Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 31 Οκτωβρίου 2013 20:11

Οι διαιτητες της 6ης αγωνιστικής στην Γ εθνική !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινωθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 6ης αγωνιστικής σε όλους τους ομίλους της Γ΄εθνικης .

Τον αγώνα της Δόξας Πετρούσας με αντίπαλο τον Αγροτικό Αστέρα θα διευθύνει ο κ. Σιδηροπουλος του Σ.Δ.Πελλας.

Αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Έβρος Σουφλίου – ΠΑΟ Κοσμίου

Γκουγκούδης, Γκαϊνταντζής, Καμπούρης (Σερρών)

Άρης Ακροποτάμου – Εθνικός Αγιονερίου

Κετεσίδης, Σάββας, Αναστασιάδης (Σερρών)

Πανσερραϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Κωνσταντινίδης, Καμπερίδης, Μηναδάκης (Καβάλας)

Διγενής Λακκώματος – Ορφέας Ελευθερούπολης

Δραγούσης, Νικηφορίδης (Κιλκίς), Ταταρίδης (Μακεδονίας)

Αγροτικός Αστέρας – Δόξα Πετρούσας

Σιδηρόπουλος, Δεμερτζής, Κουπαράνη (Πέλλας)

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Μουδανιά

Κουκουλάς, Αϊναλής, Συμεωνίδης (Μακεδονίας)

Κιλκισιακός – Μακεδονικός

Κατής (Φλώρινας), Ξενακίδης (Κοζάνης), Δημόπουλος (Φλώρινας)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Νέστος Χρυσούπολης

Τσιμεντερίδης, Παπαδόπουλος, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΛ – Πυρσός Γρεβενών

Παπαργυρίου, Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός

Μάντζιος, Κόλλιας, Αντωνίου (Ηπείρου)

Καμπανιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Βρέσκας, Γιάντσης, Παπαδάκης (Ημαθίας)

Όλυμπος Κέρκυρας – Κάστορας

Ρίππης, Τσόγκας, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)

Καστοριά – Πρέβεζα

Μελτζανίδης, Μαλούτας, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Δόξα Κρανούλας – Δόξα Πενταλόφου

Δροβατζήκας, Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

Οδυσσέας Κορδελιού – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Οικονόμου, Χριστάκογλου, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Πυργετός – Τρίκαλα

Κοεμτζίδης, Λαφαντζής (Πιερίας), Χαρισμανίδης (Δωδεκανήσου)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ρήγας Φεραίος

Μαστοροδήμος, Καρακώστας, Τσάπραζης (Λάρισας)

Αχιλλέας Δομοκού – Κύμη

Σχίζας, Μπάμπας, Λυμπερόπουλος (Αθηνών)

Μαχητής Τερψιθέας – Λευκάδια

Κρητικός, Τριάντος, Κόκκαλης (Θεσσαλίας)

Αμπελωνιακός – Α.Ο. Καρδίτσας

Μυριούνης, Μπιντής (Καστοριάς), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Νάουσα – Μακροχώρι

Σελεμίδης, Δεμερτζής, Κεσίσογλου (Πέλλας)

Χαλκίδα – Δωτιέας Αγιάς

Φωτόπουλος, Καραγιαννίδης, Λιαμπότης (Αθηνών)

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Κόρινθος

Στεφάνου (Θεσπρωτίας), Ράπτη, Μωυσιάδης (Ηπείρου)

Αχαϊκή – Δόξα Νέας Μανωλάδας

Χαλδαίος, Κορωνιός, Νιδριώτης (Αθηνών)

Α.Ε. Ερμιονίδας – Μεσσηνιακός

Γκάμαρης, Τσιλιπάνος, Κορτέσης (Αθηνών)

Παναργειακός – Α.Ε. Μεσολογγίου

Μαρκαντωνάτος, Λάττας (Ηλείας), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

Καλαμάτα – Παναρκαδικός

Τσιρώνης, Κακατσίδης, Αντωνόπουλος (Αιτωλ/νίας)

Άρης Αιτωλικού – Πανναυπλιακός

Αθανασίου, Σαρλής, Γαρδικιώτης (Άρτας)

ΠΑΟ Βάρδας – Ατρόμητος Λάππα

Γκοβέσης, Τριανταφύλλου, Γεωργακόπουλος (Αρκαδίας)

ΠΦΟ Πανόπουλου – Εθνικός Σαγέικων

Ψηλοπαναγιώτης (Μεσσηνίας), Σταματάκος, Παυλέρου (Λακωνίας)

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ρούβας – Εθνικός Αστέρας

Μπερτάκης, Αναστασάκης, Πετεινάτος (Χανίων)

Τράχωνες – Ολυμπιακός Λαυρίου

Ζαράνης (Κυκλάδων), Χαλβατζάκος (Πειραιά), Αρμακόλας (Κυκλάδων)

Ατρόμητος Πειραιά – Μύκονος

Μάλαμας, Ρούντος, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)

Κισσαμικός – Πεύκη

Σταυρουλάκης, Κοκμοτός, Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου)

Προοδευτική – Ατσαλένιος

Τσουκαλάς, Μπατζιόπουλος, Γιαννόπουλος (Αθηνών)

Νέα Ιωνία – Πανελευσινιακός

Μανούχος (Αργολίδας), Χαραλαμπόπουλος, Γκριτζέπης (Αρκαδίας)

Δόξα Βύρωνα – Ιωνικός

Μακρυπόδης, Τσιρίνης, Οικονόμου (Αχαΐας)

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Βάρης – Ερμής Ζωνιανών

Μάγειρας, Περιβολάρης, Παντελάκης (Εύβοιας)

Θύελλα Ραφήνας – Α.Ο. Περιστερίου

Λαμπαδαρίου, Κουτσουμπού, Γιαννίκος (Πειραιά)

ΠΑΟ Κρουσώνα – Κηφισιά

Ούτας, Κανελάκης, Μαραγκουδάκης (Χανίων)

Μανδραϊκός – Άγιος Νικόλαος

Τζουανόπουλος, Γκοτσόπουλος (Αχαΐας), Μανούρας (Τρικάλων)

Ηλυσιακός – Αιγάλεω

Νταούλας, Βασιλάκης, Σκούρας (Αθηνών)

Πανναξιακός – Ηρόδοτος

Δημητρόπουλος, Ντζουροπάνος, Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)

ΑΕΚ – Τριγλία Ραφήνας

Ψυχούλας, Φίλος, Πριόνας (Εύβοιας)

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 31 Οκτωβρίου 2013 20:11

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.