Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Παρασκευή, 27 Μαρτίου 2015 10:43

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 28 και 29 Μαρτίου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των παιδικών και τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο   28 και 29 Μαρτίου.....

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              25η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο  28     Μαρτίου   2015    ώρα   16:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
28/03/15 16:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν.        4ος ΛΟΥΚΙΔΗΣ  Α. ΤΣΑΚΙΡΗΣ     Κ. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ    Ι.
28/03/15 16:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ                    Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ   Π. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
28/03/15 16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ.                   4ος ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε. ΒΑΡΣΑΜΗΣ   Χ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ   Π.
28/03/15 16:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ   Θ.                   4ος ΣΙΑΜΑΝΗΣ  Α. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ   Μ. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ   Π.
28/03/15 16:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.Ε.  ΚΥΡΓΙΩΝ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α.               4οςΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ   Γ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ   Μ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ    Π. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ   Γ.
28/03/15 16:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΗΣ  ΦΤΕΛΙΑΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ   Β. ΚΑΡΝΕΖΟΣ     Κ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ι.
28/03/15 16:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ  ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Π. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ   Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ   Α. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
28/03/15 16:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ  ΔΟΞΑΤΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ    Χ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ   Δ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ   Ζ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ  Ι.
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ομιλος         21η    αγωνιστικη  (  Κυριακή   29    Μαρτίου   2015    ωρα     16:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
29/03/15 17:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΓΚΟΝΤΕ     Α. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Π. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ   Π.   Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
29/03/15 11:45 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Δ. ΜΙΜΑΝΗΣ   Α. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
29/03/15 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ   Θ. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ   Ρ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
29/03/15 17:00 ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ    Γ. ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ   Ν. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
                 
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ομιλος         21η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   29   Μαρτίου   2015    ωρα     16:00μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
29/03/15 17:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΛΟΥΚΙΔΗΣ   Α. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ   Χ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
29/03/15 11:45 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ   Ν. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   Κ. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ   Ρ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ  Σ.
29/03/15 17:00 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΒΑΡΣΑΜΗΣ   Χ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΝΤΙΛΟ   Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
29/03/15 17:00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α. ΖΑΧΑΡΗ   Μ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
29/03/15 17:00 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΓΙΑΓΚΟΥ   Κ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ   Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     3ος  ομιλος         21η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   29   Μαρτίου   2015    ωρα     16:00μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
29/03/15 17:00 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΡΗΓΟΥΛΗΣ   Σ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΧΑΜΟΣ   Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
29/03/15 11:45 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   Ι. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
29/03/15 17:00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ Α.Ε.Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ   Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
29/03/15 17:00 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ   Ι. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι. ΣΑΜΑΡΑ   Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
29/03/15 17:00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ   Κ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2000-2001    
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
28/03/15 11.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΡΗΓΟΥΛΗΣ   Σ.
28/03/15 11.30 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι.
28/03/15 11.30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι.
28/03/15 11.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ   Σ.
28/03/15 11.30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ   Π.
28/03/15 11.30 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β.
28/03/15 11.30 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ.
28/03/15 11.00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ.
                 
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2002-2003   
29/03/15 11.30 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ  Α.
29/03/15 11.30 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΓΙΑΓΚΟΥ  Κ.
29/03/15 11.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ   Π.
29/03/15 11.30   ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
28/03/15 11.30 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    Δ.
29/03/15 11.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β.
29/03/15 11.30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ    Ν.
29/03/15 11.30   ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2004-2005    
28/03/15 13.00 ΔΟΞΑΣ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ  Κ.
29/03/15 11.30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι.
29/03/15 11.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ.
31/03/15 16.00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι.
29/03/15 11.30 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ε.
29/03/15 11.30 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ.
29/03/15 11.30   ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ  ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
29/03/15 11.30   Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ

 

 

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΞΙΟΛΟΓΗΜΕΝΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 2014-15.
  ΩΡΑ ΚΑΤΗΓ. ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α'  ΒΟΗΘΟΣ Β΄  ΒΟΗΘΟΣ  4ος   ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
28/3/2015 15:00 Β' ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ   ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Γ. ΚΑΛΦΑΚΗΣ Ε. ΒΑΝΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ Δ. ΤΑΠΑΤΖΑΣ Ε.
29/3/2015 16:00 Γ' ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
28/3/2015 14:00 SL Κ17 ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΕ ΚΕΡΚΥΡΑ  ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ Ε. ΓΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Ε. - ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.