Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 28 Νοεμβρίου 2013 19:22

Οι διαιτητές της Γ΄ εθνικης

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν την Τετάρτη (27/11) από την ΚΕΔ οι διαιτητές και των 6 ομίλων της Γ' Εθνικής για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Τον αγώνα της Δόξας Πετρούσας με αντίπαλο τον Ηρακλή Αμπελοκήπων ορίστηκε να διευθύνει ο κ. Γκουγκούδης απο τον Σ.Δ. Σερρών .

Αναλυτικά οι διαιτητές όλων των αγώνων:

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κοσμίου – Ορφέας Ελευθερούπολης

Χανίδης, Λιάρης, Μιχαηλίδης (Μακεδονίας)

Δόξα Πετρούσας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γκουγκούδης, Κωτούλας, Καμπούρης (Σερρών)

Π.Ο. Μουδανιών – Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Μαρόπουλος, Κελεσίδης, Παπαδάκης (Ημαθίας)

Μακεδονικός – Έβρος Σουφλίου

Οικονόμου, Γούτας, Διαμάντης (Χαλκιδικής)

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Ακροποτάμου

Βρέσκας, Παρασίου, Γιάντσης (Ημαθίας)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός

Λυμπούδης, Αϊνάλης, Κούλα (Μακεδονίας)

Κιλκισιακός – Διγενής Λακκώματος

Παπαργυρίου, Γιαμουζής, Θεοδώρου (Πιερίας)

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Αγροτικός Αστέρας

Δραγάτης, Χριστακόγλου, Νικηφορίδης (Κιλκίς)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πυρσός Γρεβενών – Κάστωρ

Τσιοφλίκη, Γκαρέλης, Νίκζας (Λάρισας)

Κοζάνη - Οικονόμος Τσαριτσάνης

Κολύτας, Σκορδίλης, Γράικος (Κέρκυρας)

Αγ. Θωμάς Πρεβέζης – Θεσπρωτός

Γκιάφης, Μπρεσιάκας, Σπυριδόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

Δόξα Πενταλόφου – Λάρισα

Τσαλουχίδης, Πεντζερέτζης, Ναλμπάντης (Κιλκίς)

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Εθνικός Φιλιππιάδας

Αθανασίου, Σαρλής, Γαρδικιώτης (Άρτας)

Οδυσσέας Κορδελιού – Καμπανιακός

Μαστοροδήμος, Γεωργίου, Μάνος (Λάρισας)

Δόξα Κρανούλας – Όλυμπος Κέρκυρας

Μανάσης, Τζάνης, Μανούρας (Τρικάλων)

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίκαλα – Λευκαδία Ναούσης

Μιχαηλίδης, Φλώτσιος Ιωάννης, Φλώτσιος Θεοφάνης (Βοιωτίας)

Καρδίτσα – Α.Ο. Κύμης

Τάσης, Κόλλια, Ράπτης (Ηπείρου)

Μακροχώρι – Ρήγας Φεραίος

Κετεσίδης, Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών)

Λαμία – Πυργετός

Κυριακόπουλος, Βασιλάκης, Δεληθοδωρής (Αθηνών)

Δωτιέας Αγιάς - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ρούσος – Μπεκερτζής, Τσόγκας, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)

Χαλκίδα – Αχιλλέας Δομοκού

Λαμπαδαρίου, Κουτσούμπου, Γκολές (Πειραιά)

Νάουσα – Αμπελωνιακός

Καρατέρπος, Παπαδόπουλος, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΣ Κόρινθος – Α.Ε. Μεσολλογγίου

Χαλδαίος, Σκούρας, Ρηγόπουλος (Αθηνών)

Παναρκαδικός – Μεσσηνιακός

Μαρκαντονάτος, Πήττας, Λάτας (Ηλείας)

Πανναυπλιακός – Δόξα Νέας Μανωλάδας

Βεργέτης, Δημογέροντας, Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

Ατρόμητος Αχαΐας - Α.Ε. Καραϊσκάκης

Αδαμόπουλος, Κωνσταντόπουλος, Καλάρας (Κορινθίας)

Εθνικός Σαγέικων – Αχαϊκή

Γκοβέσης, Βεργέτης, Νίκα (Αρκαδίας)

ΠΦΟ Πανόπουλου – Α.Ε. Ερμιονίδας

Νικολόπουλος, Αθανασοπούλου, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός

Τσαγκαράκης, Σπηλιώτης, Μπούμπας (Κορινθίας)

Άρης Αιτωλικού – Καλαμάτα

Τσιάκος, Μωυσιάδης, Παπαδημητρίου (Ηπείρου)

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Αστέρας – Πεύκη

Περράκης, Χαλιάσως, Νιδριώτης (Αθηνών)

Ατσαλένιος – Μύκονος

Μπερτάκης, Αναστασάκης, Κεζεμπόγλου (Χανίων)

Πανελευσινιακός – Ολυμπιακός Λαυρίου

Βουράνης, Τσιλιπάνος, Παννόπουλος (Αθηνών)

Γιούχτας – Ρούβας

Ούτας, Καλφάκης, Μαραγκουδάκης (Χανίων)

Ιωνικός – Τράχωνες

Κρητικός, Τσιγγινές, Τασιόπουλος (Θεσσαλίας)

Δόξα Βύρωνα – Ατρόμητος Πειραιά

Ψύχουλας, Φίλος, Πριόνας (Εύβοιας)

Νέα Ιωνία – Προοδευτική

Δραγάτης, Ρούντος, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)

6ος ΟΜΙΛΟΣ 

Ερμής Ζωνιανών – Άγιος Νικόλαος

Ζαχαριουδάκης, Μαυραντωνάκης, Παπαδάκης (Ηρακλείου)

Αιγάλεω – Κηφισιά

Μάλαμας, Γουργιώτης, Δουλγεράκης (Ανατολικής Αττικής)

Ηρόδοτος – Α.Ο. Περιστερίου

Μπινιχάκης, Πάγκαλος, Παπαδοπετράκης (Λασιθίου)

Περαμαϊκός – Αστέρας Βάρης

Γκαμάρης, Γεωργακόπουλος, Γούναρης (Αθηνών)

Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας

Μιάρης, Λιαμπότης, Λυμπερόπουλος (Αθηνών)

ΑΕΚ – ΠΑΟ Κρουσώνα

Μανούσος, Χαραλαμπόπουλος, Γκριτζέπης (Αργολίδας)

Πανναξιακός – Ηλυσιακός

Μιχελής, Καλημέρης, Κιούσης (Πειραιά)

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 28 Νοεμβρίου 2013 19:22

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.