Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 03 Οκτωβρίου 2013 19:26

Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής στην Β΄εθνική !

Γράφτηκε από τον

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές και βοηθούς για τα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής της Football League…τους οποίους και μπορείτε να δείτε παρακάτω...

 

Nότιος Όμιλος

Παρασκευή 4/10-18.00 ΟΤΕ TV

Δημοτικό Γυμναστήριο «Σ. Γιαλαμπίδης»

Φωστήρας - Αχαρναϊκός

Διαιτητής: Κουλούδης (Λέσβου)

Βοηθοί: Σγάντζος (Πειραιά), Κοτζαμανίδης (Πειραιά)

4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

Κυριακή 6/10-16.00

«Θ. Βαρδινογιάννης»

Επισκοπή - Ηρακλής Ψαχνών (15.30)

Διαιτητής: Ανδρονικίδης (Πειραιά)

Βοηθοί: Νικολακάκης (Ηρακλείου), Ζησιμόπουλος (Πειραιά)

4ος: Φουκάκης (Ηρακλείου)

 

Δημοτικό Περιβολίων

Χανιά - Φωκικός

Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)

Βοηθοί: Λιανδράκης (Ηρακλείου), Δανέζης (Αθηνών)

4ος: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)

 

Δημοτικό Αιγίου

Παναιγιάλειος - Βύζας Μεγάρων

Διαιτητής: Βρακάς (Ευβοίας)

Βοηθοί: Πασχαλίδης (Ευβοίας), Ρούμπης (Ευβοίας)

4ος: Κέκελος (Αιτ/νίας)

 

Δημοτικό Ελευσίνας

Αστέρας Μαγούλας - Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)

4ος: Γαβρίλης (Αθηνών)

 

Δημοτικό Πύργου

Πανηλειακός - Γλυφάδα

Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

Βοηθοί: Μπετσόγλου (Κορινθίας), Παπανικολάου (Κορινθίας)

4ος: Μακρυπόδης (Αχαΐας)

 

Δευτέρα 7/10-16.00 ΟΤΕ ΤV

«Γ. Λαμπράκης»

Καλλιθέα - Παναχαϊκή

Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)

Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Σαββόγλου (Δυτ. Αττικής)

4ος: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)

 

 

Bόρειος Όμιλος

 

 Κυριακή 6/10-16.00

Δημοτικό Ζακύνθου

Ζάκυνθος - Καβάλα

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Λάμιας (Μεσσηνίας), Σερεμέτης (Μεσσηνίας)

4ος: Κούλης (Ηλείας)

 

Β’ ΔΑΚ Κατερίνης

Βατανιακός - Κέρκυρα

Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Κελαζόγλου (Χαλκιδικής), Διαμάντης (Χαλκιδικής)

4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

 

Δημοτικό Μυλοτοόπου

Αναγέννηση Γιαννιτσών - Απόλλων Καλαμαριάς

Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Πετρόπουλος (Θεσσαλίας), Αναστασίου (Λάρισας)

4ος: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

 

Πανθεσσαλικό

Νίκη Βόλου – Τίρναβος (20.00-OTE TV)

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Βοηθοί: Κουρεντάς (Τρικάλων), Νταλούκας (Τρικάλων)

4ος: Τζοφώλης (Τρικάλων)

Δευτέρα 7/10-16.00

Γ.Σ. Δόξα Δράμας

Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Συμεωνίδης (Πιερίας)

Βοηθοί: Κύφος (Πιερίας), Καραμπούλας (Πιερίας)

4ος: Τερετίδης (Καβάλας)

Δημοτικό Αιγινίου

Αιγινιακός - Πιερικός

Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Τίκας (Θεσπρωτίας), Γεωργάκης (Ηπείρου)

4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)

Καυτανζόγλειο

Ηρακλής - Εθνικός Γαζώρου (18.00-OTE TV)

Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Λαφαντζής (Πιερίας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)

4ος: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 03 Οκτωβρίου 2013 19:26

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.