Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 11 Οκτωβρίου 2013 15:05

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 12 και 13 Οκτωμβριου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  12 και 13 Οκτωμβρίου.

ΠΡΟΣΟΧΗ : Η ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΕ Α΄και Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 16:00 μ.μ.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  (6η αγωνιστικη -  Σαββάτο  12 Οκτωμβρίου 2013        ωρα  16:00 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
12/10/13 16:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
12/10/13 16:00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ   Γ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ         Ζ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ       Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
12/10/13 16:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ          Α. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ    Μ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ             Π. ΔΑΝΤΗΣ Ι.
12/10/13 16:00 ΔΟΞΑΤΟ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ           Κ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ              Ι. ΧΑΣΙΩΤΗΣ                 Ε. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
12/10/13 16:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ         Γ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ        Α. ΤΣΑΚΙΡΗΣ                Κ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ι.
12/10/13 16:00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ    Ν. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            Σ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
12/10/13 16:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ          Θ. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ           Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
12/10/13 16:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ           Α. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ        Γ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ          Δ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Ε.
 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     --  1ος ομιλος   (4η αγωνιστικη -  Κυριακή  13   Οκτωμβρίου 2013        ωρα  16:00 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
13/10/13 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΜΑΜΣΑΚΟΣ           Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ      Β. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ          Γ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
13/10/13 16:00 ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΚΕΛΙΔΗΣ                    Χ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ                    Κ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ         Π. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
13/10/13 16:00 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ               Γ. ΜΠΥΡΟΣ                    Θ. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ             Δ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
13/10/13 16:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ            Β. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ     Σ. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ             Ν. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
13/10/13 16:00 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ          Θ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ         Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
13/10/13 16:00 ΠΑΛΙΟ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΒΑΡΛΑΜΗΣ                Β. ΛΑΦΑΖΑΝΗ               Μ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ       Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
13/10/13 16:00 ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ            Α. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ       Ζ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ      Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     --  2ος ομιλος   (4η αγωνιστικη -  Κυριακή  13   Οκτωμβρίου 2013        ωρα  16:00 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
13/10/13 16:00 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ      Η. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ      Κ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ           Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
13/10/13 16:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ          Θ. ΜΙΜΑΝΗΣ               Α. ΚΑΡΝΕΖΟΣ              Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
13/10/13 16:00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΣΙΑΜΑΝΗΣ             Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ     Α. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ       Β. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ Π.
13/10/13 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ            Κ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ            Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ   Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
13/10/13 16:00 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ             Π. ΓΚΟΤΖΑΡΙΔΗΣ         Β. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ             Δ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
13/10/13 16:00 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ          Χ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ         Π. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ    Ε. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ Γ.
13/10/13 16:00 Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ    Ν.  ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ   Α. ΒΑΡΣΑΜΗΣ              Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
 Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     --    (4η αγωνιστικη -  Κυριακή  13   Οκτωμβρίου 2013        ωρα  11:30 π.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
13/10/13 11:30 ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ         Θ. ΜΠΥΡΟΣ                  Θ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ          Π. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
13/10/13 11:30 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ       Ρ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ    Μ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ    Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
13/10/13 11:30 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ           Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     Λ. ΣΙΑΜΑΝΗΣ           Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
                 
                 
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 1999-2000      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
12/10/13 11.00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Χ.      
12/10/13 11.00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ Ρ.      
12/10/13 11.00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Β.      
12/10/13 11.00 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ Ι.      
12/10/13 11.00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ.      
12/10/13 11.00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ Γ.      
12/10/13 11.00 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.      
12/10/13 11.00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ      
                 
                 
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 2001-2002      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
13/10/13 11.00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ      
13/10/13 11.00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ        ΖΩΗ      
13/10/13 11.00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      
13/10/13 11.00 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ζ.      
13/10/13 11.00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.      
13/10/13 11.00 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.      
13/10/13 11.00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΒΑΡΣΑΜΗΣ X.      
13/10/13 11.00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α.      

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.