Oragiaspor-dramas.gr

Τετάρτη, 04 Δεκεμβρίου 2013 21:45

Οι διαιτητές της11ης αγωνιστικής στην Β΄εθνική !

Γράφτηκε από τον

 

 Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 11ης αγωνιστικής στην Β΄εθνικη κατηγορία .

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 

Νότιος όμιλος

Κυριακή 8/12-15.00

 

Επισκοπή - Ολυμπιακός Βόλου (13.45)

Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Δουδούμης, Δόσκορης (Φθιώτιδας)

Κ.Ντοκάκης ,Ν.Ιωσηφόγλου Αθηνών

 

Καλλιθέα - Αστέρας Μαγούλας

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Ζησιμόπουλος, Κουτζαμανίδης (Πειραιά)

Χ Ανδρονικίδης Φ Δανιγγέλης  Αργολίδας

 

Χανιά – Γλυφάδα

Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)

Βοηθοί: Ναλμπάντης, Πεντσερέτζης (Κιλκίς)

Γ Ζαχαριουδάκης  Ι.Φωτίου Ευβοιας

 

Φωκικός - Βύζας Μεγάρων

Διαιτητής: Ρατσιάτος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Καραγεώργος, Νενεκούμης (Αργολίδας)

Ι Σωσώνης Μ.Κοφίτσας

 

Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός

Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)

Βοηθοί: Χαρίτος, Γιαννουγλίδης (Αθηνών)

Χ.Κούλης ,Δ Κυρκος Ηπειρου

 

Δευτέρα 9/12

Φωστήρας - Πανηλειακός (16.00-OTE TV)

Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας)

Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Σεφέρης (Κορινθίας)

Ι.Νεοφυτιάδης Κορίνθου ,Σ.Πουγκακιώτης Φθιώτιδας

 

Ηρακλής Ψαχνών - Παναιγιάλειος (18.00-OTE TV)

Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Κουράκης, Νικολακάκης (Ηρακλείου)

Α.Ευαγγέλου Ν Αγαδάκος Πειραιά

 

Βόρειος όμιλος

Παρασκευή 6/12-15.00-OTE TV

Ζάκυνθος - Απόλλων Καλαμαριάς

Διαιτητής: Παπαγεωργίου (Άρτας)

Βοηθοί: Χουλιάρας, Πυλαρινός (Αιτ/νιας)

Β.Παναγιωτόπουλος Σ Βελλιώδης

 

Σάββατο 7/12-18.00

Εθνικός Γαζώρου - Τύρναβος

Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Κελαζόγλου, Γούτας (Χαλκιδικής)

Α.Σημαιάκης Λ.Διαμαντόπουλος Μακεδονίας

 

Κυριακή 8/12-15.00

Καβάλα – Κέρκυρα

Διαιτητής: Καραλιόλιος (Γρεβενών)

Βοηθοί: Τσιάμπαζης, Ξενακίδης (Κοζάνης)

Δ.Ζούγγρας Χ.Γκιρίνης Σερρών

 

Δόξα Δράμας - Πιερικός

Διαιτητής: Μάστακας (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Πάτρας, Νικολαϊδης (Μακεδονίας)

Χ Τσαλουχίδης Γ.Φωτιάδης Σερρών

 

Ηρακλής – Αιγινιακός

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Βοηθοί: Κουρέντας (Τρικάλων), Νατσιούλας (Λάρισας)

Α Μπουρμασόπουλος Ε Σηπάκης

 

Αναγέννηση Καρδίτσας - Βατανιακός (18.00-OTE TV)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Σίπκας (Πέλλας)

Δ.Καραντώνης  Χ,Κωστούδης Μακεδονίας

 

Δευτέρα 9/12-18.00

Νίκη Βόλου - Αναγέννηση Γιαννιτσών

Διαιτητής: Φώτης (Ευβοίας)

Βοηθοί: Ρούμπης, Κωνστάντιος (Ευβοίας)

4ος Ι.Μπλούνας Γ.Ρόντσης Καστοριάς

 

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 04 Δεκεμβρίου 2013 21:45

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.