Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 04 Οκτωβρίου 2013 12:06

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 5 και 6 Οκτωμβρίου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δραμας , οι ορισμοί των διαιτητων των αγώνων των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  5 και 6 Οκτωμβρίου .

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξης :

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  (5η αγωνιστική  -   Σαββάτο  5 Οκτωμβρίου 2013     ωρα  16:30 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
05/10/13 16.30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ  ΒΩΛΑΚΑ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
05/10/13 16.30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ           Θ. ΒΑΝΤΣΗΣ              Ι. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ Γ.
05/10/13 16.30 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ  ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ            Θ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         Σ.    ΜΙΜΑΝΗΣ          Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
05/10/13 16.30 ΠΑΛΙΟ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ            Κ. ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ            Π. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ       Γ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
05/10/13 16.30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ          Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗ           Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
05/10/13 16.30 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ     Α. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ   Ζ. ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ         Γ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Ε.
05/10/13 16.30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΑΛΑΤΖΙΔΗΣ          Σ. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ           Α. ΖΗΡΔΑΣ                 Α. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ Π.
05/10/13 16.30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ    Ν. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ   Α. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ      Θ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χ.
                 
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ   /  1ος όμιλος  (3η αγωνιστική  -   Κυριακη  6  Οκτωμβρίου 2013     ωρα  16:30 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
06/10/13 16.30 ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ      Η. ΛΑΦΑΖΑΝΗ            Μ. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ    Ζ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
06/10/13 16.30 ΔΗΜ.ΣΤ.ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΒΑΡΛΑΜΗΣ            Β. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ   Μ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
06/10/13 16.30 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ           Γ. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ         Δ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ            Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
06/10/13 16.30 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ        Β. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ           Π. ΚΑΡΝΕΖΟΣ               Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
14/09/13 16.30 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ                 Χ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   Ε. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ       Β. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
06/10/13 16.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Ν. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ        Ζ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ          Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
06/10/13 16.30 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ          Α. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ        Γ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ           Μ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ι.
                 
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ   /  2ος όμιλος  (3η αγωνιστική  -   Κυριακη  6  Οκτωμβρίου 2013     ωρα  16:30 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
06/10/13 16.30 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ       Ρ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ       Π. Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ      Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
06/10/13 16.30 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΧΑΣΙΩΤΗΣ           Ε. ΒΑΡΣΑΜΗΣ        Χ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
06/10/13 16.30 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ      Α. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ     Ν. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
06/10/13 16.30 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ       Θ. ΖΗΡΔΑΣ                Α. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ          Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
06/10/13 16.30 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ      Α. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
06/10/13 16.30 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Α. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ε. ΔΑΝΤΗΣ Ι.
06/10/13 16.30 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ         Κ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
                 
 Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ   (3η αγωνιστική  -   Κυριακη  6  Οκτωμβρίου 2013     ωρα  11:30 μ.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
06/10/13 11.30 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ      Α. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ       Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
06/10/13 11.30 ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ Α. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ          Μ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
6/10/13 16.30 ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ        Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.