Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 26 Φεβρουαρίου 2016 14:46

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 27 και 28 Φεβρουαρίου !!!!

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  27 και 28  Φεβρουαριου 2016 με ώρα έναρξης στις 15:30 μ.μ.  ......για τελευταία φορά αφού απο το επόμενο σαββατοκύριακο 5 και 6 Μαρτίου η ώρα έναρξης αλλάζει και πλέον οι αγώνες θα αρχίζουν στις 16:00 μ.μ. 

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              23η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο   27    Φεβρουαρίου   2016    ώρα   15:30 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
27/02/16 15:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
27/02/16 15:30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
27/02/16 15:30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ  Χ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
27/02/16 15:30 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Π. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
27/02/16 15:30 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε. ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
27/02/16 15:30 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΜΠΥΡΟΣ  Θ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ  Π. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
27/02/16 15:30 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
27/02/16 15:30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ  Π. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ΟΜΙΛΟΣ   23η     αγωνιστικη  (  Κυριακή    28    Φεβρουαρίου     2016     ωρα     15:30 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
28/02/16 15:30 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ  Χ. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/16 15:30 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ  Γ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Π. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/16 15:30 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/16 15:30 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. ΖΑΧΑΡΗ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/16 15:30 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ  Α. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/16 15:30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ  Α. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/16 15:30 ΔΗΜ.ΣΤ.ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ. ΚΑΤΣΑΝΗΣ  Η. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ΟΜΙΛΟΣ   21η    αγωνιστικη  (  Κυριακή   28      Φεβρουαριου     2016    ωρα     15:30  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
28/02/16 15:30 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/16 15:30 ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/16 15:30 Κ.ΒΡΥΣΗΣ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ  Π. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/16 15:30 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/16 15:30 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Δ. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ Ρ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/16 15:30 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ε. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ  Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/16 15:30 ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2001-2002   (15η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
27/02/16 10.45 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ.
27/02/16 10.45 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.
27/02/16 10.45 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ  Π.
27/02/16 10.45 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2003-2004   (16η αγωνιστική ) 
28/02/16 10.45 ΦΙΛΙΠΠΟΥ  Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.
28/02/16 10.45 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ  Ρ.
28/02/16 10.45 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ  Π.
28/02/16 10.45 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Κ.
28/02/16 10.45 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι.
28/02/16 10.45 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.
28/02/16 10.45 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ.
28/02/16 10.45   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2005-2006   (15η αγωνιστική ) 
27/02/16 12.30 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ.
28/02/16 12.30 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ.
28/02/16 12.30 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ Γ.
28/02/16 12.30 ΦΤΕΛΙΑΣ Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΖΑΧΑΡΗ  Μ.
28/02/16 12.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ.
28/02/16 12.30 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.
28/02/16 12.30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι.
28/02/16 12.30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.
28/02/16 12.30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.
28/02/16 12.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.