Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 03 Απριλίου 2015 14:22

Οι διαιτητές των παιδικών και τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 4 και 5 Απριλίου ! ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Αλλαγή ώρας έναρξης αγώνων !!!!

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοι των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο    4   και   5   Απριλίου  .

ΠΡΟΣΟΧΗ : Απο αυτό το σαββατοκύριακο έχουμε αλλαγή ώρας έναρξης αγώνων ...

..στις 17:00 μ.μ. πλέον !!!!

 

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων :

 

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              26η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο  4  Απριλίου    2015    ώρα   17:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
04/04/15 17:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ                    Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ   Κ.                   4ος ΒΑΝΤΣΗΣ   Ι. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ   Π. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ   Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
04/04/15 17:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ.     4οςΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι. ΜΙΜΑΝΗΣ    Α. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  Χ.
04/04/15 17:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
04/04/15 17:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ   Ζ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ   Κ. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ   Γ.
04/04/15 17:00 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ   Κ.                4ος ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ   Ι.
04/04/15 17:00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε.  ΚΥΡΓΙΩΝ ΟΡΦΕΑΣ  ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Θ. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ   Π.
04/04/15 17:00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ  ΦΤΕΛΙΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ   Α. ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ι.
04/04/15 17:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ  ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ   Α.                 4ος ΒΑΡΣΑΜΗΣ   Χ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ   Γ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   Σ.
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ομιλος         22η    αγωνιστικη  (  Κυριακή  5   Απριλίου     2015    ωρα     17:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
04/04/15 17:00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ    Γ. ΧΑΜΟΣ    Κ. Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
05/04/15 17:00 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ   Ν. ΒΑΝΤΣΗΣ    Ι. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   Ε.
04/04/15 17:00 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΓΚΟΝΤΕ     Α. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ   Μ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Π. Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
05/04/15 17:00 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΖΑΧΑΡΗ   Μ. ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ    Β. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ   Π.   Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
05/04/15 17:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ   Ν. ΜΠΥΡΟΣ   Θ. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   Μ. Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος   ομιλος         22η    αγωνιστικη  (  Κυριακή  5   Απριλίου     2015    ωρα     17:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
05/04/15 17:00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΒΑΡΣΑΜΗΣ   Χ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ   Μ. ΡΗΓΟΥΛΗΣ    Σ. Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
05/04/15 17:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ   Ε. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   Ι. Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
05/04/15 17:00 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΓΙΑΓΚΟΥ   Κ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ   Α. Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
05/04/15 11:45 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ   Σ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ  Χ. Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
05/04/15 17:00 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ   Ρ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ   Α. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ   Χ. Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     3ος  ομιλος         22η    αγωνιστικη  (  Κυριακή  5   Απριλίου     2015    ωρα     17:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
05/04/15 17:00 ΟΧΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β. ΛΟΥΤΣΚΑΣ    Κ. ΣΑΜΑΡΑ   Ε. Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
05/04/15 17:00 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ   Θ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ   Δ. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι. Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
05/04/15 17:00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΛΟΥΚΙΔΗΣ   Α. ΤΣΑΚΙΡΗΣ   Κ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ   Α. Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
05/04/15 17:00 Κ.ΒΡΥΣΗΣ Α.Ε.Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ   Θ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ   Γ. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ   Ι.
05/04/15 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ   Ε. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ   Π. ΚΑΡΝΕΖΟΣ  Κ. Ε.Δ  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2000-2001    
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
04/04/15 11.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΡΗΓΟΥΛΗΣ     Σ.
04/04/15 11.30 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι.
04/04/15 11.30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι.
04/04/15 11.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.
04/04/15 11.30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ    Ρ.
04/04/15 11.30 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ    Ι.
04/04/15 11.30 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΠΥΡΟΣ   Θ.
04/04/15 11.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΣΙΑΜΑΝΗΣ    Α.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2002-2003   
03/04/15 15.15 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ.
04/04/15 11.00 ΔΟΞΑΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   Κ.
05/04/15 11.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α.
05/04/15 11.30   ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
09/04/15 17.00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι.
04/04/15 11.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
04/04/15 11.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ.
05/04/15 11.30 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ   Π.
08/04/15 15.15 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   Κ.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2004-2005    
02/04/15 15.15 ΔΟΞΑΣ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΙΑΓΚΟΥ   Κ.
04/04/15 12.30 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ   Χ.
05/04/15 11.30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΛΟΥΤΣΚΑΣ    Κ.
05/04/15 11.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β.
05/04/15 11.30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι.
04/04/15 11.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΖΑΧΑΡΗ   Μ.
05/04/15 11.30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ   Ν.
Οι διαιτητές των αγώνων της Μεγάλης Εβδομάδος  
07/04/15 17.00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι.
07/04/15 17.00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ.
08/04/15 17.00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ.
08/04/15 17.00 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ.
06/04/15 17.00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
07/04/15 17.00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ   Π.
08/04/15 17.00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.
09/04/15 17.00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ   Π.
09/04/15 17.00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ.
09/04/15 17.00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι.

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.