Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 27 Φεβρουαρίου 2015 20:54

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 28 Φεβρουαρίου και 1 Μαρτίου !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 28 Φεβρουαρίου και  1 Μαρτίου με ώρα έναρξης στις 15:30 μ.μ....

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              22η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο  28   Φεβρουαρίου   2015    ώρα   15:30  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
28/02/15 15:30 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΚΥΖΑΣ    Γ.                            4ος ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ    Μ. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ   Ι.
28/02/15 15:30 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε.  ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν.        4ος ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ   Κ. ΚΑΡΝΕΖΟΣ     Κ. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ   Θ. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ    Γ.
28/02/15 15:30 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ  ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   Ε.
28/02/15 15:30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Θ. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ  Ι.
28/02/15 15:30 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ  ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ                    Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΟΤΣΑΝΗΣ    Κ.                  4ος Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α. ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ι.
28/02/15 15:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α.               4ος ΛΟΥΚΙΔΗΣ   Α. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   Σ.
28/02/15 15:30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ  ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ   Β. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ   Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Β. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
28/02/15 15:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν.        ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Α. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ   Π.
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ομιλος         19η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   1    Μαρτίου   2015    ωρα     15:30μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
01/03/15 15:30 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ   Α. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ    Γ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/03/15 15:30 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ   Π. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. ΡΗΓΟΥΛΗΣ    Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/03/15 11:45 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ   Α. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/15 15:30 ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α. ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ    Α. ΓΙΑΓΚΟΥ   Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/03/15 15:30 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ   Ε. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ   Α. ΜΙΜΑΝΗΣ   Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ομιλος         19η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   1    Μαρτίου   2015    ωρα     15:30μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
01/03/15 11:45 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ   Β. ΓΕΩΡΓΙΟΥ    Δ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ   Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/03/15 11:45 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α. ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ   Ν. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/03/15 15:30 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΟΜΠΑΣΗΣ   Γ. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ   Ε. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ   Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/03/15 11:45 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ   Ι. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ   Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/03/15 15:30 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Π. ΓΚΟΝΤΕ   Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     3ος  ομιλος         19η  αγωνιστικη  (  Κυριακή  1   Μαρτίου    2015    ωρα     15:30 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
01/03/15 15:30 Κ.ΒΡΥΣΗΣ Α.Ε.Κ.ΒΡΥΣΗΣ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α. ΖΑΧΑΡΗ   Μ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/03/15 11:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΛΟΥΚΙΔΗΣ   Α. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ   Δ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/03/15 15:30 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ  Κ. ΒΑΝΤΣΗΣ    Ι. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/02/15 15:30 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ   Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ   Ρ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/03/15 15:30 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΜΑΜΣΑΚΟΣ   Θ. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ    Π. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2000-2001    
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
28/02/15 11:30 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ            Ι.
28/02/15 11:30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ.
28/02/15 11:30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  Β.
01/03/15 13:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ.
28/02/15 11:30 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ   Π.
28/02/15 11:30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ.
28/02/15 11:30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ    Α.
28/02/15 11:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ   Π.
28/02/15 11:00 ΚΥΡΓΙΩΝ  ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2002-2003   
01/03/15 11:30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β.
01/03/15 11:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ   Π.
01/03/15 11:30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ MATAIOYTAI
01/03/15 11:30 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    Δ.
28/02/15 13:00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.
01/03/15 11:30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ.
01/03/15 11:30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Α.
01/03/15 11:30 ΔΟΞΑΣ ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2004-2005    
28/02/15 11:30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   Ι.
01/03/15 11:30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ.
01/03/15 11:30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι.
01/03/15 11:30 ΔΟΞΑΣ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α.
28/02/15 11:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ    Β.
01/03/15 11:30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ    Β.
01/03/15 11:30 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
02/03/15 15:30 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ     Γ.
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 27 Φεβρουαρίου 2015 20:54

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.