Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 06 Δεκεμβρίου 2013 16:14

Οι διαιτητες της ΕΠΣ Δράμας το σαββατοκύριακο 7 και 8 Δεκεμβρίου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 7 και 8  Δεκεμβρίου .

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 

 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  (12η  αγωνιστικη -  Σαββάτο 7   Δεκεμβρίου    2013        ωρα  14:45 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
07/12/13 14:45 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
07/12/13 14:45 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ         Ε. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
07/12/13 14:45 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ     Α. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ     Κ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ         Κ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ     Ι.
07/12/13 14:45 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΟΤΣΑΝΗΣ        Κ. ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ      Α. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ     Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
07/12/13 14:45 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
07/12/13 14:45 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΒΑΡΛΑΜΗΣ       Β. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ     Ζ. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ        Ρ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
07/12/13 14:45 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ      Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
07/12/13 14:45 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ  Η. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ       Ι. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ      Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
 B  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος ομιλος  (8η αγωνιστικη -  Κυριακή  8   Δεκεμβρίου     2013        ωρα  14:45 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
8/12/13 14:45 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ   Η. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ       Α. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ      Ν. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
8/12/13 14:45 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ     Β. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χ.
8/12/13 14:45 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ    Β. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ    Β. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ     Π. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ Π.
8/12/13 14:45 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α. ΤΣΑΚΙΡΗΣ            Κ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ         Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
8/12/13 14:45 ΔΗΜ. ΣΤ. ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ             Χ. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ      Δ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
8/12/13 14:45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΒΑΡΣΑΜΗΣ       Χ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ        Δ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ Ζ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
8/12/13 14:45 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΜΠΥΡΟΣ           Θ. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ     Γ. Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ       Σ. ΔΑΝΤΗΣ Ι.
 B  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος ομιλος  (8η αγωνιστικη -  Κυριακή  8  Δεκεμβρίου     2013        ωρα  14:45 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
08/12/13 14:45 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ      Γ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ        Κ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Ε.
08/12/13 14:45 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         Σ. ΚΑΡΝΕΖΟΣ           Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
08/12/13 14:45 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΧΑΣΙΩΤΗΣ          Ε. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ          Γ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ Π.
08/12/13 14:45 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ        Α. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ   Μ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
08/12/13 14:45 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ    Χ.   ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ       Π. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ          Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
08/12/13 14:45 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ     Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ. ΜΙΜΑΝΗΣ           Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
08/12/13 14:45 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ    Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ   (9η αγωνιστικη -  Κυριακή  8  Δεκεμβρίου     2013        ωρα  11:30 π.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
08/12/13 11:30 ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ           Χ. ΜΙΜΑΝΗΣ             Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ      Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
08/12/13 11:30 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ           Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
08/12/13 11.30 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ     Α. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  M. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 2001-2002      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
08/12/13 11:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ      Σ.      
08/12/13 11:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Κ.      
08/12/13 11:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ      Ν.      
08/12/13 11:00 Κ.ΑΓΡΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΤΣΑΚΙΡΗΣ             Κ.      
08/12/13 11:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ    Κ.      
08/12/13 11:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ      Γ.      
08/12/13 11:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ          Χ.      
08/12/13 11:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ      Ρ.      
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 06 Δεκεμβρίου 2013 16:14

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.