Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 03 Οκτωβρίου 2013 15:16

Οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής σε όλους τους ομίλους της Γ΄εθνικής !

Γράφτηκε από τον

 

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές που ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες της 3ης αγωνιστικής στην Γ΄εθνική .

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τους διαιτητές των αγώνων σε όλους τους ομίλους της  Γ΄ Εθνικής....


1ος όμιλος

ΠΑΟ Κοσμίου – Διγενής Λακκώματος
Τζουμαλάκης, Ζιγκερίδης, Αναστασιάδης (Σερρών)

Πανσερραϊκός – Αγροτικός Αστέρας
Σελεμίδης, Κεσίσογλου, Κουπαράνη (Πέλλας)

Αρης Ακροποτάμου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Λυμπούδης, Συμεωνίδης, Ντόντης (Μακεδονίας)

Εβρος Σουφλίου – Κιλκισιακός
Κωνσταντινίδης, Λάζαρης, Μηναδάκης (Καβάλας)

Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Κατής, Δημόπουλος, Δεμερτζής (Πέλλας)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Νέστος Χρυσούπολης
Οικονόμου, Γούτας, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Ορφέας Ελευθερούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Κυριαζίδης, Λιώλιας, Βασιλόπουλος (Έβρου)

Μουδανιά – Δόξα Πετρούσας
Τσαλουχίδης, Ναλμπάντης, Νικηφορίδης (Κιλκίς)

 

2ος όμιλος

Πυρσός Γρεβενών – Όλυμπος Κέρκυρας
Μπαϊραμίδης, Τσιάμπαζης, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Καστοριά
Τσιρώνης, Σπυριδόπουλος, Μπρέσιακας (Αιτωλοακαρνανίας)

ΑΕΛ – Δόξα Κρανούλας
Κρητικός, Τριάντος, Κόκκαλης (Θεσσαλίας)

Θεσπρωτός – Οδυσσέας Κορδελιού
Κολύτας, Στόικος, Γραικός (Κέρκυρας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κεραυνός Θεσπρωτικού
Μαλλιώρας, Τίκας Δ., Βογιατζής (Καρδίτσας)

Κάστορας – Οδυσσέας Κορδελιού
Μαρόπουλος, Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

Πρέβεζα – Κοζάνη
Στεφάνου (Θεσπρωτίας), Κόλλιας, Αντωνίου (Ηπείρου)

 

 

3ος όμιλος

Τρίκαλα – Μαχητής Τερψιθέας
Τζοβάρας, Καραγιάννης (Φθιώτιδας), Μπούνος (Φωκίδας)

Αχιλλέας Δομοκού – Αμπελωνιακός
Μάγειρας, Παντελάκης, Περιβολάρης (Εύβοιας)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Νάουσα
Γκορτσίλας, Αϊνάλης, Ταταρίδης (Μακεδονίας)

Ρήγας Φεραίος – Χαλκίδα
Τζήλος, Παπαδημητρίου, Γεωργίου (Λάρισας)

Κύμη – Δωτιέας Αγιάς
Μανιώτης (Ανατ. Αττικής), Σοφός, Φλώτσιος (Βοιωτίας)

Λευκάδια – Λαμία
Μυριούνης (Καστοριάς), Ρίγκος (Γρεβενών), Μπιντής (Καστοριάς)

Μακροχώρι – ΑΟ Καρδίτσας
Φωτιάδης, Σάββας, Κωτούλας (Σερρών)

 

 

4ος όμιλος

Κόρινθος – Παναργειακός
Παναγεωργίου, Ντάλλας, Σαμοΐλης (Αθηνών)

ΑΕ Ερμιονίδας – Καλαμάτα
Σφακιανάκης, Δόσης, Κουτσόγιαννος (Αθηνών)

Αχαϊκή – Αρης Αιτωλικού
Αστέρης, Σκούρτης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

ΑΕ Καραϊσκάκης – ΠΑΟ Βάρδας
Τόμπρος, Βλάσσης, Σκορδίλης (Κέρκυρας)

Δόξα Νέας Μανωλάδας – ΠΦΟ Πανόπουλου
Κωνσταντάκης, Σπανός, Γκαβέρας (Αχαΐας)

Μεσσηνιακός – Εθνικός Σαγέικων
Μακρής, Καραγεώργος, Νενεκούμης (Αργολίδας)

ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΦΟ Πανόπουλου
Ρούσσος-Μπεκερτζής, Γκαρτζονίκας, Τσόγκας (Πρέβεζας)

Πανναυπλιακός – Παναρκαδικός
Καρυοφίλλης, Καλημέρης, Γκολές (Πειραιά)

 

5ος όμιλος

Εθνικός Αστέρας – Κισσαμικός
Ρούσης, Τσίγγινες, Τασιόπουλος (Θεσσαλίας)

Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Ζαραβινός, Γιανουγλίδης, Κουντουρέλης (Αθηνών)

Τράχωνες – Νέα Ιωνία
Κόλλιας, Δαρσινός (Αργολίδας), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

Ολυμπιακός Λαυρίου – Δόξα Βύρωνα
Λαμπαδαρίου, Κουτσουμπού, Γιαννίκος (Πειραιά)

Μύκονος – Ιωνικός
Διαμαντόπουλος, Βεργέτης, Γκριντζέπης (Αρκαδίας)

Πεύκη – Γιούχτας
Μάλαμας, Γουργιώτης, Δουλγεράκης (Ανατ. Αττικής)

Πανελευσινιακός – Ατσαλένιος
Γκοβέσης, Νίκα, Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

 

6ος όμιλος

Ερμής Ζωνιανών – Μανδραϊκός
Μπινιχάκης, Πάγκαλος, Παπαδομετράκης (Λασιθίου)

ΠΑΟ Κρουσσώνα – Ηλυσιακός
Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Αναστασάκης, Πετεινάτος (Χανίων)

Θύελλα Ραφήνας – Πανναξιακός
Ανούσος, Σταματάκος, Παυλέρου (Λακωνίας)

ΑΟ Περιστερίου – ΑΕΚ
Βάτσιος, Κασσαβέτης, Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

Κηφισιά – Τριγλία Ραφήνας
Τσαγκαράκης (Ρεθύμνου), Κιούσης, Τίκας (Πειραιά)

Αγιος Νικόλαος – Περαμαϊκός
Σταυρουλάκης, Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)

Ηρόδοτος – Αιγάλεω
Ντοκάκης, Μαρνέζος, Καλφάκης (Χανίων)

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 03 Οκτωβρίου 2013 15:16

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.