Oragiaspor-dramas.gr

Τρίτη, 29 Οκτωβρίου 2013 16:55

Οι διαιτητες του κυπέλλου Ελλάδος

Γράφτηκε από τον

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς που ορίστηκαν να διευθύνουν τους επαναληπτικούς της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας που θα διεξαχθούν στις 30-31/10.

Ο Δραμινός Γιώργος Κύζας  ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα Πανθρακικού - Νίκης Βόλου.


Αναλυτικά οι ορισμοί:

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/10

Δημοτικό Αιγινίου

Αιγινιακός-ΠΑΣ Γιάννινα (15.00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

ΒΟΗΘΟΙ: Χαδήμογλου, Πάτρας (Μακεδονίας)

 

ΔΑΚ Κομοτηνής

Πανθρακικός-Νίκη Βόλου (15.30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κύζας (Δράμας)

ΒΟΗΘΟΙ: Θανασακούδης (Μακεδονίας), Σίπκας (Πέλλας)

 

Γήπεδο Λιβαδειάς

Λεβαδειακός-Αστέρας Μαγούλας (15.30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Λαμπρόπουλος (Ηλείας)

ΒΟΗΘΟΙ: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Σταθόπουλος (Ηλείας)

 

Μ.Γ.Σ.  Απόλλωνα Καλαμαριάς

Απόλλων 1926-Πανιώνιος (15.30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

ΒΟΗΘΟΙ: Χαρίσης (Γρεβενών), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

 

Δημοτικό Καρδίτσας

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΑΟΚ (20.30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

ΒΟΗΘΟΙ: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου)

 

Δημοτικό Άμφισσας

Φωκικός-Ολυμπιακός (20.30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παπαπέτρου (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΙ: Ελευθερίου (Αθηνών), Καμπούρης (Εύβοιας)

 

ΠΕΜΠΤΗ 31/10

Δημοτικό Καλλονής

Καλλονή-Πιερικός (14.30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Παππάς (Αθηνών)

ΒΟΗΘΟΙ: Καρατζίκας, Τσολάκης (Αθηνών)

 

Δημοτικό Περιβολίων

ΑΟ Χανιά-Αστέρας Τρίπολης (15.30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)

ΒΟΗΘΟΙ: Δημητριάδης, Μερκενίδης (Μακεδονίας)

 

Δημοτικό Βέροιας

Βέροια-Ηρακλης Ψαχνών (15.30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Αρετόπουλος (Τρικάλων)

ΒΟΗΘΟΙ: Τάτσης (Ηπείρου), Κούλα (Ξάνθης)

 

Γήπεδο Παναιτωλικού

Παναιτωλικός-Κέρκυρα (15.30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σελίμος (Λακωνίας)

ΒΟΗΘΟΙ: Λάμιας, Παν. Σερεμέτης (Μεσσηνίας)

 

«Θ. Βαρδινογιάννης»

ΟΦΗ-Καλλιθέα (18.00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιαννουλάκης (Χανίων)

ΒΟΗΘΟΙ: Κουρομπίλια, Παστρώμας (Δυτ. Αττικής)

 

SKODA Ξάνθη arena»

Ξάνθη-Ηρακλής (18.00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δελφάκης (Αρκαδίας)

ΒΟΗΘΟΙ: Αναστασόπουλος, Πετρόπουλος (Αρκαδίας)

 

«Κ. Βικελίδης»

Άρης-Ολυμπιακός Βόλου (20.30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

ΒΟΗΘΟΙ: Γκάγκας (Λάρισας), Ευθυμιάδης (Πιερίας)

 

Δημοτικό Περιστερίου

Ατρόμητος-Φωστήρας (20.30)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)

ΒΟΗΘΟΙ: Γουργιώτης (Φθιώτιδας), Γεωργαράκος (Αθηνών)

Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 29 Οκτωβρίου 2013 16:55

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.