Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 08 Νοεμβρίου 2013 15:53

Οι διαιτητες της ΕΠΣ Δράμας το σαββατοκύριακο 9 και 10 Νοεμβρίου

Γράφτηκε από τον

Τελικά πρωτάθλημα θα έχουμε μονο στην μεγάλη κατηγορία της ΕΠΣ Δράμας καθώς και στα παιδικά πρωταθλήματα , μετά την απόφαση της Ένωσης να αναβάλλει τα πρωταθλήματα της Β΄και Γ΄κατηγορίας (λόγω της γνωστής υπόθεσης με τις αδειοδοτήσεις των γηπέδων).

Η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων  και οι οποίοι είναι οι εξής :

 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  (8η αγωνιστικη -  Σαββάτο 9  Νοεμβρίου   2013        ωρα  15:00 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
09/11/13 15.00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
09/11/13 15.00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ        Κ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ         Κ. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ       Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
09/11/13 15.00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΧΑΣΙΩΤΗΣ           Ε. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ        Ζ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ    Γ. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ         Π.
09/11/13 15.00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ      Θ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ   Σ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ    Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
09/11/13 15.00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ       Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         Σ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ           Κ. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ   Π.
09/11/13 15.00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΖΗΡΔΑΣ                Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
09/11/13 15.00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ   Α. ΚΑΡΝΕΖΟΣ           Κ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ       Ι.
09/11/13 15.00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ   Γ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ   Α. ΜΠΥΡΟΣ             Θ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ       Χ.
                 
                 
                 
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 2001-2002      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
10/11/13 11:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ       Σ.      
10/11/13 11:00 Κ.ΑΓΡΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ         Π.      
10/11/13 11:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ      Β.      
09/11/13 10:30 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ      Γ.      
10/11/13 11:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ     Κ.      
10/11/13 11:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ           Χ.      
10/11/13 11:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ         Γ.      
10/11/13 11:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ    Κ.      
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 1999-2000      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
09/11/13 11:00 AΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ    Ε.      
09/11/13 11:00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ           Ν.      
09/11/13 11:00 Κ.ΑΓΡΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ        Π.      
09/11/13 11:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ      Β.      
09/11/13 11:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    Λ.      
09/11/13 11:00 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ MATAIOYTAI      
09/11/13 11:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Γ.      
09/11/13 11:00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ            Ι.      
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 08 Νοεμβρίου 2013 15:53

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.