Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 21 Οκτωβρίου 2016 14:52

Οι διαιτητές των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 22 και 23 Οκτωβρίου !!! ΠΡΟΣΟΧΗ !! Νέα ώρα έναρξης των αγώνων !!!!

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  22 και 23 Οκτωβρίου με νέα ώρα έναρξης των αγώνων στις 16:00 μ.μ. (απο 16:30 μ.μ. που ήταν ως τώρα).....

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α΄ΕΠΣ Δράμας (4η αγωνιστική / Σαββάτο 22 Οκτωβρίου / ωρα 16:00 μ.μ.)

 

 

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ
22/10/16 16:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ  Α. ΜΙΜΑΝΗΣ   Α. ΒΑΡΣΑΜΗΣ  Χ.
22/10/16 16:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ.
22/10/16 16:00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ.
22/10/16 16:00   ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ MATAIOYTAI    
22/10/16 16:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α.
22/10/16 16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Π. ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
22/10/16 16:00 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ.
22/10/16 16:00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ  Χ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.

 

 

 

 

 

 

 

 


Β1΄ΕΠΣ Δράμας (4η αγωνιστική / Κυριακή  23  Οκτωβρίου / ωρα 16:00 μ.μ.)

 

 

 

 

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΒΟΗΘΟΣ
23/10/16 16:00 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ  Α. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Π. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ.
23/10/16 16:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ  Σ. ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ  Α. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.
23/10/16 16:00 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ. ΓΚΟΝΤΕ  Α.
23/10/16 16:00 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ  Μ.
23/10/16 16:00 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ Π. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α.
23/10/16 16:00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ  Β. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ  Ρ.
23/10/16 16:00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ  Θ. ΖΑΧΑΡΗ  Μ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Β2΄ΕΠΣ Δράμας (4η αγωνιστική / Κυριακη 23  Οκτωβρίου / ωρα 16:00 μ.μ.)

 

 

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΒΟΗΘΟΣ
23/10/16 16:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ  Ε.
23/10/16 16:00 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι. ΒΑΡΣΑΜΗΣ  Χ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ  Α.
23/10/16 16:00 ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Δ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  Γ.
23/10/16 16:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α.
23/10/16 16:00 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ.
23/10/16 16:00 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
23/10/16 16:00 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.