Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 05 Δεκεμβρίου 2013 16:32

Οι διαιτητές της Γ ΄εθνικής

Γράφτηκε από τον

 Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγωνες της 9ης αγωνιστικής σε όλους τους ομίλους της Γ΄εθνικής που θα πραγματοποιηθούν το ερχόμενο σαββατοκύριακο  7 και 8  Δεκεμβρίου.

Τον αγώνα της Δόξας Πετρούσας με αντίπαλο τον ΠΑΟ Κοσμίου θα διευθύνει ο κ. Τζουμαλάκης του Σ.Δ. Σερρών ενω το ντέρμπι του 1ου ομίλου μεταξύ Πανσερραϊκού και Κοκκινοχώματος ορίστηκε να διευθύνει ο καλός φίλος της ORAGIASPOR-DRAMAS και ανερχόμενος Παναγιώτης Συμεωνίδης του Σ.Δ. Πιερίας .

Την δραμινή διαιτησία θα εκπροσωπήσουν επάξια για μια ακόμη φορά οι κ.κ. Κοτσάνης - Δηλγεράκης και Χατζηνάκος που ορίστηκαν να διευθυνουν τον αγώνα  Λευκάδια - Μακροχώρι για τον 3ο όμιλο.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Πετρούσας - ΠΑΟ Κοσμίου

Tζουμαλάκης, Ζιγκερίδης, Κρυώνας (Σερρών)

 

Ορφέας Ελευθερούπολης - Μουδανιά

Κουρούλης, Κούλα, Συμεωνίδης (Μακεδονίας)

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μακεδονικός

Δραγούσης (Κιλκίς), Δεμερτζής, Κεσίσογλου (Πέλλας)

 

Εθνικός Αγιονερίου - Νέστος Χρυσούπολης

Παλιούρας, Λιάρης, Ταταρίδης (Μακεδονίας)

 

Έβρος Σουφλίου - Εθνικός Σιδηροκάστρου

Παπαγγέλης, Χατζής, Δημητριάδης (Θράκης)

 

Άρης Ακροποτάμου - Κιλκισιακός

Φωτιάς, Δεμερτζής, Κουπαράνη (Πέλλας)

 

Πανσερραϊκός - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Συμεωνίδης, Λαφαντζής, Καράμπουλας (Πιερίας)

 

Διγενής Λακκώματος - Αγροτικός Αστέρας

Αναστασίου, Καρακώστας, Τσάπραζης (Λάρισας)

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Κοζάνη - Πυρσός Γρεβενών

Αγγελακόπουλος, Βαφειάδης, Διπλάρης (Καρδίτσας)

 

Κάστορας - Πρέβεζα

Τσιτσανούδης, Ζάχος, Ακρίβος (Λάρισας)

 

Οικονόμος Τσαριτσάνης - Δόξα Πενταλόφου

Θεολόγου (Πέλλας), Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας)

 

Θεσπρωτός - Κεραυνός Θεσπρωτικού

Γιούργας, Βλάσσης, Σκορδίλης (Κέρκυρας)

 

ΑΕΛ - Οδυσσέας Κορδελιού

Γαβρίλης, Βασιλάκης, Τσιλιπάνος (Αθηνών)

 

Εθνικός Φιλιππιάδας - Δόξα Κρανούλας

Κέκελος, Κακατσίδης, Αντωνόπουλος (Αιτωλ/νίας)

 

Καμπανιακός - Καστοριά

Κιγιτζής, Χαρίτσης, Μανάκης (Θράκης)

 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Μαχητής Τερψιθέας - Αμπελωνιακός

Μανασής, Νταλούκας, Νιώτη (Τρικάλων)

 

Α.Ο. Καρδίτσας - Τρίκαλα

Χαλβατζάκος, Πετρόπουλος, Κόκκαλης (Θεσσαλίας)

Λευκάδια - Μακροχώρι

Κοτσάνης, Δηλγεράκης, Χατζηνάκος (Δράμας)

Κύμη - Λαμία

Παπαγεωργίου, Δανέζης, Κοσμάς (Αθηνών)

Ρήγας Φεραίος - Δωτιέας Αγιάς

Καρατέρπος, Τζιουβάρας, Παπαδόπουλος (Κοζάνης)

Πυργετός - Χαλκίδα

Μυριούνης, Κεντζιόπουλος, Μπιντής (Καστοριάς)

Αχιλλέας Δομοκού - Νάουσα

Πάνος, Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Παναρκαδικός - Κόρινθος

Νίκας, Αθανασοπούλου, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

Α.Ε. Μεσολογγίου - Πανναυπλιακός

Τσιάκος, Τίκας (Θεσπρωτίας), Μπουντούρης (Άρτας)

Μεσσηνιακός - Ατρόμητος Λάππα

Ιωσηφίδης (Αθηνών), Πρέντζας (Δυτικής Αττικής), Καραγιαννίδης (Αθηνών)

Δόξα Νέας Μανωλάδας - Εθνικός Σαγέικων

Αστέρης, Μπούμπας, Καλαράς (Κορινθίας)

Α.Ε. Καραϊσκάκης - ΠΦΟ Πανόπουλου

Τσιρώνης, Μπρέσιακας, Σπυριδόπουλος (Αιτωλ/νίας)

Αχαϊκή - ΠΑΟ Βάρδας

Νταούλας, Κορτέσης, Πασπάτης (Αθηνών)

Παναργειακός - Καλαμάτα

Τσουκαλάς, Μπατζιόπουλος, Λεοντακιανάκος (Αθηνών)

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Λαυρίου - Ιωνικός

Ψυχούλας, Φίλος, Πριόνας (Εύβοιας)

Ρούβας - Δόξα Βύρωνα

Μπινιχάκης, Πάγκαλος, Φινοκαλιώτης (Λασιθίου)

Ατρόμητος Πειραιά - Νέα Ιωνία

Τζουανόπουλος, Γκοτσόπουλος, Γκαβέρας (Αχαΐας)

Κισσαμικός - Προοδευτική

Βισκαδούρος, Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. (Ηρακλείου)

Ατσαλένιος - Εθνικός Αστέρας

Κασσελάκης, Καλφάκης, Μαραγκουδάκης (Χανίων)

Πεύκη - Πανελευσινιακός

Γιαννόπουλος, Χαραλαμπόπουλος, Γεωργακόπουλος (Αρκαδίας)

Μύκονος - Γιούχτας

Δημητρόπουλος, Σαββόγλου, Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κρουσώνα - Πανναξιακός

Χρυσός, Μαρνέζος, Πετεινάτος (Χανίων)

Μανδραϊκός - Ηλυσιακός

Μακρυπόδης, Τσιρίνης, Οικονόμου (Αχαΐας)

Αιγάλεω - Ερμής Ζωνιανών

Λάμπρου, Τακόπουλος, Παντελάκης (Εύβοιας)

Άγιος Νικόλαος - Ηρόδοτος

Μπερτάκης, Κομισοπούλου, Κανελάκης (Χανίων)

Κηφισιά - Περαμαϊκός

Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας), Φλώτσιος, Σοφός (Βοιωτίας)

Α.Ο. Περιστερίου - Τριγλία Ραφήνας

Γκριτζέπης (Αρκαδίας), Σταματάκος, Παυλέρου (Λακωνίας)

Αστέρας Βάρης - ΑΕΚ

Κρητικός, Τσιγγινές, Τασσιόπουλος (Θεσσαλίας)

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 05 Δεκεμβρίου 2013 16:32

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.