Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2013 13:04

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτο το σαββατοκύριακο 19 και 20 Οκτωμβρίου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των αγώνων των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 19 και 20 Οκτωμβρίου.

ΠΡΟΣΟΧΗ : Είναι το τελευταίο σαββατοκύριακο που οι αγώνες αρχίζουν στις 4 μ.μ. , αφού απο το επόμενο σαββατοκύριακο υπάρχει αλλαγή ώρας και θα ξεκινούν στις 3 μ.μ. !!!!!

 

 

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  (7η αγωνιστικη -  Σαββάτο  19 Οκτωμβρίου 2013        ωρα  16:00 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
19/10/13 16:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
19/10/13 16:00 ΠΑΛΙΟ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ    Ν. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ  Θ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Ν. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
19/10/13 16:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ            Π. ΒΑΡΛΑΜΗΣ             Β. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ       Ζ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
19/10/13 16:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ           Θ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ            Δ. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ          Α. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
19/10/13 16:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ          Θ. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ           Α. ΤΣΑΚΙΡΗΣ                 Κ. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ Γ.
19/10/13 16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΧΑΣΙΩΤΗΣ                Ε. ΛΑΦΑΖΑΝΗ            Μ. ΚΕΛΙΔΗΣ                  Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
19/10/13 16:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ          Γ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Β. ΖΗΡΔΑΣ                  Α. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
19/10/13 16:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ               Κ. ΚΑΡΝΕΖΟΣ               Κ. ΜΙΜΑΝΗΣ            Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     --  1ος ομιλος   (5η αγωνιστικη -  Κυριακή  20   Οκτωμβρίου 2013        ωρα  16:00 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
20/10/13 16:00 ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ            Θ. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ               Α. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ       Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
20/10/13 16:00 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ             Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ      Α. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ              Γ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
20/10/13 16:00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ            Χ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ              Π. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ       Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
20/10/13 16:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ        Ν. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ           Π. ΚΑΡΝΕΖΟΣ                 Κ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ   Ι.
20/10/13 16:00 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ                 Α. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ       Μ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ        Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Ε.
20/10/13 16:00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ                      Χ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ                Δ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ      Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
20/10/13 16:00 ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ             Θ. ΜΙΜΑΝΗΣ                 Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       Λ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     --  2ος ομιλος   (5η αγωνιστικη -  Κυριακή  20   Οκτωμβρίου 2013        ωρα  16:00 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
20/10/13 16:00 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΧΑΣΙΩΤΗΣ                  Ε. ΒΑΡΣΑΜΗΣ            Χ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ          Ζ. ΔΑΝΤΗΣ Ι.
20/10/13 16:00 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ                 Π. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ      Κ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ            Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
20/10/13 16:00 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ            Γ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           Σ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ               Ι. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
20/10/13 16:00 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ     Ν. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ         Ν. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
20/10/13 16:00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ.  ΓΚΟΤΖΑΡΙΔΗΣ          Β. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ          Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
20/10/13 16:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Μ.ΑΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ              Γ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ            Π. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ Π.
20/10/13 16:00 Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ           Β. ΛΑΦΑΖΑΝΗ            Μ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ      Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
 Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     --    (4η αγωνιστικη -  Κυριακή  20   Οκτωμβρίου 2013        ωρα  11:30 π.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
20/10/13 11:30 ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ        Β. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ         Δ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ             Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
20/10/13 11:30 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ              Γ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ   Α. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ    Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
20/10/13 11:30 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΖΗΡΔΑΣ                    Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ   Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
                 
                 
                 
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 2001-2002      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
20/10/13 11.00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α.      
20/10/13 11.00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ           Χ.      
20/10/13 11.00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ          Ν.      
20/10/13 11.00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ          Β.      
20/10/13 11.00 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ     Σ.      
20/10/13 14.15 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ                  Κ.      
20/10/13 11.00 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο.ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ        Π.      
20/10/13 11.00 ΠΑΛΙΟ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΚΟΤΖΑΡΙΔΗΣ          Β.      
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 1999-2000      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
19/10/13 11.00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ.      
19/10/13 11.00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Β.      
19/10/13 11.00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ       Β.      
19/10/13 11.00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ    Ε.      
19/10/13 11.00 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ          Γ.      
19/10/13 11.00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ MATAIOYTAI      
19/10/13 11.00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ      
19/10/13 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ           Χ.      

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2013 13:04

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.