Oragiaspor-dramas.gr

Τετάρτη, 16 Οκτωβρίου 2013 19:39

Οι διαιτητες της 4ης αγωνιστικής στην Γ ΄ Εθνική

Γράφτηκε από τον

Ανακοινωθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 4ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής που θα διεξαχθούν την ερχόμενη Κυριακή 20 Οκτωμβρίου .

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

1ος ΟΜΙΛΟΣ


Πανσερραϊκός – ΠΑΟ Κοσμίου
Θεοδωρόπουλος , Δεμερτζής Χ., Δεμερτζής Ν. (Πέλλας)


Διγενής Λακκώματος – Άρης Ακροποτάμου
Θεολόγου, Κεσίσογλου, Κουπαράνη (Πέλλας)


Αγροτικός Αστέρας –Έβρος Σουφλίου
Τρεβλάς, Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)


Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Μηλιάδης, Λιάρης, Ταταρίδης (Μακεδονίας)


Κιλκισιακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων 
Σελεμίδης, Σίπκας (Πέλλας), Παρασίου (Ημαθίας)


Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ελευθερούπολης
Δραγάτης, Χριστακόγλου, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)


Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Πετρούσας

Κετεσίδης, Σάββας, Κωτούλας (Σερρών)


Μακεδονικός – Μουδανιά 
Παπαργυρίου, Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας)

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ


Καμπανιακός –Πυρσός Γρεβενών
Τρακαλιάνης, Καμπούρης, Κρυωνάς (Σερρών)


Όλυμπος Κέρκυρας – Εθνικός Φιλιππιάδας 
Τάσης, Μωυσιάδης, Ράπτη (Ηπείρου)


Καστοριά – Θεσπρωτός
Πάνος, Στεφούλης Μωυσιάδης (Γρεβενών)


Δόξα Κρανούλας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Καρατέρπος, Τζιουβάρας, Ιωαννίδης (Κοζάνης)


Οδυσσέας Κορδελιού – Κάστωρ
Υφαντίδης, Πεντζερετζής, Νικηφορίδης (Κιλκίς)


Κεραυνός Θεσπρωτικού – Κοζάνη 
Τσιρώνης, Κακατσίδης, Αντωνόπουλος (Αιτωλ/νίας)


Δόξα Πενταλόφου – Πρέβεζα 
Τζουμαλάκης, Γκαϊντατζής, Αναστασιάδης (Σερρών)

 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ


Αχιλλέας Δομοκού – Τρίκαλα 
Χαλβατζάκος, Τσιγγινές, Κόκκαλης (Θεσσαλίας)


Μαχητής Τερψιθέας – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Μανασής, Τζάνης, Κωτούλας (Τρικάλων)


Αμπελωνιακός – Πυργετός
Γρατσάνης, Νταλούκας, Μανούρας (Τρικάλων)


Νάουσα – Ρήγας Φεραίος
Βλιώρας, Μάνος, Νίκζας (Λάρισας)


Χαλκίδα – Λευκάδια 
Γκάμαρης. Βασιλάκης, Γιαννόπουλος (Αθηνών)


Δωτιέας Αγιάς – Α.Ο. Καρδίτσας
Συμεωνίδης, Λαφαντζής, Κύφος (Πιερίας)


Λαμία – Μακροχώρι
Αντωνίου, Χαρίτος, Νάρης (Αθηνών)

 

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ


Α. Ε. Ερμιονίδας – Κόρινθος 
Λαμπαδαρίου, Κουτσουμπού, Παπανδριόπουλος (Πειραιά)


Παναργειακός – Αχαϊκή
Ιωσηφίδης, Σκούρας, Καραγιαννίδης (Αθηνών)


Καλαμάτα – Α.Ε. Καραϊσκάκης
Mαρκαντωνάτος (Ηλείας), Σταματάκος, Παυλέρου (Λακωνίας)


Άρης Αιτωλικού – Δόξα Ν. Μανωλάδας
Ρούσσος – Μπεκερτζής, Κωνσταντίνου, Τσόγκας (Πρέβεζας)


ΠΑΟ Βάρδας – Μεσσηνιακός
Μανούχος, Νενεκούμης (Αργολίδας) Νίκα (Αρκαδίας)


ΠΦΟ Πανόπουλου – Α.Ε. Μεσολογγίου
Παπαδόπουλος, Αναγνωστόπουλος, Γκοτσόπουλος (Αχαΐας)


Εθνικός Σαγέικων – Παναρκαδικός
Κέκελος, Μπρεσιακάς, Σπυριδόπουλος (Αιτωλ/νίας)


Ατρόμητος Αχαΐας – Πανναυπλιακός
Ψηλοπαναγιώτης, Αθανασοπούλου, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

 

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ


Ατρόμητος Πειραιά – Εθνικός Αστέρας
Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας), Γουργιώτης, Δουλγεράκης (Ανατολικής Αττικής)


Κισσαμικός –Τράχωνες 
Μπινιχάκης, Πάγκαλος, Φινοκαλιώτης (Λασιθίου)


Προοδευτική –Ρούβας
Δημητρόπουλος, Φαρμάκης, Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)


Νέα Ιωνία –Ολυμπιακός Λαυρίου
Αγγελάκος, Δημογέροντας, Γεωργακόπουλος (Αρκαδίας)


Δόξα Βύρωνα – Πεύκη
Μιχελής, Χαλβατζάκος, Γιαννίκος (Πειραιά)


Ιωνικός –Ατσαλένιος
Κακριδής, Μπουρτζοβίτης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)


Γιούχτας –Πανελευσινιακός
Χρυσός, Κομισοπούλου, Κανελάκης (Χανίων)

 

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ


ΠΑΟ Κρουσώνα – Ερμής Ζωνιανών
Κασσελάκης, Καλφάκης, Αναστασάκης (Χανίων)


Μανδραϊκός – Θύελλα Ραφήνας
Χαλδαίος, Δεληθοδωρής, Κορτέσης (Αθηνών)


Ηλυσιακός – Αστέρας Βάρης
Μάρης (Δωδεκανήσου), Γκολές, Καλημέρης (Πειραιά)


Παναξιακός – Α. Ο. Περιστερίου
Ψυχούλας, Φίλος, Πριονάς (Εύβοιας)


ΑΕΚ – Άγιος Νικόλαος 
Κρητικός, Τασιόπουλος, Τριάντος (Θεσσαλίας)


Τριγλία Ραφήνας – Αιγάλεω 
Μακρυπόδης, Τσιρίνης, Οικονόμου (Αχαΐας)


Περαμαϊκός – Ηρόδοτος
Νταούλας, Γκαβέρας, Λυμπερόπουλος (Αθηνών)

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 16 Οκτωβρίου 2013 19:39

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.