Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 24 Απριλίου 2015 14:38

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 25 και 26 Απριλίου !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 25 και 26 Απριλίου με ώρα έναρξης στις 17:00 μ.μ.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              30η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο    25       Απριλίου    2015    ώρα   17:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
25/04/15 17:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ    Π.             4ος ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ    Π. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ   Θ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   Ε.
25/04/15 17:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ  ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ     Θ. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ   Γ. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ   Π.
25/04/15 17:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ   Χ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ   Ι.
25/04/15 17:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ  ΔΟΞΑΤΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ     Α.              4ος ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ   Π. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ   Α. ΒΑΡΣΑΜΗΣ    Χ. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ   Π.
25/04/15 17:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ                    Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ   Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
25/04/15 17:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ  ΦΤΕΛΙΑΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ     Α.           ΓΚΟΝΤΕ   Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ  Α. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
25/04/15 17:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Α.Ε.  ΚΥΡΓΙΩΝ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ   Δ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
25/04/15 17:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ   Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ   Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ   Γ.
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     ΟΜΙΛΟΣ   ΑΝΟΔΟΥ     3η    αγωνιστικη  (  Κυριακή   26    Απριλίου     2015    ωρα     17:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
26/04/15 17:00 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ   Ν. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. ΛΑΦΑΖΑΝΗ   Μ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ι.
26/04/15 17:00 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ      Κ.            4ος ΧΑΣΙΩΤΗΣ   Ε. ΤΣΑΚΙΡΗΣ   Κ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ   Α. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   Σ.
26/04/15 17:00 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ   Ζ. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ   Ι.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2002-2003   (10η αγωνιστική )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
25/04/15 11.30 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2004-2005  (18η αγωνιστικη )   
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
28/04/15 17.00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α.
29/04/15 17.00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ    Γ.

 

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.