Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 20 Φεβρουαρίου 2015 10:51

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 21 και 22 Φεβρουαρίου ! ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Αλλαγή ώρας έναρξης αγώνων !!!!!

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών  για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  21 και 22 Φεβρουαρίου.

ΠΡΟΣΟΧΗ : Απο αυτό το σαββατοκύριακο έχουμε νέα ώρα έναρξης των αγώνων στις   15:30 μ.μ.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              21η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο  21   Φεβρουαρίου   2015    ώρα   15:30  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
21/02/15 15:30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Α.Ε.  ΚΥΡΓΙΩΝ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ   Α. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ    Α. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ   Μ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   Σ.
21/02/15 15:30 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΑΡΗΣ  ΦΤΕΛΙΑΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ   Α. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Β. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ   Σ. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ   Π.
21/02/15 15:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ    Π.             4ος ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ   Π. ΜΙΜΑΝΗΣ    Α. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ   Γ.
21/02/15 15:30 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ  ΔΟΞΑΤΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β. ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   Ε.
21/02/15 15:30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ   Π.                  4ος ΒΑΡΣΑΜΗΣ   Χ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ. ΜΠΥΡΟΣ   Θ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
21/02/15 15:30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ                    Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ  ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Ν. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ   Δ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ   Κ. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ   Ι.
21/02/15 15:30 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ   Κ.             4ος ΜΑΜΣΑΚΟΣ   Θ. ΧΑΣΙΩΤΗΣ   Ε. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ι.
21/02/15 15:30 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   Ι. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ   Ι.
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ομιλος         18η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   22    Φεβρουαρίου   2015    ωρα     15:30μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/02/15 11:45 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΓΙΑΓΚΟΥ   Κ. ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ   Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
22/02/15 15:30 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΒΑΡΣΑΜΗΣ   Χ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ   Π. ΓΚΟΝΤΕ   Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
22/02/15 15:30 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ   Θ. ΖΑΧΑΡΗ   Μ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
22/02/15 15:30 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ   Β. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ   Α. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ   Γ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ομιλος         18η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   22    Φεβρουαρίου   2015    ωρα     15:30    μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/02/15 11:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ   Ν. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   Μ. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ   Π.   Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
22/02/15 15:30 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ   Ι. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ   Α. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Π. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
22/02/15 15:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ   Α. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ   Ε. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
22/02/15 15:30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΡΗΓΟΥΛΗΣ   Σ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
22/02/15 15:30 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Δ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ   Μ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ   Σ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     3ος  ομιλος         18η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   22    Φεβρουαρίου  2015    ωρα     15:30 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/02/15 11:45 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ  Ρ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
22/02/15 15:30 Κ.ΒΡΥΣΗΣ Α.Ε.Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΛΟΥΚΙΔΗΣ   Α. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ Γ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
21/02/15 15:30 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ Π. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
22/02/15 15:30 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Θ. ΧΑΣΙΩΤΗΣ   Ε. ΚΑΡΝΕΖΟΣ   Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
22/02/15 15:30 ΟΧΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ  Α. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   Κ. ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ  Ν. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ 
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2000-2001    
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
21/02/15 11:30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι.
21/02/15 11:30 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι.
21/02/15 11:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΜΠΥΡΟΣ    Θ.
21/02/15 10.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
                 
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2002-2003      
21/02/15 11.30 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β.
22/02/15 11.00 ΔΟΞΑΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Γ.
22/02/15 14.30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ    Ι.
21/02/15 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ  Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ.
22/02/15 11:30 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π.
22/02/15 11:30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2004-2005    
22/02/15 11.30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ   Π.
22/02/15 11.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε.
22/02/15 12.30 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.
22/02/15 11.30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι.
22/02/15 11:30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ    Ι.

 

 

 

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΞΙΟΛΟΓΗΜΕΝΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 2014-15.
  ΩΡΑ ΚΑΤΗΓ. ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α'  ΒΟΗΘΟΣ Β΄  ΒΟΗΘΟΣ  4ος   ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
21/2/2015 15:00 A' ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  ΣΠΑΘΑΣ Η. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Δ. ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ Ν. ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ Α.
21/2/2015 17:15 A' ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ   ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ Κ. ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Ν. ΚΑΜΠΑΞΗΣ Ι. ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
23/2/2015 18:00 Β' ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ   ΦΩΤΙΑΔΗΣ Α. ΒΑΝΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ Ε. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ν.
21/2/2015 15:00 Β' ΠΑΕ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΤΥΡΝΑΒΟΣ  2005   ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ Χ. ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ. ΜΗΤΑΡΗΣ Η. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Π. ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ
22/2/2015 12:30 Β' ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΡΟΔΟΠΗ 87 ΓΥΝ.ΣΩΜ. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ   ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - -

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.