Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 27 Σεπτεμβρίου 2013 11:30

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας το σαββατοκύριακο 28 και 29 Σεπτεμβριου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα πραγματοποιηθούν αυτό το σαββατοκύριακο 28 και 29 Σεπτεμβρίου.

ΠΡΟΣΟΧΗ : Η ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ     16:30 μ.μ. !!!!

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
28/09/13 16:30 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
28/09/13 16:30 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ          
ΚΕΛΙΔΗΣ                
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ              
Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
28/09/13 16:30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΚΑΛΑΤΖΙΔΗΣ            
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ          
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ              
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
28/09/13 16:30 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ          
ΒΑΡΛΑΜΗΣ            
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ          
ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ Π.
28/09/13 16:30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ          
ΚΑΡΝΕΖΟΣ              
Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
28/09/13 16:30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ              
ΒΑΝΤΣΗΣ              
ΤΣΑΚΙΡΗΣ            
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Ε.
28/09/13 16:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  
ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ      
ΜΙΜΑΝΗΣ          
ΔΑΝΤΗΣ Ι.
28/09/13 16:30 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ            
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ        
ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ          
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χ.
Β1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
29/09/13 15:30 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ            
ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ      
ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ            
Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
29/09/13 15:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ    
ΒΑΡΣΑΜΗΣ              
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            
Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
29/09/13 15:30 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ              
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
29/09/13 15:30 ΠΑΛΙΟ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗ ΡΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ          
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ          
ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ              
ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ Γ.
29/09/13 15:30 ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ                  
ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ
ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ      
Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
29/09/13 15:30 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ            
ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ          
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ      
Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
29/09/13 15:30 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ              
ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ      
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
29/09/13 15:30 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ            
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ        
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ι.
29/09/13 15:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  
ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ          
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ        
Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
29/09/13 15:30 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ    
ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ        
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ            
Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
29/09/13 15:30 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ          
ΤΣΑΚΙΡΗΣ                  
ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ    
Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
29/09/13 15:30 Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΧΑΣΙΩΤΗΣ                      
ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ            
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ      
Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
29/09/13 15:30 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ    
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ              
ΜΙΜΑΝΗΣ                
Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
29/09/13 15:30 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ            
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        
ΛΑΦΑΖΑΝΗ
Ε.Δ./Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ
Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΓΩΝ. ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ
29/09/13 11.30 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ      
ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ      
ΒΑΡΣΑΜΗΣ           
Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
29/09/13 11.30 ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ              
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ      
ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ        
Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
29/09/13 15.30 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ        
ΚΑΡΝΕΖΟΣ                  
Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ          
Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
28/09/13 11.00 ΔΟΞΑΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΔΟΞΑΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ
     
28/09/13 12.00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΓΩΝΕΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΔΟΞΑΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
     
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 27 Σεπτεμβρίου 2013 11:30

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.