Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 07 Οκτωβρίου 2016 15:19

Οι διαιτητές των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας το Σαββάτο 8 Οκτωβρίου 2016 !

Γράφτηκε από τον

 

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το Σαββάτο 8 Οκτωβρίου καθώς απο την επομένη ισχύει η λήξη αδειοδοτήσεως των γηπεδικών εγκαταστάσεων.....

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Α΄ΕΠΣ Δράμας / 2η αγωνιστική (Σαββάτο  8 Οκτωβρίου 2016 ----ωρα  16:45 μ.μ.)

 

 

 

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
8/10/2016 16:45 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΟΤΣΑΝΗΣ   Κ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ  Ρ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
8/10/2016 16:45 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
8/10/2016 16:45 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
8/10/2016 15:30 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ  Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
8/10/2016 16:45 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
8/10/2016 16:45 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ  Β. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
8/10/2016 16:45 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ  Π. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
8/10/2016 16:45 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β΄ΕΠΣ Δράμας - 1ος όμιλος  / 2η αγωνιστική (Σαββάτο  8 Οκτωβρίου 2016 ----ωρα  16:45 μ.μ.)

 

 

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
08/10/16 14:30 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/10/16 16:30 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ  Σ. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ  Ε.  ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/10/16 14:30 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ  Π. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/10/16 14:30 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  Γ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/10/16 16:30 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/10/16 16:30 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ MATAIOYTAI      
08/10/16 14:30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Δ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ  Χ. ΜΠΥΡΟΣ  Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

 

 

 

 

Β΄ΕΠΣ Δράμας - 1ος όμιλος  / 2η αγωνιστική (Σαββάτο  8 Οκτωβρίου 2016 ----ωρα  16:45 μ.μ.)

 

 

 

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
08/10/16 16:30  ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/10/16 16:30  ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΛΟΥΤΣΚΑΣ  Κ. ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ. Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ   Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/10/16 16:30  ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/10/16 16:30  ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/10/16 16:30  Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/10/16 14:30  ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΓΚΟΝΤΕ  Α. ΒΑΡΣΑΜΗΣ  Χ. ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/10/16 16:30  ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 07 Οκτωβρίου 2016 15:27

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.