Oragiaspor-dramas.gr

Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016 08:02

Οι διαιτητές των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 15 και 16 Οκτωβρίου !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησιας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 15 και 16 Οκτωβρίου .

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

Α΄ΕΠΣ Δράμας

..3η αγωνιστική (Σαββάτο 15 Οκτωβρίου ..ωρα 16:30 μ.μ)

 

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ
15/10/16 16:30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ  Σ.
15/10/16 16:30 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΖΗΡΔΑΣ  Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α.
15/10/16 16:30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ  Π.
15/10/16 16:30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Δ. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι.
15/10/16 16:30 ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  MATAIOYTAI    
15/10/16 16:30 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Π. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ.
15/10/16 16:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ.
15/10/16 16:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΓΚΟΝΤΕ  Α. ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε.

 

 

 

 

 

Β ΕΠΣ Δράμας 

 

1ος όμιλος ...3η αγωνιστική (Κυριακή 16 Οκτωβρίου ....ωρα   16:30 μ.μ.)

 

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΒΟΗΘΟΣ
16/10/16 16:30 Κ.ΑΓΡΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ.
16/10/16 16:30 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
16/10/16 16:30 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ  Α. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π.
16/10/16 16:30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Δ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ  Χ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ Π.
16/10/16 16:30 ΚΥΡΓΙΩΝ  ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. ΜΠΥΡΟΣ  Θ.
16/10/16 16:30 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α.
16/10/16 16:30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  Γ. Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ   Σ.

 

 

 

 

 

 

 

Β ΕΠΣ Δράμας 

 

2ος όμιλος ...3η αγωνιστική (Κυριακή 16 Οκτωβρίου ....ωρα   16:30 μ.μ.)

 

 

 ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ
16/10/2016 16:30 Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ  Γ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ.
16/10/2016 16:30 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ  Ε.
16/10/2016 16:30 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ  Α. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.
16/10/2016 16:30 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Π. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ  Ρ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι.
16/10/2016 16:30 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΛΟΥΤΣΚΑΣ  Κ.
16/10/2016 16:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ.
16/10/2016 16:30 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΓΚΟΝΤΕ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2016 08:02

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.