Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 29 Νοεμβρίου 2013 15:42

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Δράμας το σαββατοκύριακο 30 /11 και 1/12

Γράφτηκε από τον

 

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας  , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 30 Νοεμβρίου και  1 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  (11η αγωνιστικη -  Σαββάτο 30   Νοεμβρίου   2013        ωρα  14:45 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
30/11/13 14:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
30/11/13 14:45 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Β. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ       Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
30/11/13 14:45 ΔΗΜ.ΣΤ.ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΚΥΖΑΣ                        Γ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ    Ε. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
30/11/13 14:45 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ       Ν. ΜΙΜΑΝΗΣ             Α. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ     Π. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
30/11/13 14:45 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ            Θ. ΚΕΛΙΔΗΣ                Χ. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  Ζ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
30/11/13 14:45 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ    Ν. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         Σ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ           Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
30/11/13 14:45 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΚΑΛΑΤΖΙΔΗΣ          Σ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΧΑΣΙΩΤΗΣ          Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
30/11/13 14:45 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ    Α. ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ      Β. ΣΙΑΜΑΝΗΣ         Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
 B  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος ομιλος  (7η αγωνιστικη -  Κυριακή  1  Δεκεμβρίου     2013        ωρα  14:45 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
30/11/13 14:45 ΑΔΡΙΑΝΗΣ             (ΣΑΒΒΑΤΟ) ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ      Α. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ    Γ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ     Δ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
01/12/13 14:45 ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Ν. ΖΗΡΔΑΣ              Α. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ    Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
01/12/13 14:45 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ    Χ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ     Π. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ι.
01/12/13 14:45 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΒΑΡΛΑΜΗΣ       Β. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ      Α. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ      Ζ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
01/12/13 14:45 ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ   Β. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ      Ν. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ Γ.
01/12/13 14:45 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ         Χ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ   Σ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΔΑΝΤΗΣ            Ι.
01/12/13 14:45 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ Β. ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ   Η. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ    Κ. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ Π.
 B  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος ομιλος  (7η αγωνιστικη -  Κυριακή  1  Δεκεμβρίου     2013        ωρα  14:45 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
01/12/13 14:45 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ     Θ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ      Κ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ      Β. ΚΑΖΑΤΖΙΔΗΣ Σ.
01/12/13 14:45 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ   Α. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ           Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ.ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
01/12/13 14:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΚΑΛΑΤΖΙΔΗΣ     Σ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ            Κ. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ          Α. Ε.Δ.ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
01/12/13 14:45 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ   Α. ΚΑΡΝΕΖΟΣ              Κ. Ε.Δ.ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
01/12/13 14:45 Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ    Α. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ       Δ. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ         Ρ. Ε.Δ.ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
01/12/13 14:45 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΣΙΑΜΑΝΗΣ       Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ        Σ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
01/12/13 14:45 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ        Ε. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ           Ι. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ         Κ. Ε.Δ.ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
 Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ   (8η αγωνιστικη -  Κυριακή  1  Δεκεμβρίου     2013        ωρα  11:30 π.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
01/12/13 11:30 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ        Κ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ         Μ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ  Ζ. Ε.Δ./Ε.Π.Σ.ΔΡΑΜΑΣ
01/12/13 11:30 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΒΑΡΛΑΜΗΣ          Β. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ          Δ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ         Κ. Ε.Δ./Ε.Π.Σ.ΔΡΑΜΑΣ
01/12/13 14.45 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ   (ΑΠΟΓΕΥΜΑ) ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ              Χ. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  Ζ. ΜΙΜΑΝΗΣ            Α. Ε.Δ./Ε.Π.Σ.ΔΡΑΜΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 2001-2002      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
01/12/13 11:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ      Β.      
01/12/13 11:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ          Σ.      
01/12/13 11:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ.      
01/12/13 11:00 Κ.ΑΓΡΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΒΑΡΣΑΜΗΣ           Χ.      
01/12/13 11:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ    Κ.      
01/12/13 11:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ     Π.      
01/12/13 11:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 22/12/13      
01/12/13 11:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α.      
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 29 Νοεμβρίου 2013 15:42

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.