής:Κ. Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Δ. Τίκας (Θεσπρωτίας), Δ.Γεωργάρας (Άρτας)
4ος: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας)Β.Σταμούλης Μακεδονίας

 

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2013 07:12

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.