Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 10 Οκτωβρίου 2013 19:54

Οι διαιτητές στην 2η αγωνιστική του κυπέλλου της Γ΄εθνικής

Γράφτηκε από τον

 Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων της 2ης αγωνιστικής στο κύπελλο της Γ΄εθνικής που θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 13 Οκτωμβρίου.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :


1ος όμιλος

 

Ορφέας Ελευθερούπολης – ΠΑΟ Κοσμίου 
Καλατζίδης. Χατζηνάκος, Ζήρδας (Δράμας)

Διγενής Λακκώματος – Δόξα Πετρούσας
Τρακαλιάνης, Αναστασιάδης, Κρυώνας (Σέρρες)

Αρης Ακροποτάμου – Κιλκισιακός
Κουμπαράκης, Δημητριάδης, Χατζής (Θράκης)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αγροτικός Αστέρας
Βρέσκας, Μαλούτας, Παπαδάκης (Ημαθίας)

 

2ος όμιλος

Οδυσσέας Κορδελιού – Κοζάνη
Οικονόμου, Χριστάκογλου, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 
Πούργας, Βλάσσης, Γραικός (Κέρκυρας)

Καμπανιακός – Καστοριά
Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

Δόξα Πενταλόφου – ΑΕΛ
Παπαργυρίου, Γιαμούζης, Θεοδώρου (Πιερίας)

 

3ος όμιλος

Τρίκαλα – Χαλκίδα
Κρητικός, Τριάντος, Τασιόπουλος (Θεσσαλίας)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Μαχητής Τερψιθέας
Τεβεκέλης, Παπαδόπουλος, Τσαγγάρη (Μακεδονίας)

Λευκάδια – Κύμη
Μπουμαρσόπουλος, Γκαρέλης, Τσαπράζης (Λάρισας)

Αμπελωνιακός – Ρήγας Φεραίος
Τίκας Τρ. (Ευρυτανίας), Καραγιάννης (Φθιώτιδας), Τίκας Δ. του Χρ. (Καρδίτσας)

 

4ος όμιλος

Μεσολόγγι – Καλαμάτα
Μιχαηλίδης, Φλώτσιος Ι., Φλώτσιος Θ. (Βοιωτίας)

ΑΕ Καραϊσκάκης – ΠΦΟ Πανόπουλου
Γκιάφης, Πυλαρινός, Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας)

Ατρόμητος Αχαΐας – ΠΑΟ Βάρδας
Γιαννόπουλος, Γεωργακόπουλος, Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

Εθνικός Σαγέικων – Μεσσηνιακός
Κούλης, Πήττας, Λάττας (Ηλείας)

 

5ος όμιλος

Κισσαμικός – Ατσαλένιος
Σταυρουλάκης, Κοκμοτός, Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου), Παπαδάκης (Λασιθίου)

Ολυμπιακός Λαυρίου – Νέα Ιωνία
Δημητρόπουλος, Οικονόμου, Μαντής (Δυτ. Αττικής), Τρίκας (Εύβοιας)

Τράχωνες – Πανελευσινιακός
Μπλούνας, Δουδούμης, Δόσκορης (Φθιώτιδας), Βούλγαρης (Πειραιά)

Ιωνικός – Ρούβας
Βράκας, Ρούμπης, Κωνστάντιος (Εύβοιας), Βελλιώτης (Αθηνών)

 

6ος όμιλος

Μανδραϊκός – Αστέρας Βάρης
Κυριακόπουλος, Αργυρός, Γιαννουγλίδης (Αθηνών), Αγαδάκος (Πειραιά)

Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας
Ζαράνης, Αρμακόλας (Κυκλάδων), Παπανδριόπουλος (Πειραιά), Θεοδωρόπουλος (Αθηνών)

Αγιος Νικόλαος – Κηφισιά
Κασσελάκης, Μαραγκουδάκης, Κομισοπούλου (Χανίων), Μαστορίδης (Ηρακλείου)

Ηλυσιακός – ΑΕΚ
Γαβρίλης, Μπατζιόπουλος, Τσιλιπάνος (Αθηνών), Φλώτσιος (Βοιωτίας)

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 10 Οκτωβρίου 2013 19:54

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.