Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 15 Νοεμβρίου 2013 15:15

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Δράμας το σαββατοκύριακο 16 και 17 Νοεμβρίου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι διαιτητές των αγώνων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 16 και 17  Νοεμβρίου και αφορούν ΜΟΝΟ τα πρωταθλήματα Α΄και Γ΄κατηγορίας καθώς και των παιδικών πρωταθλημάτων , μιας και έχουν αναβληθεί τα πρωταθλήματα στην Β΄κατηγορία.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξης :

 

ΠΡΟΣΟΧΗ : Απο αυτό το σαββατοκύριακο  

έχουμε ΝΕΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ στις

 14:45 μ.μ. 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ      9η αγωνιστική       Σάββατο   16  Νοεμβρίου 2013
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/11/13 14.45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
16/11/13 14.45 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ Π. ΣΙΑΜΑΝΗΣ Α. ΓΚΟΤΖΑΡΙΔΗΣ Β. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
16/11/13 14.45 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ Α. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ Γ. ΔΕΛΗΜΠΑΪΔΗΣ Θ. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ Γ.
16/11/13 14.45 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ζ. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ Α. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
16/11/13 14.45 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ Κ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ. ΒΑΡΣΑΜΗΣ Χ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χ.
16/11/13 14.45 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ Α. ΚΕΛΙΔΗΣ Χ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ι.
16/11/13 14.45 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΚΑΛΑΤΖΙΔΗΣ Σ. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ         Α. ΜΙΜΑΝΗΣ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
16/11/13 14.45 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Θ. ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ Α. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ Ι. ΔΑΝΤΗΣ Ι.
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ          Κυριακή  17  Νοεμβρίου 2013
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17/11/13 11:30 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Γ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ Δ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
17/11/13 11:30 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Ν. ΒΑΡΛΑΜΗΣ Β. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ Π. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
17/11/13 11:30 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΧΑΣΙΩΤΗΣ Ε. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Σ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
ΑΓΩΝΕΣ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  1999-2000      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
16/11/13 11:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ.      
16/11/13 11:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ  ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Χ.      
16/11/13 11:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ     Ρ.      
16/11/13 11:00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ε.      
16/11/13 11:00 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.      
16/11/13 11:00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ MATAIOYTAI      
16/11/13 11:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΛΑΦΑΖΑΝΗ Μ.      
16/11/13 11:00 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ Γ.      
ΑΓΩΝΕΣ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2001-2002      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
17/11/13 11:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ        Σ.      
17/11/13 11:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ    Β.      
17/11/13 11:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ          Ν.      
17/11/13 13:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ       Β.      
17/11/13 11:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ           Χ.      
17/11/13 11:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ          Κ.      
17/11/13 11:00 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   Β.      
17/11/13 11:00 ΦΤΕΛΙΑΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Α.      

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.